Skocz do zawartości
humax5400

Oryginalne ubrania. Warto?

Rekomendowane odpowiedzi

albo cię oszukali albo coś źle napisałeś 250 + 350 = 600zł. dwa, nałóż marynarkę i podnieś ręce do góry, jak ci się wszystko ciągnie i sterczą bary to znaczy że masz spierdzielony krój marynarki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glownym wyznacznikiem 'fajnosci' ubrania jest dla mnie to czy mi sie podoba a nie to jaka ma metke. Ubrania Hilfigera, Lacoste czy Kleina wcale nie sa jakies super oryginalne i fajne - wyroznia je tylko nadruk. Wole w H&M kupic podobne, takiej samej jakosci ubrania tylko 80% taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi ubraniami to różnie bywa. Raz kupiłem spodnie jeansowe za 130zł i chodziłem w nich znacznie krócej niż w takich kupionych w Realu czy Carrefour'ze za 1/3 tej ceny..

Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z Carrefoura to brałem zawsze bluzy rozpinane, bez kaptura, czarne, bez nadruków... 20-30zł koszt jednej sztuki, a dwie takie spokojnie na jeden sezon jesienno-zimowy starczyły;

 

Teraz koszulki Stedman Comfort (i Longsleeve'y) przez Allegro, sztruksy wszelakie przez Allegro (upatrzona jedna "firma"), polar Helikon wyjątkowo przez sklep bo wychodziło taniej;

Obuwie też only via net (i 3 para McArthur'ów);

 

Dawno na sobie nie miałem ciuchów "firm" ponad te... i żyję; Bluzy, t-shirty bez nadruków, w jednym kolorze...

Rocznie wydam na ciuchy + dodatki itd średnio z 250-300zł + 200zł na x2 para butów;

 

Jedyne co mam "lepszego" to kurtka zimowa/narciarska z firmy Campus;

 

Nie dlatego, że nie stać mnie... bo bym mógł sobie spokojnie chodzić w czymś 'firmowym';

Ot skoro te ciuchy w tej cenie oferują jakość, wytrzymałość na przyzwoitym poziomie, są dla mnie wygodne itd... Ja prywatnie nie muszę mieć każdej koszulki innej, każdej pary spodni na przestrzeni 2-3 lat innej...

Ja to określę praktycznością, ktoś powie, że nierówno pod sufitem mam, inni rzucą, że skąpie...

Edytowane przez serwal4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłeś spodnie w careofurze? :blink:

No i?

 

Skoro oferują czasem lepszą jakość i wytrzymałość, to mam przepłacać?

Z resztą jakoś nie przepadam za lansowaniem się w firmówkach..

 

serwal4 wszystko wyjaśnił perfekcyjnie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie przepadam za lasnowaniem się w firmówkach i staram się, żeby nie było widoczne ani trochę to, skąd dany ciuch jest, ale nie wierzę, że "w carefourze oferują lepszą jakość" spodni. Oglądałem tam no i nie powiem, że te spodnie są dobre, bez przesady...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sezon zimowy sie zaczal a w zeszlym roku pare ciuchow zakonczylo swa kadencje, to wybralem sie w sobote na zakupy...i normalnie jak baba kupilem 3 rzeczy za polowe wyplaty. Ale gdzie teraz kupic spodnie czy bluze ciepla za mniej niz 150zl? :/ Pytam serio bo jeszcze chociaz po jednej sztuce bym dorwal z checia. Ale zadnych outletow w CK czy okolicach chyba nie ma. A carefour...hm jakby wygladala normalnie to czemu nie. Za to kupilem plaszcz w Top Secret po obnizce 20% co dalo cene ponizej 3 stowek i zlamalo bariere psychologiczna w porownaniu z tym co na metce :D Ale mowiac na przyklad o swietokrzyskim to nie znam innych miejsc gdzie mozna fajne ubrania, nawet nieoryginalne kupic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sezon zimowy sie zaczal a w zeszlym roku pare ciuchow zakonczylo swa kadencje, to wybralem sie w sobote na zakupy...i normalnie jak baba kupilem 3 rzeczy za polowe wyplaty. Ale gdzie teraz kupic spodnie czy bluze ciepla za mniej niz 150zl? :/ Pytam serio bo jeszcze chociaz po jednej sztuce bym dorwal z checia. Ale zadnych outletow w CK czy okolicach chyba nie ma. A carefour...hm jakby wygladala normalnie to czemu nie. Za to kupilem plaszcz w Top Secret po obnizce 20% co dalo cene ponizej 3 stowek i zlamalo bariere psychologiczna w porownaniu z tym co na metce :D Ale mowiac na przyklad o swietokrzyskim to nie znam innych miejsc gdzie mozna fajne ubrania, nawet nieoryginalne kupic.

W Puchatku na Sienkiewce jest outlet jeśli potrzebujesz ;)

 

Ostatnio będac w sklepach mam wrażenie, że wszystkie ciuchy podrożały od kiedy jest "kryzys".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może gdzie przez sieć dostanę dobrej jakości, bawełniane tshirty?(najlepiej jakby to nie były takie szmatki cieniutkie,

Gramatura tak od 200g w górę:)

Koniecznie gładkie, bez żadnych nadruków, koniecznie dosyć obszerne - z 55cm szerokości i z ~74cm długości będzie okej.

Najchętniej MELANŻ(za gładkie melanżowe koszulki jestem gotów zapłacić ładnie) białe, zielone, granatowe. Czarne odpadają:)

Najlepiej w jakiejś normalnej cenie(tak do 40zł sztuka)

Co do tematu, to spodnie - firma obojętna, byle wytrzymałe, nie odstraszające, koszulki są dla mnie bez znaczenia, byle luźne, ciepłe i dobrej jakości - kiedyś jakiś szmelc zdarzyło mi się porwać przypadkowo :lol:

Natomiast trochę więcej wydaję na bluzy i buty - wiadomo, bluz i butów się kupuje mniej i są częściej używane - od czasu do czasu można się wykosztować.

Lecz takie ślepe patrzenie na markę mnie śmieszy. Przykładowo tshirty jakiegoś Calvina Klein'a, ni to dobra jakość, ni to jakieś szałowe, ot taki standard, lecz "lans" jest na całego, brak słów ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, wyglądają dobrze, ale używał ktoś może ich?

Podatne na rozciąganie, są takie "ścierkowate", czy porządna bawełna?

Bo w ciemno brać nie chcę:)

Jakbym nie używał to bym nie polecał. Fruit of the loom to porządna firma, w jucha nie lecą. Bawełna jak to określiłeś porządna, kolor trzymają po x praniach, mam kilkanaście i złego słowa powiedzieć nie dam.

 

Moim zdaniem jakościowo lepsze od stedmana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj w TK Maxx w CH M1 w Czeladzi. Ogólnie parę dobrych rzeczy by się znalazło, ale ceny IMHO odstraszają. Sklep wygląda jak porządniejszy lumpeks. Niestety przeważająca część męskiego asortymentu, jeżeli chodzi o bluzy, to straszne szmaty do niczego nie podobne. Ceny mają chyba z kosmosu. Przykładowo, bluza, która kosztuje 70 $ w USA u nas kosztuje 190 zł, w dodatku nie ma sznurka w kapturze. Zdarzały się też lekko ubrudzone ciuchy. Sporo różnych marek, nie widziałem tam A&F, choć moją uwagę zwróciły bluzy podobne do tej http://www.abercrombie.com/webapp/wcs/stor..._-1_12351_12202 , jakieś firmy na P (znacie może jakąś zagraniczną markę, co ma podobne ciuchy do A&F?), kosztowała 189 zł, miałem ją ostatecznie brać, ale L wydawała mi się jakaś mała. Numeracja oczywiście zaniżona, mam 176 wzrostu i rozmiar L był na mnie w sam raz (tak jak nasza M), zaś XL była luźniejsza.

 

EDIT

 

Jako, że lubię chodzić po sklepach z ciuchami, muszę stwierdzić, że z tymi cenami to szaleją teraz wszyscy. Nie wiem jak wy, ale ja czekam na posezonowe wyprzedaże. Nie ma sensu IMHO płacić za głupi T-shirt 59 zł, czy kupować Jeansy za 300 zł.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak sie bedą nosić spodnie od Zary.

Zare to niech h*j strzeli :P Sorry poniosło mnie ;)

A wszystko dlatego, że ostatnio kupiłem tam sobie ciemne granatowe jeansy, założyłem raz i... całe białe buty zafarbowane, tak samo shirt. Nawet nogi na całej długości musiałem szorować od tego barwnika. Poki co podziękuję tej firmie, w H&M są równie dobre i tańsze spodnie.

Edytowane przez X800

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie chodziłem po sklepach w sobotę i kupiłem coś takiego w Big Star http://sklep.bigstar.pl/store/men/item/151327/1513276500602 Ma ktoś jakieś doświadczenie z bluzami z tego sklepu? Nie robią się szmaty po 3 praniach? Obsługa powiedziała, że bluzy są bdb jakości, ale taki kit sprzedadzą wszędzie. Nie zrobiłem za mądrze, znając życie na wyprzedaży bym kupił ją za ~70 zł. BTW w Carry bardzo ładne swetry i koszule, ceny ~60 do 110 zł, na razie do -30% asortyment. Dam sobie na wstrzymanie przez jakiś czas z zakupami aż do konkretnych wyprzedaży -50 i -70%.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zare to niech h*j strzeli :P Sorry poniosło mnie ;)

A wszystko dlatego, że ostatnio kupiłem tam sobie ciemne granatowe jeansy, założyłem raz i... całe białe buty zafarbowane, tak samo shirt. Nawet nogi na całej długości musiałem szorować od tego barwnika. Poki co podziękuję tej firmie, w H&M są równie dobre i tańsze spodnie.

Akurat Jeansów nie kupiłem. Niebieski materiał że tak powiem lekko grubszy

 

Hmm...mam zamiar jeansy tam kupiłć bo leżą na mnie idealnie.

 

 

Więc zobaczymy. Napewno przez zakupem poraz kolejny odwiedze H&M itp sklepy.

Edytowane przez qbass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie chodziłem po sklepach w sobotę i kupiłem coś takiego w Big Star http://sklep.bigstar.pl/store/men/item/151327/1513276500602 Ma ktoś jakieś doświadczenie z bluzami z tego sklepu? Nie robią się szmaty po 3 praniach? Obsługa powiedziała, że bluzy są bdb jakości, ale taki kit sprzedadzą wszędzie. Nie zrobiłem za mądrze, znając życie na wyprzedaży bym kupił ją za ~70 zł. BTW w Carry bardzo ładne swetry i koszule, ceny ~60 do 110 zł, na razie do -30% asortyment. Dam sobie na wstrzymanie przez jakiś czas z zakupami aż do konkretnych wyprzedaży -50 i -70%.

Bardzo fajna bluza, do gima jak złoto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tematyka pokrewna:

 

Zastanawiam się gdzie można poczytać coś o modzie męskiej (w sieci, prasa). Kiedyś trafiłem na portal Kinowear, więc napewno można trafić na stronki związane z modą męską. Jakieś Wasze typy?

Kilka stron o obowiazujacych trendach zawsze poswieca miesiecznik LOGO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...