Skocz do zawartości
boratsc

Dość Dziwny Błąd, Help Me !

Rekomendowane odpowiedzi

Biosu nie zmienialem, przynajmniej nie ja.

karte kupilem pare dni temu, ale byla ona uzywana.

sprzedawca twierdzi, ze wszystko do tej pory bylo w porzadku i nie sadze, zeby klamal, bo opinie o nim sa dobre.

jak moge sprawdzic czy Bios karty byl zmieniony?

nie wiem dlaczego chlodzenie mialoby byc za slabe. karta nie jest podkrecona, a przeciez jest to chlodzenie standardowe.

 

temperature mierzylem przy zminimalizowanej grze, przez kilkanascie sekund bylo wyswietlone menu gry, nie sadze, zeby w tym czasie temperatura znaczaco spadla.

Edytowane przez lamero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba mam cos nie tak z czujnikiem temperatury, poniewaz podczas trzydziestu minut gry, najwyzsza zanotowana przez Rive temperatura bylo 49*C, a srednio bylo to ok.48*C.

sama gra tez przebiegala dziwnie (mowie o gta:sa). na poczatku grafika byla normalna, po jakichs 5-6 minutach pojawily sie krzaki, ktore zniknely po kwadransie, po to, zeby po kolejnych 5 minutach powrocic.

co to moze byc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisalem kilka postow wczesniej, ze pokrylem rdzen pasta Arctic Ceramique.

dalem cienka warstwe, taka, zeby pokrywala caly rdzen.

ogolnie nie robilem tego pierwszy raz, wiec wszystko z pasta jest raczej dobrze, chyba, ze wykruszyla sie w kilka godzin...

Edytowane przez lamero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze to "zabrzmialo" tak jakbym podawal sie za jakiegos speca od komputerow, tak nie jest :).

wiele razy zmienialem radiator na procesorach AMD (odkryte jadro) i nic nie uszkodzilem.

montaz radiatora na karcie jest znacznie latwiejszy i wlasciwie jestem pewien, ze rdzen nie zostal ukruszony.

zreszta przed zmiana pasty sytuacja w grach byla taka sama, a moze i nawet gorsza.

Edytowane przez lamero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...