Skocz do zawartości
cyrus_6

Asus P5w Dh Deluxe - Wszystko O Płycie

Rekomendowane odpowiedzi

coś tam słyszałem ze w Sirusie pojawiła sie rewizja 2.0 z obsługą SLI ale najwyrazniej był to błąd bo na 2 dzien płyta znikła z oferty

Będzie działać, tylko trzeba użyć zmodowalnych sterowników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jest tu jeszcze ktos oprocz mnie i cyrus_6 co ma problem z ASUSem takowy, ze nie moze zmienic napiecia na CPU i paru opcji w biosie ? cyrus_6 opisal to w 6 poscie w tym temacie.

 

Ponowie pytanie o rewizje plyty abyscie napisali jakie macie. Moja wg CPU-Z to 1.XX. Sam nie wiem czy to dobrze czy zle...

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja rewizja to 1020 tak pisze na płycie :D zobacz na płycie jaką masz rev

ps. nasze kompy są bardzo podobne :D

 

U mnie jest napisane 1.02G dziwna rewizja, ale dalej nie mam pojecia dlaczego nie moge zmienic napiecia ani tych opcji co cyrus_6.

 

Moze ktos cos gdzies slyszal o takich przypadkach ???

 

Pozdrawiam

 

ps. ano sa podobne, jak u Ciebie z O\C ? Mozesz te opcje zmienic normalnie ? Jaki masz bios ? Ja pamieci i grafike bede mial w poneidzialek, teraz mam na zastepstwo ze sklepu 1x512 533mhz i asusa 6600GT.

Edytowane przez Kinslayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia jedynie dlaczego P5WDG2-WS mimo iz na tym samym chipie, bez WI-FI, bez hit pajpow i innych takich, jest drozsza od P5W DH...

Natomiast to co pisza o niej...masakra...

Dajcie cynk o z tym biosem

Jesli dziala, to podajcie tez serialmobo, jesli nie, tez dajcie. Moze cos sie wyjasni...

Edytowane przez Zulusman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jest professional :D a P5W DH jast dla amatorów. :razz:

Co z tego że P5WDG2-WS jest droższa jak P5W DH nigdzie nie ma - wymiotło.

Też czekam na wieści o biosie 1001.

Edytowane przez atomel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest napisane 1.02G dziwna rewizja, ale dalej nie mam pojecia dlaczego nie moge zmienic napiecia ani tych opcji co cyrus_6.

 

Moze ktos cos gdzies slyszal o takich przypadkach ???

 

Pozdrawiam

 

ps. ano sa podobne, jak u Ciebie z O\C ? Mozesz te opcje zmienic normalnie ? Jaki masz bios ? Ja pamieci i grafike bede mial w poneidzialek, teraz mam na zastepstwo ze sklepu 1x512 533mhz i asusa 6600GT.

Mam bios 0701 narazie zero oc muszę się nim nacieszyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zrób flash biosu na 1101. Ewentualnie wyłącz jeszcze cpu internal thermal control.

 

A ja dokonałem małych modyfikacji ;)

 

2278560[/snapback]

Czytałem o nim dzisiaj rano 2 minuty i już sprawdzam.

I co mozesz o nim powiedziec ??

Przypadkiem natknalem sie na to :

1101 fixes all the issues bar C1E as this was designed to work how it does. If you want to raise vcore just disable C1E and all is fine.

 

Jesli to prawda to si ebardzo uciesze:)

Edytowane przez Kinslayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po przeczytaniu dosyć duzej ilosci postow stwierdziłem ze nie ma co sie pakowac w gigabyte ds3, mam pytanie jezeli nie chce podkrecac procesora to czy ta plyta http://www.gral.pl/preview/Asus/AsusP5BP96...ATXCore2_13.php bedzie działac z kazdymi ramami ? i czy jest ona dobra?

Edytowane przez Lukas2005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgralem 1101 i dalej mam tak samo, nie moge zmienic napiecia na CPU. Spotaliscie sie z czyms takim juz ? Bo zaczyna sie to robic meczace

 

 

Edit:

Zrobilem clear cmos i zmienilem jedna opcje zaraz napisze jaka i juz moge wszystko zmienic i wszystko dziala :D. Od poniedzialku jak bede pamieci zaczne O\C.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Kinslayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgralem 1101 i dalej mam tak samo, nie moge zmienic napiecia na CPU. Spotaliscie sie z czyms takim juz ? Bo zaczyna sie to robic meczace

Edit:

Zrobilem clear cmos i zmienilem jedna opcje zaraz napisze jaka i juz moge wszystko zmienic i wszystko dziala :D. Od poniedzialku jak bede pamieci zaczne O\C.

 

Pozdrawiam

Cze.

 

A moze, ktorys z tych BIOS'ow szczegolnie 1001, badz Special - http://www.conman.se/Bios.rar ( http://www.xtremesystems.org/forums/showth...2082&page=2 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...