Skocz do zawartości
cyrus_6

Asus P5w Dh Deluxe - Wszystko O Płycie

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc mam pytanko: W ktoryms tam posscie z kolei w tym temacie ktos poruszyl temat SLI na tej mobo ze niby obsluguje.

Ale jaka obsluguje ? ;] Bo p5W DH Deluxe chyba nie.

Wiec tak : jesli nie to czy zmodowane sterowniki zadzialaja mi na GF 7950gx2 ?

Jesli nie to jaka mam kupic mobo ....

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś (najlepiej na screenie) pokazać gdzie podpiąć kabelki od audio z wejścia na przednim panelu ? Kabelki od USB dopasowałem ale od audio znaleźć nie moge :/ W instrukcji też nie ma o tym wzmianki :/

Moja płyta to oczywiście p5w DH dlx 1.02g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś (najlepiej na screenie) pokazać gdzie podpiąć kabelki od audio z wejścia na przednim panelu ? Kabelki od USB dopasowałem ale od audio znaleźć nie moge :/ W instrukcji też nie ma o tym wzmianki :/

Moja płyta to oczywiście p5w DH dlx 1.02g

Instrukcja rozdział 2 str 36 punkt 9 - Front panel connector....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE

 

EPP to tylko "podwójne" SPD

Acha, czyli jestem hapy :lol:

Dzięki za szybką odpowiedź :-P

Mam jeszcze jedno ostatnie pytanko, czy ta płyta: Asus P5B-Deluxe obsługuje EPP?

Edytowane przez .:Max:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś (najlepiej na screenie) pokazać gdzie podpiąć kabelki od audio z wejścia na przednim panelu ? Kabelki od USB dopasowałem ale od audio znaleźć nie moge :/ W instrukcji też nie ma o tym wzmianki :/

Moja płyta to oczywiście p5w DH dlx 1.02g

 

Nie wiem w czym problem? :D

Tak jak w poscie wyzej - instrukcja jasno podaje gdzie i co trzeba podlaczyc :)

 

BTW - jesli panel audio na przodzie nie jest 'HD Audio', to w BIOSie trzeba zmienic ust. na AC'97 Audio :)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem grafikę ATI1900 na GF8800GTX

Po włączeniu kompa bios mi okrutnie zwolnił.

 

Przełączanie różnych parametrów odbywa się skokami co sekundę.

Szybciej się nie da. Do tego za każdym razem mruga ekran.

Myślałem że to coś u mnie, ale mój kolega ma taki sam zestaw i u niego jest podobnie.

 

Może to wina chipsetu Intela + karta nvidia

 

Po wgraniu windy wydajność jest normalna.

Zmiana biosu nic nie dała.

 

może macie jakiś pomysł, co może być nie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem grafikę ATI1900 na GF8800GTX

Po włączeniu kompa bios mi okrutnie zwolnił.

 

Przełączanie różnych parametrów odbywa się skokami co sekundę.

Szybciej się nie da. Do tego za każdym razem mruga ekran.

Myślałem że to coś u mnie, ale mój kolega ma taki sam zestaw i u niego jest podobnie.

 

Może to wina chipsetu Intela + karta nvidia

 

Po wgraniu windy wydajność jest normalna.

Zmiana biosu nic nie dała.

 

może macie jakiś pomysł, co może być nie tak

Ta karta wymaga elektrowni.

Sprawdź czy przypadkiem wentylatory nie zwolniły ci poniżej granicy 800 obrotów po obciążeniu kartą. Bo to wywołuje dokładnie takie objawy.

Mam tez taką teorię, iż może tak się dziać też przy innych parametrach odbiegających od normy założonej przez Asusa. Sprawdź napięcia!!!

Edytowane przez Zigi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Jacek ma Seasonika 600W a ja Tagana 530W więc zasiłek takich słabych nie mamy. Bios jest najnowszy oficjalny 1602 przynajmniej u mnie. Wogóle cos sie ostatnio skaszaniło.Post trwał 5 sekund teraz trwa 25. Masakra.Chyba drugi raz nie kupiłbym tej płyty ale dołożył i wziął 680i.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Jacek ma Seasonika 600W a ja Tagana 530W więc zasiłek takich słabych nie mamy. Bios jest najnowszy oficjalny 1602 przynajmniej u mnie. Wogóle cos sie ostatnio skaszaniło.Post trwał 5 sekund teraz trwa 25. Masakra.Chyba drugi raz nie kupiłbym tej płyty ale dołożył i wziął 680i.

To że macie mocne zasilacze nie oznacza automatycznie, że wszystkie napięcia macie w normie a już na pewno nie oznacza iż nie ma spadku w stosunku do tego co było wcześniej. Wystarczy że wentylki wam pracowały blisko tych 800 przed władowaniem "prądożercy" i nagle dodatkowe minimalne zmniejszenie napięcia spowodowało spadek np o raptem 20 obrotów.Dajmy na to masz teraz 790 obr/min. Już masz długie botowanie i utrudnione poruszanie się po biosie.

Edytowane przez Zigi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że macie mocne zasilacze nie oznacza automatycznie, że wszystkie napięcia macie w normie a już na pewno nie oznacza iż nie ma spadku w stosunku do tego co było wcześniej. Wystarczy że wentylki wam pracowały blisko tych 800 przed władowaniem "prądożercy" i nagle dodatkowe minimalne zmniejszenie napięcia spowodowało spadek np o raptem 20 obrotów.Dajmy na to masz teraz 790 obr/min. Już masz długie botowanie i utrudnione poruszanie się po biosie.

obaj mamy chłodzenie wodne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...