Skocz do zawartości
ent

Zachodniopomorskie!

Rekomendowane odpowiedzi

Jako ze wszyscy sie zbieraja do wspolnej przejzadzki, komunikuje ze ja + hary86 uderzamy z zachodniopomorskiego. Udezamy PKPem, jedziemy przez Szczecinek (przesiadka), a potem Chojnice, Tczew itd., wiec kazdy kto jedzie w tym samym kierunku jest mile widziany, w celu dolaczenia do najbardziej elo 1337 ziom ekipy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, właśnie my jedziemy w taki oto sposób, każdy będzie mile widziany, najlepiej zaopatrzony w małe conieco na tą jakże długą i wyczerpującą podróż :D W sumie jeszcze nie wiemy kiedy dokladnie jadziemy, 17 popolodniu czy 18 rano ale to sie ugada :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogadajcie z Dzidzia, moze bedzie tak jak w zeszlym roku wynajmowal busa. najlatwiej go zlapac na forum dzikiego, bo tu raczej niezaglada.

 

a jak nie bedzie wynajmowal busa to pewnie bedzie lecial swoja 206.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszlo PM.

 

Tylko nie wiem czy przez Szczecinek to mu po drodze :huh:

 

tu mozesz pisac i pisac tak jak na GG. jedyny kontakt z nim teraz z tego co wiem to forum dzikie.net i GSM a GSM bez jego zgody nie podam....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu mozesz pisac i pisac tak jak na GG. jedyny kontakt z nim teraz z tego co wiem to forum dzikie.net i GSM a GSM bez jego zgody nie podam....

Mam nadzieje ze ma powiadomienie na mail ustawione :D, jak nie da odpowiedzi to podbije na dzikich jutero :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze ma powiadomienie na mail ustawione :D, jak nie da odpowiedzi to podbije na dzikich jutero :D

spox zagladam :lol2: tyle ze rodzaj transportu jeszcze nie jest ustalony <_< ale jezeli bedzie to zrzuta na bus'a dam znac napewno B-)

 

PS: z GG nie korzystam(chyba ze musze) forum czytam rzadko wiec jak cos to najlepiej na maila pisac

dzidzia(małpa)hoppek.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zapewne będę jechać ze Szczecina Rybakiem w piątek o 11stej (Szczecin->B-stok)* więc jak by ktoś jeszcze się nastawiał na podróż pośpiesznym niech się odezwie ;>

 

* Nie będę. Raczej w odwrotnej relacji ;>

W czwartek. Albo Rybakiem (10:50) albo o 6:00 jakimś-tam do Olsztyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze reprezantacja "krainy jezior" w mocny skladzie sie stawi :D

 

Grzechu >> szczegoly obgadamy jakos blizej zjazdu :D

 

Dzidzia >> gdyby jakis bus jechal ze Szczecina przez Drawsko, Szczecinek to jestem zywo zainteresowany :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzidzia >> gdyby jakis bus jechal ze Szczecina przez Drawsko, Szczecinek to jestem zywo zainteresowany :D

Ja też ewentualnie, chyba że za busa musiałbym zabulić 4ro-pak wiecej niz za traina to sie trainem przemecze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zapewne będę jechać ze Szczecina Rybakiem w piątek o 11stej (Szczecin->B-stok) więc jak by ktoś jeszcze się nastawiał na podróż pośpiesznym niech się odezwie ;>

To ja najprawdopodobnie dolacze do Ciebie w Świdwinie :) Edytowane przez hubert.23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi to jade pociągiem z Chojnic o 7.15

Towarzystwo mile widziane :wink:

Grzechu >> jezeli bedziemy jechac w piatek rano to na bank sie spotkamy :D, ale nie wiemy z harym jeszcze czy czasem w czwartek nie pojedziemy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to my z ent'em uderzamy na gda jutro, około 19:10 mamy zamiar chwiejnym krokiem wysiadać z pociągu na wrzeszczu, więc jak coś to około 20-20:30 będziemy gotowi na ewentualne "unoficjal party" B-)

Edytowane przez hary86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...