Skocz do zawartości
HucK

Wykres Cena/możliwości Kart Graficznych V0.9.9

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mattis102

Ale troszkę ten wykres na 3dmarku05 nie psuję ja mam 7600gs zalman i bez kręcenia miałem 5800 a po podręceniu 6600 .A ona troszkę więcej kosztuję niż 4xx ja kupiłem ją za 605 zł nie wiem jak wy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiecie, ale w sierpniowym CHIPie jest test 76 kart graficznych, niestety tylko na PCI-E.

chip to gazeta ktora trzeba traktowac z przymruzeniem oka;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

To raczej tabela niż wykres. A może by tak zrobić wykres słupkowy? ^wynik -> przedziały cenowe karty oznaczone kolorkami albo słupki podpisane pionowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że pytam ale ostatnio nie mam internetu i nie jestem na czasie.

Mam to co w stopce i zastanawiam się nad kupieniem jakiejś grafiki w najbliższym czasie proszę o radę (na pm?). pozdrawiam

 

edit:

7800gt z tabeli wygląda interesująco ale nie wiem czy jest dostępny na agp ? (osoba robiąca tabelkę umieściła go w zadowalającym mnie przedziale cenowym (7xx zł)

Edytowane przez hauti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz może i Ciebie przerażam ale to co mi podałeś nie dało mi odpowiedzi bo nie wiem nadal czy lepszy jest x1650pro czy 7600gs czy 7600 gt czy x850xt zazwyczaj jest tak że jak jest coś droższe to jest lepsze ... ale ...

 

i czy wogóle opłaca mi się przechodzić z tego co mam czy czekać czy są jakieś perspektywy dla agpx8 ?

czy lepiej zbierać na mobo z pci-e ? po prostu Ty jesteś osłabiający ...

Edytowane przez hauti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może lepiej dać na czarno coś co osiąga i na czerowno znowu tam gdzie może być po przetaktowaniu, jak bym zobaczył na ten wykres i zobaczył 7300GT to bym się przestraszył.

Bo przeciętny kowalski nie podkręca kart, a ktoś co podkręca, to raczej wie, czego się może spodziewać. Standardowo 7300GT nie jest wcale taki rewelacyjny jak Galaxy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jest zanizony wynik radeona 9800 pro w 3dmark03. Sam mam tą karte i na niekręconej bez problemu osiagam 5900 punktów w 3dmark03 Wiec nieweim dlaczego w tabeli ten radek jest umieszczony ponizej 5000 :blink: Jesli mozesz to popraw to. Pozdro.

Edytowane przez kiltel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...