Skocz do zawartości
stranded

Wolna Neostrada

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś tygodnia Neostrada jest STRASZNIE wolna od godziny (około) 12 do 19 - potem wszystko wraca do normy. Czy ktoś coś takiego zaobserwował???

 

Poszedłem do telepunktu w moim mieście aby zmienić Neo na szybszą opcję (2 megabity)...jak już wszystko załatwiłem to babka tam siedząca sama się mnie pytała "czy mi się muli"? lol mówiła, że ludzie dzwonią codziennie na skargę, niektórzy nawet przychodzą.

 

Może poszła jakaś centrala czy coś??? W końcu tu burze są.

 

PS

Robale, wirusy itp odpadają. Ratunku! Infolnia się mnie pyta czy mi modem działa :lol2: a jak powiedziałem, że mam router + Ubuntu to koleś nie wiedział o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...] a jak powiedziałem, że mam router + Ubuntu to koleś nie wiedział o co chodzi.

Ja bym dzwonił na infolinie, aż do momentu trafienia na jakąś kompetentną osobę. Wyjaśnić dokładnie jaki jest problem i złożyć reklamację. Codziennie po jednym telefonie na infolinie i tak do skutku, żeby przypadkiem nie zapomnieli, że ktoś coś zgłaszał ;). W końcu wyślą monterów do centrali, żeby zobaczyli co się dzieje.

 

PS. Nie zapomnij zapisać sobie numeru zgłoszenia reklamacyjnego. Później jak dzwonisz to łatwiej jest z nimi gadać, a nie każdemu wyjaśniać jaki jest problem.

 

Powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a za monterów to ja dziękuję! raz tu byli i cytuje:

 

"czasami klienci podłączali drut do komputera i grzejnika bo mieli przebicia, to im pomagało"

 

po tym co koleś mi powiedział to zdębiałem! haha to było z 2 lata temu. muszę zadzwonić jakoś inaczej - nie na infolinię neo, bo tam pracują ludzie typu moja siostra (zero pojęcia), którzy mają wytyczne na 3 kartkach - wiem, koleżanka pracowała. a na pytania czy "diody się świecą?" nie mam siły odpowidać tymbardziej, że modem od tp już dawno jest gdzieś na śmietnisku. ma to kotś z was teraz? ja zamiast mieć transfer 240 kb/s to mam niecałe 8 teraz. wtf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu zakładasz, że wszyscy pracownicy infolinii są tacy sami i nie mają o niczym pojęcia. Wiem, że co niektórzy muszą korzystać z "wytycznych na kartkach", ale pracują też tam osoby, które potrafią pomóc.

 

Ja od samego początku korzystania z neostrady (około 3-4 lata) mam modem sagem i jakoś problemów z nim nie ma. W domu opcja 6 Mbit i o każdej porze dnia i nocy działa tak samo dobrze.

 

Nie chodziło mi o to, że wyślą techników do Ciebie do domu tylko do centrali.

 

Skoro nie chcesz dzwonić na infolinie to gdzie chcesz zadzwonić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta infolinia haha jednemu monterowi wkoncu nie wytrzymalem i rzucilem do telefonu haslem:

 

"ty idioto bezmózgi wypie**** stamtad"

 

ale CZASAMI zdarzaja sie tam ludzie kumaci (dlatego jak slysze debila to sie rozlaczam i krece od nowa)

 

a co do mulenia - TAK ZAUWAZYLEM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W podanych godzinach jest najwięcej aktywnych użytkowników Neo ;) No cóż, kable z gumy nie są ... nie da się w nieskończoność łączyć nowych abonentów bez zauważalnego spadku przepustowości, przynajmniej nie bez inwestycji w sieć szkieletową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tepsa skąpa jest nie od dziś.....ja u mnie mam neo 256 router i strony mi sie ładują w koszmarnym tempie , a jak coś ściągam to mi chodzi na 64kb/s <sciana> nie wiem czy zgłaszać , bo częściej ściągam niż chodzę po stronach , ale litości....strony na modemie zwykłym mi szybciej wchodziły....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest wiele konkurencyjnych firm które poważniej traktuja takie sprawy wiec po co Wy dalej upieracie sie przy neo ciagle narzekajac ??

ok np jakie dostępne w Siemianowicach Śląskich w dzielnicy Michałkowice?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym miesiacu licznik nie obcina po przekroczeniu limitu ... wiec to mozecie wykluczyc :D...

 

Ja sciagnalem juz 27gb na neo z limitem 15gb :]

nie nalicza??

 

to muszę spróbować coś ściągnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wielu miesięcy miałem tak, że nawet jak przekroczyłem limit np. tydzień czy nawet dłużej przed końcem miesiąca i wskazywał załóżmy 16 GB, to transfer mi nie spadał a licznik stawał.

Dziwne, ale nie narzekam - przydałoby się tylko wiedzieć z góry, że mogę jechać do oporu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, ale nie narzekam - przydałoby się tylko wiedzieć z góry, że mogę jechać do oporu. :)

No to by się trochę pościągało, a tak strach że nagle po tygodniu już brak gb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam niestety ten sam problem z neo ... Muli okrotnie, czasami chodzi ok, ale to w nocy, w dzien mam transfery okolo 5 kilo na sek :mur: (neo 512)

Czy ktos skladal reklamacje w zwiazku z tym ?, czy mozna od nich wyciagnac jakies zwroty abonamentu?? Bo dlaczego mam placic kase za cos co nie jest w pelni sprawne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...