Skocz do zawartości
Fisher

Grafa Na Agp Do 330zl

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście 9800, szczególnie że to żaden Medion tylko czysty ATI. Daję rękę, że da sie je wykręcić na 9800Pro. Wydaje mi się, że w tej cenie to niezła oferta, a jakby było coś nie tak to jest miesiąc gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co byście powiedzieli na gf 6600 gigabyte @ sparkle z super chłodzeniem pentgram xc80alcu 128/128 karta kręci się miodnie gpu 400@500 memy 500@700 czy wspomniałem że karta ma jeszcze praktycznie rok gwarancji i te chłodzenie jest warte 70zł jest bardzo ciche i wydajne jakby co zapraszam na gg 7250273 pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

wiem ze warto ale on nie ma juz jak dolozyc:/

hyba zrobimy tak ze kupimy jakiegos 9700PRO a lepsza grefe dopiero jak bedzie kupowal nowego kompa.

 

Co bedzie lepsze TO! czy TO!

Oczywiście 9800, szczególnie że to żaden Medion tylko czysty ATI. Daję rękę, że da sie je wykręcić na 9800Pro. Wydaje mi się, że w tej cenie to niezła oferta, a jakby było coś nie tak to jest miesiąc gwarancji.

No nie powiedział bym tak że oczywiscie, R9700Pro będzie jednak wydajniejszy pozatym ma większe taktowania pamięci, widziałem pare wykresów i R9700Pro jednak wygrywał, aha i w.w radka z całego serca polecam!! wiem bo mam :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Majkel

Mój kumpel sprzedaje karte - Gf 6600 od Gigabyte'a 256/256 Silent Pipe, która ma jeszcze 1,5 roku gwarancji. Jak coś to PW.

Edytowane przez Majkel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mi o tym mowice

juz zamowilem r9800 128/256 :P

Ale nie chce mi sie tego odkrecac :P moj brat i tak bedzie zadowolony z pzresiadki z 9200se :P

Edytowane przez Fisher15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda bedzie trzeba mojego gf sprzedac na allegro i placic zbedna prowizje moze jednak sie zdecydujesz

ps czy masz gware

ps2 pomysl jakiego wyjca tam będziesz miał może jednak warto trochę odkręcić?

Edytowane przez bryken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że Fisher15 zrobiłeś bardzo dobrze. Pięknie wykręcisz sobie tego radzia i podszkolisz brata ;) Dobry wybór.

Tak zajebiście wręcz zrobił :mur:, mógł kupić za 50zł drożej 6600 z dużo nowszą technologią - pozatym dużo lepsza karta i więcej fps w grach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zajebiście wręcz zrobił :mur:, mógł kupić za 50zł drożej 6600 z dużo nowszą technologią - pozatym dużo lepsza karta i więcej fps w grach

 

Zajebista po prostu jest ta technologia, a 6600 to po prostu kosmos w porownaniu z kiepskim 9800pro. A potem sie zbudzilem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mam juz tego 9800. Przez system wykrywany jest jako 9800PRO Moj brat jest bardzo zadowolony bo wkoncu moze normalnie pograc w swoje ulubione gierki :P W sobote biore sie za o/c tej karty :D

PoZdRo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z checia bral bym twoja karte le napisales to za pozno i z przesylka bylo by to 345zl a ja zalatwilem sobie z tym kolesiem poza allegro za 290 z pzresylka ;] Ale dzieki za propozycje bryken szkoda ze troszke za pozna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kamikaze :lol:

Dlaczego tak uwazasz ?? Karcioszka swietnie dziala, zadnych problemow. nowka sztuka, pieknie zapakowana. Wiec jestem zadowolony. Szkoda ze bryken sie za pozno odezwal bo bym wziol od niego :wink:

W sobote biore sie za o/c tej karty. Napisze w tym temacie jak wypadla ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tak uwazasz ??

Bo się pare razy naciąłem na allegro (5) i musiałem nawet z PKU korzystać - takie coś jak mówisz - owszem ale tylko odbiór osobisty plus sprawdzenie jak toto działa :] a naprawde nie kupowałem jakoś strasznie dużo rzeczy - ot grafa, zailacz, ram i p[ciach!]ły do chłodzenia

na przykład na tym gościu ( miał jednego nega-sprzed roku jak kupowałem i kilkaset tranzakcji ) więc poza allegro bym sie po prostu nie odważył :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie powiedział bym tak że oczywiscie, R9700Pro będzie jednak wydajniejszy pozatym ma większe taktowania pamięci, widziałem pare wykresów i R9700Pro jednak wygrywał, aha i w.w radka z całego serca polecam!! wiem bo mam :-P

No tak ale 9700Pro to ciągle tylko R300. Na dobrze wykręconym R350 i do tego pamięciach (najsłabsze co było na tych 9800 to chyba 3.0ns) podkręconych conajmniej do 660MHz (a pewnie polecą wyżej) można już poszaleć ;)

Zważając no to, że chłopak chciał mieć przyzwoitą kartę w jak najniższej cenie i jak zauważyłem nie chciało mu sie za bardzo polować na super-okazję na allegro, która mogła sie nigdy nie pojawić wybór, którego dokonał był dobry. Chociaż wiadomo, że 6600, które oferowaliście troche po czasie byłby lepsze. Najważniejsze, że brat jest zadowolony :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlugo to trwalo ale wkoncu wybralem sie do brata :)

wzioslem sie za jego karte i wynik ( jescze pewnie bym wyciagnol ale brat nie chcial :P ) to :

ATI radeon 9800 128/256: 324/290@410@320

Niestety nie mam screenow ale mozecie mi wiezyc ze ten wynik to prawda ;]

Jeszcze powalcze z nia ktoregos dnia ;]

PoZdRo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...