Skocz do zawartości
kanurwa

Co Wybralibyscie

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie 7800 GTX z pamiatkami 512MB czy 7900 GT z 256MB chodzi o wydajnosc w grach.

Karta bedzie chodzina w I2C E6300 na maxa podkreconym 2*1024 Ram Patriot LLC i plycie Assusa Asus P5W-DH Deluxe (i975)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie raczej do dzialu co kupic ale jak juz zagladnalem to odpowiem.

Jezeli roznica w cenie niedurza to GF7800GTX 512MB. Wyzsze taktowanie GPU 550MHz vs 450MHz i pamieci 850MHz vs 700MHz.

Za 7900GT przemawia tylko proces technologiczny. Jest mniejszy wiec bedzie sie mniej grzal, mniej mocy pobieral i lepiej sie krecil jednak dodaktowe 256MB przydaje sie juz kartom z tej polki oraz standardowo wyzsze taktowanie powodujeje ze 7800GTX 512MB jest lepsza karta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hose27

Niestety jest tak jak mowia. Jesli mialbym wybierac miedzy zwyklym 7800gtx a 7900gt to bezporownania 7900gt jest karta tansza i zdecydowanie lepsza pod kazdym wzgfedem.7800gtx sie do niej nawet nie umywa. Jednak wersja z 512 mb na pokladzie ma wyzsze taktowanie no i te 512 mb. Przydatrne np do TR: Legend. To jedyna gra, ktora na 7900gt skacze a na 7800gtx chodzi dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie 7800 GTX z pamiatkami 512MB czy 7900 GT z 256MB chodzi o wydajnosc w grach.

Karta bedzie chodzina w I2C E6300 na maxa podkreconym 2*1024 Ram Patriot LLC i plycie Assusa Asus P5W-DH Deluxe (i975)

 

Pozdrawiam

A dlaczego tylko te dwie karty wchodza w gre? Za niecale 1300zl mozna kupic X1900XT i to bylby najlepszy wybor. ;)

http://sklep.komputerowy.pl/products/power...900xt/4155.html

http://sklep.komputerowy.pl/products/conne...900xt/4194.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś sprecyzować których firm karty padają najczęściej? Tutaj poleciłem te karty i nie zanosi się na to, żeby za miesiąc w droższych zestawach znalazła się karta inna niż właśnie 7900GT. Zastanawiałem się nad X1900GT, ale po przeczytaniu kilku testów w którtych ATI przegrało, stwierdziłem, że zostaję przy 7900GT. Choć z drugiej strony nie wiem, która karta jest szybsza po o/c? Możesz dać mi jakieś rady? Co w tej cenie powinienem włożyć do drogich zestawów?

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...