Skocz do zawartości
cyrus_6

Asus P5w Dh Deluxe - Wszystko O Płycie

Rekomendowane odpowiedzi

mysle ze wlasnie tak powinno byc, u mnie sie tak nie grzeje i troche mnie to martwi.. <_<

 

czy ta plyta nie przeklamuje czasem z temperaturami procesora? mam kosmiczne wartosci w stresie - 68*C (@3.6GHz), a heatpipe'y coolera wcale nie sa gorace (te, gdy procesor sie bardzo grzeje, bywaja megagorace, sprawdzalem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tal-Rash

Jak si egrzeje to znacy ze ok, bo odbiera temp z NB....Moim zdaniem powinienes szybko zalozy nawiewy na ten radiator nad mofami i radiator NB.

Moze poprawi sie maxfsb...jesli juz wiesz jakie masz.

 

 

sorka za pismo, klawira zwalona, a nie chce mi sie poprawiac.

Edytowane przez Zulusman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można zdjąć tą osłonkę żeby założyć jakiś wentylator? Bo jak go założyć na radiator regulatorów napiecia jak mam ninie i go połowy zasłania. :/ A temperatura jest okrutna... Tak pokazuje Everest...

Dołączona grafika

Swoją drogą co to jest ten AUX?

I jaka różnica jest między prockiem graficznym a GPU diode... Skąd różnica pomiaru?

---

I nie mogę włączyć pilota...

Wcadziłem abterię zainstalowałem aplikację podłączam i nie działa... Czały czas pisze DISCONECTED :/

Edytowane przez Tal-Rash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie przy OC blokuje chlodzenie gdyz na 2650 okolo MHz mam jakies 46 stopni na rdzeniach przy spoczynku. Przy 2133MHz jakies 40-42 stopnie. Jak to jest u was na mniej wiecej tych samych ustawieniach ? O i jeszcze jedno pytanie, jakie def napiecie ma e6400 bo w biosie mam Auto i nie wiem od jakiej wartosci zwiekszac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa Wam pilot?

Za nic w świecie nie mogę zrobić by działał cały czas pisze DISCONNECTED. Próbowałem już wszystkiego nawet przeinstalowywałem stery od USB... Kurcze :/

Poza tym mam revizje 1.02G to dobrze czy niebardzo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście.. Bateryjke do pilota też wsadziłem...

Podłączyłem czytnik do usb obok LAN2 i zainstalowałem aplikacje remote...

Wszystko fajnie ale poniżej zdjęcia pilota jest napisane DISCONNECTED. I nic nie mogę zrobić... Klikam w pilota i nic nie działa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma moze problemy z tą płytą i urządzeniami pod PCI, bo wydaje mi sie że to mobo ma porty PCI w wersji 2.3 tylko 3.3V, czy ma ktoś ma niej np. Skystara 2 ?, wiele urządzen moze nie chodzić poprawnie, z tego co wiem Asus w nowych modelach płyt czy to pod AM2 czy s.775 robi już PCI ver 2.2 czyli 3,3V/5V, np. model P5B Deluxe ma już w instrukcji podane PCI ver 2.2, a w tym jest napisane tylko PCI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie def napiecie ma E6400 ??

 

I mam tez do was moze troche dziwna prosbe ale sprobuje :D...

 

Moja konfiguracja jak nizej... moglibyscie mi napisac mniej wiecej ustawienia zakladki do O\C czyli wszelkie napiecia, magistrale, dzielnik pamieci itp ile uzyskalibyscie u siebie mniej wiecej 2600 - 2800MHz, wiem ze kazdy sprzet sie inaczej kreci ino nigdy nie mialem intela a na NF2 tylu opcji do krecenie tro nie bylo i niezbyt mam czas zeby badac co zwiekszyc i do czego to sluzy zeby podkrecic procka, wiec jeslibyscie mogli podac mniej wiecej optymalne ustawienia, glownie napiec bo niezbyt wiem co kiedy zwiekszac to bylbym wdzieczny. Mam nadzieje ze opisalem to dosc jasno bo wlasie wstalem i zaraz do pracy lece i ledwo na oczy widze :D

 

W tym momencie mam ustawione 315x8 pamieci 4:5, napiecie na pamieciach 2.05, napiecie vmch 1,6, reszta default. SP2004 chodzi 30 min i mam 64st na obu rdzeniach.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Kinslayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście.. Bateryjke do pilota też wsadziłem...

Podłączyłem czytnik do usb obok LAN2 i zainstalowałem aplikacje remote...

Wszystko fajnie ale poniżej zdjęcia pilota jest napisane DISCONNECTED. I nic nie mogę zrobić... Klikam w pilota i nic nie działa :(

Gdzies czytalem, ze niektorym pomaga na taki "problem" podlaczenie do innego portu USB/podlaczenie poprzez HUBa.

U mnie oczywiscie pilot dziala ale nie do konca. Otoz dziala doskonale sterowanie z pilota aplikacjami, dziala usypianie, dziala tryb WIFI nie dziala jedynie ... wlaczanie. Zarowno ze stand by jak i z switch off. Nie pomaga zaznaczenie opcji w oknie aplikacji.

 

Pozdrawiam

PaPi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam inny problem, wlasnie sobie przypomnialem ;) porty usb zintegrowane z plyta dzialaja bez zarzutu, ale te podpinane na sledziu w ogole. pewnie czegos nie doczytalem, moze jakis jumper.. w biosie chyba jest ok - 8 portow itd.

 

pilot podpiety do jednego z portow usb ktore byly sugerowane naklejka i dziala. wylaczania/wlaczania nie sprawdzalem, uzywam do winampa - rewelacja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..porty usb zintegrowane z plyta dzialaja bez zarzutu, ale te podpinane na sledziu w ogole..

jednak w manualu nic nie ma. mam podpiete sledzie zarowno do usb56 jak i usb78 i nic, ani jedna para ani druga nie dziala. dzialaja wam te porty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na swoim ausie mam 4 haczyki, na D975 tez sa 4 a na p5w sa tylko 2....

 

Powiem Ci ze te 4 haczyki chetnie zamienilbym na 2 koleczki 100x leposze ipewniejsze rozwiazanie. W pracy mam 36 kompow z P4PEX po otworzeniu kilku plyt radiator znajdowal sie na karcie graficznej bo ów haczyki wystrzelily sobie w powietrze czytaj wylazly z mobo :) tak czytam i czytam ten watek i znow mnie kusi ... :D a moze by tak P5W DH i Conroe siakiegos....? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci ze te 4 haczyki chetnie zamienilbym na 2 koleczki 100x leposze ipewniejsze rozwiazanie. W pracy mam 36 kompow z P4PEX po otworzeniu kilku plyt radiator znajdowal sie na karcie graficznej bo ów haczyki wystrzelily sobie w powietrze czytaj wylazly z mobo :) tak czytam i czytam ten watek i znow mnie kusi ... :D a moze by tak P5W DH i Conroe siakiegos....? ;]

ale na P5W DH tez masz haczyki, ale 2, nie koleczki... mnie juz skusilo, patrz w siga [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak w manualu nic nie ma. mam podpiete sledzie zarowno do usb56 jak i usb78 i nic, ani jedna para ani druga nie dziala. dzialaja wam te porty?

U mnie bez zarzutu mam podpięty śledź na którym są 4 usb (nie wiem z której płyty go mam :P ) i wszystko jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale na P5W DH tez masz haczyki, ale 2, nie koleczki... mnie juz skusilo, patrz w siga [;

no to ladnie dali ciala... kutfa nie rozumiem takic wynalazkow... jakodpadnie radio z taiego chipsetu to przeciez usmazony od razu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak w manualu nic nie ma. mam podpiete sledzie zarowno do usb56 jak i usb78 i nic, ani jedna para ani druga nie dziala. dzialaja wam te porty?

U mnie dzialaja wszystkie porty USB. Te na sledziu rowniez.

Pilot podpiety jest do 34.

 

PaPi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec gratulacje :wink:

 

Podkręć dziada :lol:

narazie mam 7*400@stockV, bo oc debug nie zrobiony

 

no to ladnie dali ciala... kutfa nie rozumiem takic wynalazkow... jakodpadnie radio z taiego chipsetu to przeciez usmazony od razu :/

fabryczny nie powinien odpasc, bo jest HP ktory idzie do mosow, ale ogolnie to takie sobie rozwiazanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...