Skocz do zawartości
Prog

Laptop Z "bajerami"

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam laptopa, który miałby bardzo dużo bajerów, ale nie koniecznie chodzi mi o Toshibe Cosmio. [jest trochę za ciężka]. Ma zawierać kamerę internetową, jakieś lepsze głośniki i mnóstwo innych bajerów. Cena większej roli nie gra, czekam na jakieś propozycje.

 

Wcale w tym przypadku nie chodzi o jakiś super wydajny dwurdzeniowy sprzęt, ale o coś czym można byłoby się pobawić.

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie mam pojecia co ci odpisac. Bawic sie masz na mysli granie?! Czy co?! Poza tym stary wiecej szczegolow : wielkosc, budzet, preferowana firma itd. Wybieram sie na kurs jasnowidzenia ale jeszcze nie teraz :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mnie za bardzo nie zrozumieliście. Chodzi mi o laptop pokroju Qosmio, czyli praktycznie wszystkie bajery, bardzo dobre głośniki, kamera itp.

 

Mogę dla ułatwienia dodać, że nich będzie do 10 tys. Co można byłoby za tyle kupić, aby miał najwięcej nowinek technicznych. Nie będzie to komputer do grania, ale ma mieć włąśnie bardzo dobre wyposażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciezko jest wybrac cos w rodzaju Qosmio, bo to dosc specyficzny sprzet, no ale niech bedzie, skoro ma byc wypas to spojrz na to :

 

http://www.newegg.com/Product/Product.asp?...p;CMP=OTC-C173T

 

http://www1.euro.dell.com/content/products...;l=en&s=dhs

 

Rozejrzalbym sie tez za Qosmio G35, Asusem W2j. Acer i Toshiba maja juz czytniki HD-DVD, nowszego bajeru nie znajdziesz. Natomiast w Asusie jest wyjscie HDMI.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maSTHa jemu chyba chodziło o to że qosmio jest za ciężka więc ten acer chyba kompletnie sie nie nadaje on chyba z 7 kg waży :mur: nie jestem drobnym facetem ale chyba bym się połamał jakbym miał to nosić na codzień...

 

Jak coś z bajerami to może być też Acer 9110... jak poszukałem to ma wszystkie nowe technologie i pełno gadżetów... tuner, kamerka, czytnik kart, 4 głośniki i subwoofer, nawet telefon do voip chowany w porcie pcmcia. Ale trudno znaleźć jakieś opinie i nie wiadomo jak z wykonaniem, matrycą.

Może jęsli się skusisz to będziesz pierwszy.

 

http://www.as.9114wlmi.mrach.pl/acer-aspir...=__LX.ACM05.070

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ma byc bajerancki notebooka to rozgladalbym sie za czyms takim jak FSC Lifebook P1510 (tablet) do tego kamerke na wifi(w ostatecznosci na usb) ;)

Jesli nie tablet to P7010 lub p7120 a jesli te sa za male to S2110 lub 7010/7020/7110.

 

Jesli nie zalerzy ci na wydajnosci to skup sie na mobilnosci ;)

Edytowane przez baxxxio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CA M158N - aluminiowa obudowa, kamerka 1,3, czytnik linii papilarnych do tego + lampka na usb, wiatraczek na usb, katody revoltec + masa innego shitu na usb i masz EKSTRA BAJERANCKI SPRZĘT :P

 

sorry ale nie moglem sie powstrzymać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CA M158N - aluminiowa obudowa, kamerka 1,3, czytnik linii papilarnych do tego + lampka na usb, wiatraczek na usb, katody revoltec + masa innego shitu na usb i masz EKSTRA BAJERANCKI SPRZĘT :P

 

sorry ale nie moglem sie powstrzymać :P

Dzięki, ale nie skorzystam.

 

Wybór padł na Quosmio, coż nie ja kupowałem, nie dla mnie taki hantelek.

 

Dzięki za pomoc.

Edytowane przez Prog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...