Skocz do zawartości
koobosh

Toshiba A-60

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prosbe do osbo bedacych na biezaca-przymiezam sie do kupna nowego laptopa z tym ze najpierw musze ustalic budzet :P Musialbym najpierw sprzedac moj aktualny komp. jest to

TOSHIBA A60 Pentium IV 2,8Ghz, 512 MB RAM, ATI RADEON 7000 64MB, dysk 40GB, naped COMBO 24x, wbudowane glosniki, modem 56kbs, karta sieciowa, 15" wyswietlacz, we wrzesniu mina 2lata czyli jest jeszcze na gwarancji, stan wizualny dobry-wiadomo "na tylnej stronie ekranu" slady uzytkowania a na wyswietlaczu niewielka kropka ale nie wypalony pixel tylko ryska na wyswietlaczu! po cichu licze na 2500-3000zl ale nie wiem czy to wykonalne :( Jesli ktos by mi pomogl to bede wdzieczny-pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle, ze 2500-3000 to sfera grubych marzen. 2000 na moje oko to raczej max, mysle ze mniej. Primo : niemobilny proc. Drugie primo : slaba grafika (choc niezintegrowana). Primo ultimo : brak WiFi i nagrywarki DVD. Jak widzisz brak jest rzeczy, ktore praktycznie dzisiaj stanowia standard nawet w slabych sprzetach. No ale zycze powodzenia, czasami sa jelenie co wyloza taki hajs.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe z ta grafika to nie jest tak dobrze-niestety jest zintegrowana :( No zobaczymy jak to bedzie bo teraz to musze sie powaznie zastanowic bo mam na oku Toshibe P100-219 czyli potrzebuje kolo 6500zl mam kolo 3500zl i reszte chcialem miec ze starego :P Ale to az nerw czlowieka lapie-niecale 2lata temu placilem za niego 5500zl :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koobosh pociesze cie tym ze kupujac luksusowe auto zaraz po wyjezdzie z salonu auto traci na wartosci nawet 30% ;)

 

Na allegro sa 3 A60 poobsterwuj te aukcje.Mnie tez sie wydaje ze ciezko bedzie 2000 wyciagnac (mastha juz napisal czemu,dodatkowo to nie byl prestizowy model) :| Teraz niestety kazdy najtanszy model na CeleronieM i grafika zintegrowana(intel9x0 czy ati x200) jest od niego wydajniejszy i do tego ma gwarancje.

 

ps.tak OT ... pamientasz moze ile taka grafika wyciaga pkt w 3dmarku2001se ?

Edytowane przez baxxxio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...