Skocz do zawartości
PITer

Gigabyte 965p-s3/ds3/ds4/dq6 - Wszystko Co Wiemy

Rekomendowane odpowiedzi

mala propozycja

 

Moze na poczatku watku oprocz opisu i nowych biosow zrobic liste z pamieciami i kartami graficznymi z ktorymi sa problemy na plytach gigabyte - mysle ze bylby to dobry pomysl a wraz z poprawianiem sie biosow ta liste edytowac i ewnetulanie zmniejszac ilosc niekompatybilnych podzespolow

Ktos kto kupuje podzespoly w sklepie bok siebie to za duzo nie ryzykuje - jak cos nie bedzie dziaialo to wymieni na inne , gorzej z tymi co kupuja podzespoly poprzez internet :(

Edytowane przez Mr.Matrin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie komus chce robic to prosze :P

 

PITer, ten bios jest od DQ6, zobacz do tego watku o biosach na XS, ktos sflashowal nim DS3 i mu nie wstala. Ktos sie pomylil nazywajac biosy i na pewno pod nazwa DS3 byl DQ6, z DS4 chyba tak samo jest... Linki juz usuneli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy na DS4 wejdzie mi Ninja?

Miał być Asus P5W, ale nigdzie go nie ma i jestem zmuszony kupic DS4. Tak wogóle to leży w domu DS3, niestety nie zajżałem do pudełka, wziąłem płytę bez SLI . HEHE

Pozdro

 

DQ6 oraz DS4 chyba tez nie wspiera SLI ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jak się użyje jakiś modowanych sterów nie będzie problemu ze SLI. Co do ninjy już sobie odpowiedziałem, sorki że nie przeszukałem tematu, ale straszna nerwowka jest z skompletowaniem podzespołów.

Dodatkowo mam jeszcze Geil DDR2 Ultra 1GBx2 Pc 6400-4-4-4-12, mam nadzieję że ruszą.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Moglibyscie napisac ile max DS4 i DQ6 maja Vmch ?

ASUSa P5W ma do 1,65V.

 

I jeszcze jedno pytanie dla posiadaczy plyt DQ6 lub planujacych ja kupic (lub tez DS4). Czy majac mozliwosc kupna DQ6 i P5W w tej samej cenie co byscie wybrali ?

Licze na wasze opinie gdyz od tego zalezy co zamowie:).

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja zadam pytanie :P

 

Czym sie rozni DS3 od DS4? Czy oplaca sie doplacac do DS4 czy tez DS3 w zupelnosci jest ok?

 

Wszystko jest napisane w tym temacie oraz na stronie gigabyta, wystarczy poszukac :mur:

 

 

500MHz FSB

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, PITer, pisze czym sie roznia (wiec sorry ze powtorzylem to pytanie), ale w sumie brakuje subiektywnych opinii czy sie oplaca doplacic do DS4 czy nie, oraz czy w praktyce (a nie "na papierze") sie okazuje znacznie lepsze??

 

PS: Gratuluje OC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, PITer, pisze czym sie roznia (wiec sorry ze powtorzylem to pytanie), ale w sumie brakuje subiektywnych opinii czy sie oplaca doplacic do DS4 czy nie, oraz czy w praktyce (a nie "na papierze") sie okazuje znacznie lepsze??

I może ktoś powiedzieć gdzie można kupić od ręki (DS4) bo znajomy szuka i nigdzie nie ma :(

 

@Piter :

Nieźle , może do 600 dobujesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli na DS4 tez, co to za sterowniki ? :D

poszukaj przez google 85.96_mod

mam je na dysku, ale nawet nie wiem czy działają - nie mam obecnie dwóch kart do SLI

 

Czy te pamieci http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=27157

PDP Patriot Dual LLK 2x 1GB DDR2 667MHz 4-4-4-12

beda sie dobrze krecic ( i ile moga potencjalnie wytrzymac powyzej 460 FSB na dzielniku 1:1 ? )

jak to elpidy - DDR 900-950. Trafiały sie te patrioty również na D9, ale dostanie tych mdułów na D9 to taka sama szansa jak upolowanie geili value na winbondach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli daja sie podkrecic do 950 z 667 (zapewne przy napieciu 2.2-2,3 ) to bede bardzo happy , dzieki za pomoc :)

wiec chyba zamiast asusa p5b deluxe i patriotow 800 bedzie DS4 i patrioty 667 (slyszlem ze i tak nie oplaca sie kupowac 800 bo 667 sie fajnie kreca )

dzieki :)

Jeszcze pytanko jakie timingi beda przy zalozmy 940,da sie utrzymac standardowe 4-4-4-12 ?

 

ps

niezla ironia , normalnie bym skakal ze szczescia jakbym trafil te kosci na D9 , ale w tym wypadku to raczej by nie byla rzyjemna wiadomosc hehe ;)

Edytowane przez VeganJustice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory, pomyslalem sobie ze tu jest temat o gigabyte wiec napisałem tutaj <_< ps. moze mi cos o niej jednka powiecie oplyka się? nowa w apollo 320zl :mur: a tu 250zl fsb 260 chyba zrobi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało mi się odpalić DS4, co sie namęczyłem to nie powiem , bo nie mialem z kąd wziąsc sterowników na flopie do raida.

Jak tylko się troszkę obeznam w biosie i nauczę podkręcać to się pochwalę co udało mi się wyskrobać z tej płyty.

Narazie mam doła, bo nie mam mostka do SLI, nie mogę też oderwać blachy z Ninjy od DFI, a bez tego ani rusz z podkręcaniem.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory, pomyslalem sobie ze tu jest temat o gigabyte wiec napisałem tutaj <_< ps. moze mi cos o niej jednka powiecie oplyka się? nowa w apollo 320zl :mur: a tu 250zl fsb 260 chyba zrobi:)

Weźże se poszukaj. Jak nie widzisz o jakiej płycie jest ten temat to wyjdź, kup se patrzałki i wróć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was sciagał to orginalne chłodzenie Silent-Pipe, w celu przesmarowania lepszą pastą, czy jest sens?

Jak wam to odchodziło, bo mi nie chce się odkleić od Intel ICH8R, wszędzie indziej nie ma problemu?

Nie wiem, czy sobie to odpuścić czy warto to wszystko lepszą pastą przesmarować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Moglibyscie napisac ile max DS4 i DQ6 maja Vmch ?

ASUSa P5W ma do 1,65V.

 

I jeszcze jedno pytanie dla posiadaczy plyt DQ6 lub planujacych ja kupic (lub tez DS4). Czy majac mozliwosc kupna DQ6 i P5W w tej samej cenie co byscie wybrali ?

Licze na wasze opinie gdyz od tego zalezy co zamowie:).

Pozdrawiam

A ja ponawiam moje pytanka, bo z tego co widze post o 500MHz przycmil moje patania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DQ6 oraz DS4 chyba tez nie wspiera SLI ?

Na DQ6 da się, oczywiscie uzywajac zmodyfikowanych sterowników.

Wspiera SLI tylko trzeba dokupić mostek bo nie ma go w zestawie (sprawdzane na DS4). Oczywiście sterowniki zaczęły głupieć przy podłączeniu 2x 7600GS i chęci podkręcania kart. Zaczęły się schody i zwichy więc karty nie zostały podkręcone.

Czy ktoś z was sciagał to orginalne chłodzenie Silent-Pipe, w celu przesmarowania lepszą pastą, czy jest sens?

Jak wam to odchodziło, bo mi nie chce się odkleić od Intel ICH8R, wszędzie indziej nie ma problemu?

Nie wiem, czy sobie to odpuścić czy warto to wszystko lepszą pastą przesmarować?

Jest możliwość zdjęcia chłodzenia pasywnego i przesmarowania wydajniejszą pastą, polecam tu AC Ceramique ponieważ nie przewodzi prądu i dobrze odprowadza ciepło.

 

Ktoś wcześniej również się pytał czy chłodzenie zrobione jest z jednego heat-pipe i radiatorów. Odpowiadam, jest zrobiony z 3 heat-pipe i jest możliwość ich zdjęcia lecz tracicie przez to gwarancje na płytę główną, więc nie polecam tego zabiegu.

 

PITer na zlocie w Gdańsku 18-20 sierpnia 2006 podejdź do mnie do stoiska, bo chciałbym z tobą porozmawiać :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@romek

 

Napisz gdzie Cie znajde na zlocie :)

 

 

Wlasnie odpalilem SLI i dziala, uzylem oczywiscie mostka, na 2x7600GS Galaxy bez OC 10500 w marku 05 po OC 650/875 12900pkt

 

3Dmark03 27326pkt :)

 

Oczywiscie musza byc zmodowane sterowniki 85.96.

Edytowane przez PITer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jstem raczej "niezamożnym" komputerowiczem, a chciałbym mimo to pobawić się w O/C na Conroe. Czy z tej konfiguracji da się podkręcić procesor do chociaż 3200 MHz? a szynę FSB jak wysoko da się dobić? dla jasności dodam że to ma być moja pierwsza przygoda z O/C

 

proc: Core 2 Duo E6300

mobo: GA-965P-D3

pamiątki: Corsair 2x512MB 667MHz CL5

grafa: Galaxy GeForce 7600GS 256MB DDR3 1,2ns Zalman Edition

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...