Skocz do zawartości
humax5400

Oryginalne ubrania. Warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Chopaki, trzeba mi jakieś hawajskie odzienie na sobotę. Hawajskie w sensie ze cos letkiego, przewiewnego, luznego... niekoniecznie kolorowe koszule i spodenki. Propozycje mile widziane, o ile sa mozliwosci poparte zdjeciami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem dwie z tej serii. Jakosciowo przecietne. Sitodruk na czarnej koszulce marnej jakosci, spod kolorowego nadruku przeswituje czern koszulki. Na jasnej koszulce sitodruk zdecydowanie lepiej zaaplikowany.

 

Rozmiary sa nierowne. Zamowilem dwie XL, a różnica w szerokosci miedzy nimi to 3cm. W tej mniejszej i tak był rozmiar zawyzony, wiec radze brac rozmiar mniejszy niz normalnie.

 

Generalnie, jak za takie pieniadze mozna brac, ale cudow sie nie spodziewaj. Chinszczyzna, mimo, ze na metce widnieje Mexico.

Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie: znalazłem na allegro koszulki marki "OLDSCHOOL AUTHENTIC". Posiada ktoś z was takowe lub wiecie jakie są jakościowo ? Na zdjęciach ładnie wyglądają np. http://www.allegro.pl/item706092340_s6019a...skate_punk.html . Co o tym sądzicie ?

ja kupiłem 6 tej marki

na pierwszy rzut oka są całkiem ok jak za taką kase

zobaczymy co wyjdzie po praniu ...

 

aha kupiłem od gościa o nicku reporter i moge śmiało polecić - ekspresowo ...

Edytowane przez KAMILcom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nie wiem czy wybrałem dobry temat - mam nadzieję, że tak ;]

Otóż wybieram się jutro na większe zakupy odzieżowe i oczywiście zależy mi, żeby przeprowadzić to jak najlepiej, najszybciej i najtaniej.

Czy moglibyście poradzić, które sklepy warto odwiedzić?

W razie czego wykaz http://www.manufaktura.com/PL/wykazSklepow.asp ;]

 

Z góry dzięki za pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie teraz już z wyprzedażami jest kicha... Albo już po, albo maxymalnie poprzebierane. Tak czy siak zajrzyj do Reserved, H&M, Zara - tam da się wyrwać przyzwoite ciuchy w rozsądnych cenach. Mexx i Cottonfield, co kolega podał wyżej, to już troche wyższa półka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie - czy jest ktoś w stanie wskazać mi sklep jakiejś sieci (poznań) gdzie można kupić ... zwyczajnego białego t-shirta? beż żadnego nadruku i innych bajerów? Najlepiej v-neck. Jest to mała parodia bo od jakiegoś czasu przy okazji innych zakupów próbuję dorwać właśnie zwykłego t-shirta to (_!_) wszędzie mają nadruki. Kupno v-neck'a z allegro za 9 zł jakoś mnie nie przekonuje :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Reporterze kupiłem proste jeansy bez bajerów z przeceny za 39 zł ;). Wrangler i Lee IMHO nie ma nic ciekawego, ceny z kosmosu, dość długo oglądałem jeansy i nic nie wybrałem. Czekam aż w C&A będą po ~50 zł i kupię ze 2 pary. Może ktoś polecić jakąś wygodną kurtkę na zimę do 250 zł?

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Spylon jak kiedy beda takie wyprzedaze w C&A?

nie ma tego sklepu u mnie w miescie, ale zawsze moge skoczyc do znajomego do innego miasta

tez szukam jakis przyzwoitych jeansow i nic znalesc nie moge

w kilku parach ktore mam nie moge dopiac ostatniego guzika :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja preferuje ciucholandy czyli ciuchy na wagę. Jakoś na prawdę dobra! Mam wiele koszul z takich ciucholandów i niczym się nie różnią od tych za 100 złotych :) No i nawet markowych firm. Ale ostatnio coś mnie wzięło na ciuchy w stylu na hip-hopowca. Kiedyś tak chodziłem. Ciuchy Metody, Moro itp. Bluza kupiona kiedyś nawet od Sokoła a kurtka kanadyjka od FU. Poszedłem do skateshopów obok Politechniki Warszawa i mnie szokują ceny. Bluzy stoprocent po 300 złotych, szerokie spodnie po 200 złotych. Jedynie buty jeszcze w miarę w cenie bo DC około 200 zeta. Skąd te ceny?! :blink:

 

 

A jak już chodzi o oryginalne ciuchy to głównie od firmy NIKE :)

Edytowane przez Radzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cóż bądź co bądź "luźne ciuchy" nie są robione przez tanie brandy + dochodzi koszt ich sprowadzenia z zagranicy + spora chęć zarobku. Moja rada to upatrzyć coś na ebayu - przy niskim kursie $ dostaniesz te ciuchy o połowę taniej niż u nas. Do tego oczywiście zależy to od sklepu ale np w Poznaniu byłem w kilku sklepach/skateshopach i muszę przyznać, że szału również nie ma. Jak odpalam www jakiegoś sklepu z takimi ciuchami w usa to k**** kupiłbym 3/4 asortymentu jaki tam mają. Do nas trafia, mam takie wrażenie, towar znacznie mniej atrakcyjny.

 

Osobny rozdział to "szanowanie się" polskich marek właśnie jak stoprocent/plny/i inne bajery - sorry ale po peorwsze nigdy nie dam za białego t-shirta ze znaczkiem 10x10 cm "Prosto"albo coś w tym stylu ~100 zł albo za badziewną kurtkę, krój z bazaru właśnie ~300 zł. We łbach się poprzewracało. Oczywiście, część tych ciuchów jest b.fajna rozumiem też sytuacje tych marek w PL ale tak czy inaczej - za mocno się cenią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cóż bądź co bądź "luźne ciuchy" nie są robione przez tanie brandy + dochodzi koszt ich sprowadzenia z zagranicy + spora chęć zarobku. Moja rada to upatrzyć coś na ebayu - przy niskim kursie $ dostaniesz te ciuchy o połowę taniej niż u nas. Do tego oczywiście zależy to od sklepu ale np w Poznaniu byłem w kilku sklepach/skateshopach i muszę przyznać, że szału również nie ma. Jak odpalam www jakiegoś sklepu z takimi ciuchami w usa to k**** kupiłbym 3/4 asortymentu jaki tam mają. Do nas trafia, mam takie wrażenie, towar znacznie mniej atrakcyjny.

 

Osobny rozdział to "szanowanie się" polskich marek właśnie jak stoprocent/plny/i inne bajery - sorry ale po peorwsze nigdy nie dam za białego t-shirta ze znaczkiem 10x10 cm "Prosto"albo coś w tym stylu ~100 zł albo za badziewną kurtkę, krój z bazaru właśnie ~300 zł. We łbach się poprzewracało. Oczywiście, część tych ciuchów jest b.fajna rozumiem też sytuacje tych marek w PL ale tak czy inaczej - za mocno się cenią.

Dokładnie! Widzę ciuchy StoPro tylko ze znaczkiem a taka koszulka 150 zeta o.O W USA ten towar ma spory popyt stąd taki asortyment. U Nas w Polsce "Skejci" szczególnie dorośli faceci jeszcze to "egzotyka", gdzie na zachodzie to norma. Stąd też pewnie takie ceny. Ale w styczniu zakupiłem na allegro koszulkę z kolekcji PIHszu za 84 zeta. Dobry materiał, super wzór w dodatku pasuje do moich spodni szerokich (Krótkich od MASS), które dostałem. No ale lato się kończy, więc myślałem o dłuższych spodniach. A ostatnio widziałem rewelacyjne south pole :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość elograca

hehe mylicie skejtów z "hip-hopowcami" jak to mówicie skejci noszą ciuchy z jakiegoś croppa czy innego syfu byle miały miliony kolorów i były najszersze na świecie a "hip-hopowcy" wcale nie noszą sie tak jak to sie uważa nie mają najszerszych t-shirt spodni itp a ciuchy prosto to jest przesada ani nie są one kozackie ani dobrze wykonane a o plny już nie mówię z takich ciuchów jedyne co znośnie to stoprocent ale wracając do tematu to luźne ciuchy wyszły z powszechnej mody i masowe firmy teraz produkują tylko jakieś obcisłe rzeczy których przynajmniej ja nosić nie mogę i dlatego luźna odzież stała się taką egzotyką sam ostatnio szukałem spodni to nigzie nie mogę znalesić jakiś w miare normalnych bo albo same wonskie jak rajstopy albo typowo skejtowskei szerokie jak worki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie drażni teraz baggy jeans wraz z rurkami :| No ja wolę styl na hip-hopowca. Właśnie znalazłem owe spodnie, które chciałbym kupić:

 

Dołączona grafika

 

Są luźne, akurat nie mam wysokiego wzrostu (170 cm) tyle, ze już kończę niedługo 24 lata czy nie za stary jestem :P Chociaż mam gdzieś kto o mnie mówi i mam też gdzieś modę ;) Kupiłbym jeszcze jakąś czapkę New Ery Black Edition

Edytowane przez Radzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alleluja bracie, alleluja!

 

Choć ja akurat Croppa bym tak nie katował - tego lata mieli całkiem ok ciuchy sam kupiłem tam fajne polo + koszule w kratę a to wszystko za ~60 zł ;p Przy takich cenach na wyprzedaży nie można narzekać choć prawdą jest, że większość np. t-shirtów jak patrzę to jakieś postaci z bajek i inny folklor w sam raz dla dzieciaków ale 18+ to już się to nie nadaje.

 

 

Radzyn - spójrz na allegro na spodnie akademiks - sam mam jedne od dwóch lat (~200zł) i specjalnie nie narzekam trochę się schodziły ale to normalne.

 

edit: spodnie wyglądają ok tylko moja małą rada - lepiej nie brać za długich :D Może na focie wygląda to dobrze ale w rzeczywistości jak np biegniesz na tramwaj i nagle pół kilograma materiału przy bucie zaczyna latać na wszystkie strony to nie wygląda to za dobrze ;)

Edytowane przez LPKorn3324

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy widzial ktos gdzies w Polsce sklep internetowy lub normalny gdzie można kupić bluzy cos ala ta http://www.80stees.com/products/Cookie-Mon...reet-Hoodie.asp

 

Chodzi mi o ta serie Sesame street ;)

 

 

czy jest w ogole w Polsce jakis sklep z ciuchami jak ten --- > http://www.80stees.com

Edytowane przez bjkuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Spylon jak kiedy beda takie wyprzedaze w C&A?

Nie mam pojęcia kiedy będą, były ze 4-5 tyg temu. Ogólnie rzecz biorąc to sklep z towarem dobrej jakości w dobrej cenie. Ciuchy nie są jakieś specjalnie szałowe, ale dają radę. Dość często tam kupuję i jak na razie ze wszystkiego jestem zadowolony. Normalnie jeansy kosztują - 100 zł, w promocji można kupić dość często jakieś szare, czarne, beżowe czy piaskowe nawet za 17 zł. Klasyczne niebieskie były swego czasu po 39 i 55 zł w przecenie. Kupiłem tam grube t-shirty za 5 zł/sztuka w zeszłym roku - wziąłem 17. Trzymają się bardzo dobrze, do dziś można kupić ten sam model za 29 zł. Warto tam zaglądać bo często są przeceny.

 

Choć ja akurat Croppa bym tak nie katował - tego lata mieli całkiem ok ciuchy sam kupiłem tam fajne polo + koszule w kratę a to wszystko za ~60 zł ;p Przy takich cenach na wyprzedaży nie można narzekać choć prawdą jest, że większość np. t-shirtów jak patrzę to jakieś postaci z bajek i inny folklor w sam raz dla dzieciaków ale 18+ to już się to nie nadaje.

Sam mam kilka koszulek z Croppa i ogólnie dają radę, nawet buty tam kupiłem, 2 pary za 140 zł - dobrze się trzymają.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, poszukuje garniaka ;) Czarny lub graftowy, koniecznie krój slim-fit. Czy możecie polecić coś ciekawego? Do studniówki jeszcze spooro, ale coraz częściej w szkole nam o niej trąbią, wiec i o garniaku trzeba pomyśleć ;)

 

Chodzi mi o coś podobnego do tego:

Dołączona grafika

Edytowane przez X800

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LPKorn3324

 

Właśnie wykopałem z mojej szafy spodnie Metody podobne takie jakie mi polecasz teraz. Czyli bez przesadnego kroku bardzo luźne nogawki czyli ogólnie spodnie trzymające się nisko. I chyba się skusze na zakup drugich takich spodni właśnie takich jak mi polecasz bo świetnie się czuje w nich :) Tylko muszę teraz znaleźć jakąś dobrą fuchę bo póki co trzymam się z oszczędności z poprzedniej roboty :P A mam chęć kupić jeszcze białe buty DC oraz jakąś nową bluzę z kapturem i w końcu wymarzona czapkę z daszkiem NEW ERY black edition :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem ogólnie - nie mam bladego pojęcia w kwestii zakupu garniaka. Sporo osób się tu bardziej orientuje ode mnie, powiedzmy na którą firmę lepiej wydać pieniądze. A co do modelu, to przy najbliższej okazji obadam oferte w sklepach. Aaa, marki highendowe odpadają - limit ok 1k ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z firmami przy tym budżecie bym nie przesadzał bo prawda jest taka, że jeżeli w temacie nie jesteś to w tłumie ludzi nie powiesz który kosztuje 1k, a który 5k. Kieruj się bardziej wyglądem, swoim gustem bo to ty będziesz nosił nie daj się zrobić przez starych na numer "o teraz niby coś takiego jest modne" ;) Sam przypatrz się nim i weź taki jaki tobie odpowiada, a nie jaki najczęściej ludzie biorą. No chyba, że wpadniesz na pomysł kupna fioletowego to lepiej poproś ojca o radę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem ogólnie - nie mam bladego pojęcia w kwestii zakupu garniaka. Sporo osób się tu bardziej orientuje ode mnie, powiedzmy na którą firmę lepiej wydać pieniądze. A co do modelu, to przy najbliższej okazji obadam oferte w sklepach. Aaa, marki highendowe odpadają - limit ok 1k ;)

Za taką kasę to raczej takiego slim fita jak dałeś na zdjęciu nie dostaniesz. Do tej ceny są raczej same standardowe kroje, bez specjalnego szału. Polecam wybrać się i połazić po sklepach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto. np ja kupuję zawsze spodnie marki Joy Jeans. Polska marka, jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłem. a wszelkie GAP czy lewisy o kand dupska rozbić... przecierają się na kolanach, albo w kroczu na wylot, czasami nawet po półrocznym użytkowaniu... a nasze jeansy jeszcze nigdy mi nie zrobiły takiego "prezentu", mimo iż noszę jedną parę spodni po trzy lata ;) ceny od 140 w górę, niby sporo ale patrząc na ceny tych cudownych "oryginalnych" gaci to jest świetna cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do garniaka to sie nie zgodze. Kupisz slim fit i to do 800 zl ... Ja kupilem chyba 250 spodnie i 350 marynara wiec 700 zl mnie to wyszlo a gdize ? ZARA ! bardzo fajne modne slim fity garniakow... Gdzie indziej to polecam jeszcze Vistule w galerii centrum ja kupilem garniaka przecenionego z 2.5 k za 600 zl :) 100 % welna i lezy przepieknie. Ten z zary troche gorszy material ale za to super extra modny kroj :)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...