Skocz do zawartości
humax5400

Oryginalne ubrania. Warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Tematyka pokrewna:

 

Zastanawiam się gdzie można poczytać coś o modzie męskiej (w sieci, prasa). Kiedyś trafiłem na portal Kinowear, więc napewno można trafić na stronki związane z modą męską. Jakieś Wasze typy?

a jaką modę masz na myśli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie nie sprecyzowałem o co mi dokładnie chodzi. Interesują mnie informację co w danym sezonie jest modne (np w tym sezonie torby XL), fajnie by było gdyby poparte to było jakimiś przykładami z naszego podwórka. Do tego może jakieś podstawowe informacje o doborze dodatków, skarpet, koszul itd. Zresztą jak masz jakieś źródło to wklejaj, najwyżej sobie obrazki pooglądam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale przecież to, co jest modne, to masz w sklepach. Jak chcesz być modny to patrz na trendy za zachodzie, są gdzieś o sezon czy dwa do przodu. Poza tym, może na początek link ?

Wrong! ;-) I nie chce mi się nawet wyjaśniać, ale powiem tylko tyle, że 80% ciuchów w sklepach takich jak Reserved czy C&A wygląda jakby wyciągali je z odpowiedników kontenerów PCK w Chinach. Poza tym, nawet jak już się umie upolować rzeczy, które dobrze wyglądają i pasują Tobie, to trzeba je jeszcze umieć połączyć. To na pewno nie jest proste jak konstrukcja cepa.

Kaz!o thx za linka. Co do czasopisma to polecam LOGO. To tylko broszura reklamowa pod przykrywką i ubieranie się jak tak radzą to kosztowny idiotyzm, ale to dobra opcja, żeby się zainspirować i wiedzieć co i jak w trawie piszczy. Moja mama była projektantką w dziewiarni (Zaprojektowała sweterek, firma wyprodukowała po taniości, a potem np. BOSS przypierdzielał na to metkę i sprzedawał za setki ojro :lol:) Zawsze kupowała logo i sobie chwaliła.

Poza tym i tak faceci mają łatwiej, bo u nas w modzie zawsze jest klasyka. Za to dupeczki i ich portfele mają przerąbane. Moi rodziciele zawsze dziękują Bogu, że spłodzili dwóch chłopa... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale te firmy ktore wymienilem to biore praktycznie w ciemno i wiem, ze sie nie zawiode. A marek, ktorych nie znam, to musialbym sam je pomacac, przymierzyc i jesli byloby wporzadku to bym bral, ale z nieznanymi firmami to raczej nie bede ryzykowac. Poza tym chce bardziej popatrzec w necie jak ciuchy wygladaja i znalesc jakis sklep na Manhatanie, bo na takie lazenie i szukanie to nie beda miec czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm u mnie spodnie z diversa okolo 100, t-shirty po 40-50;]

To jest ten kolega, co kupuje spodnie w Carefourze bo nie widzi różnicy :wink:

 

Po drugim włamie do szafki zrezygnowałem. Teraz mainstream. Buty za 200zł? Ok. Ale bluzka za 40zł? Nie warto.

40zł za koszulkę to dużo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale te firmy ktore wymienilem to biore praktycznie w ciemno i wiem, ze sie nie zawiode. A marek, ktorych nie znam, to musialbym sam je pomacac, przymierzyc i jesli byloby wporzadku to bym bral, ale z nieznanymi firmami to raczej nie bede ryzykowac. Poza tym chce bardziej popatrzec w necie jak ciuchy wygladaja i znalesc jakis sklep na Manhatanie, bo na takie lazenie i szukanie to nie beda miec czasu.

Tommy, dsquared2, Banana republic

American Eagle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaaban: ostatnio kupiłem w Auchanie :P

 

_Ran'dall_: gdyby takie ceny były w Diversie w Galaxy, to bym tam częściej zachodził, bo kiedyś nosiłem ich spodnie, co nie kosztowały więcej jak 70-80zł i nie powiem, że były słabe, ale jak tam mają ceny 2-3 razy takie jak u Ciebie, to ja podziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi raz za czas tak, ale jakość tych ciuchów to najgorsza padaka. Czasem jakąś szarą bluzę można kupić. Ale już naprzykład czarna się odbarwiła po pół roku tak, że nadawała się do śmieci. Jeansy po pół roku też miały dziurę w kroku, choć były ładne i kosztowały tylko 60ziko, a koszulki to nie kupiłem tam już chyba z 3 lata, bo zawsze lipą śmierdziały.

maSTHa212: Ralph Lauren i Calvin Klein jak dorwiesz z przeceny to też nie powinno być drogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że noszę kilka koszulek Croppa w tym jedna czarna i jak na razie nic się nie dzieje, sprawują się bez zarzutów.

 

Dobre jakościowo koszulki można wyrwać w Carry, normalnie kosztują od 40-100 zł, na przecenach można wyrwać nawet za 5 zł ;). Fajna bawełna, gładziutka, elegancko się prasuje. Nie psioczcie na C&A, owszem w tym sklepie dużo jest szmat, trzeba uważać na t-shirty i nie kupować tych najcieńszych. Sweterki są całkiem ok, jeansy trochę farbują (nie wszystkie).

 

Jak tylko będzie w Big Star w Dąbrowie Górniczej to jutro biorę: http://sklep.bigstar.pl/store/men/item/151343/1513439910602

 

W Makro ostatnio kupiłem czarne jeansowe spodnie Hero by Wrangler za 90 zł, wyprałem dwa razy i nie wyświechtały się. Ktoś już kupował/użytkował produkty Hero?

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema

 

powiedzcie mi czy jest tutaj moze ktos z poznania?

 

szukam juz skory na wiosne, moze komus rzucilo sie cos ciekawego w przecenie?

 

ostatnia jaka kupilem to jesienno/zimowa z zary i nosi sie super, nie byla specjalnie droga

 

czarna, taka jak Hank Moody nosil z guzikem pod szyja (chyba stojka to sie nazywa?)

 

pozdrawiam!

Edytowane przez kukifas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Mam możliwość kupienia kurtki TNF Summit Series z GoreTexu XCR. Z tego co widzę to są to już posezonówki, więc tutaj można upatrywać zniżki cenowej oraz to, że po prostu są nie ze sklepu. W związku z niską ceną (około 230zł - koleś sprzedaje je na giełdzie w Krakowie podobno) mam do Was pytanie. Na co zwrócić uwagę jak będę ją oglądał?

Nigdy nie miałem kurtki od TNFu, ani z Gore Texu dlatego też nie wiem na co mam patrzeć. Wstawię fotki jakie dostałem późnym wieczorem.

 

Z góry dzięki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bierzesz coś z NY to najlepiej bierz coś z nowych kolekcji Adidas Original i Nike. Bananowe dzieci sporo zapłacą za Nike Dunk z Cookie Monsterem na przykład ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopie trochę temat bo się zdenerwowałem niemało.

 

Od ~2008, może 2007r kupuje koszulki Emerica.

Nie do zdarcia, z dobrej bawełny, fajnie szyte itp. Te z 2008 wyglądają tak samo jak nowe zakupione na początku 2011r, może lekko wyblakłe.

 

Dzisiaj przyszły mi kolejne 3, jednak nie produkowane już w Meksyku a w Chinach i tu zaczynają się jaja, bo każda jest inaczej szyta (jak coś poszło nie tak, to zaszyte na kilka razy... co prawda widać to na lewej stronie, ale jednak), mają szwy boczne i na dodatek, każda wydaje się innego rozmiaru.

 

Zwracam jutro, a jak nie przyjmą dwóch, bo urwałem metki, zadowolony, zanim zauważyłem że jest made in china, to wystawiam je w cholerę. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...