Skocz do zawartości
cavarr

Ati Radeon X1950xtx

Rekomendowane odpowiedzi

Gdybym nie miał swego x1900XT(730/880) to na bank brał bym 2xX1900XT(256MB 1 szt.ok 1000pln) i postawił w CF .Nawet OC X1950 nie powala na kolana pamiątki max.2100 ok. i rdzeń 700-730 więc nie rewelacja(wyszperałem z neta)

Chciałbyś...ale wszystkie karty z serii x1900 wymagają karty master więc nie da rady 2x1900xt 256MB niestety. Do tej możesz dokupić karte master (ceny też spadły) i będzie mega power :D

 

Ciekawe kiedy wypuszczą master do 1950? Saphire nie ma jeszcze nic w ofercie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaka wydajność! :)

Patrzcie tu!!!

Phi ... taka wydajność jak 2x7900GTX, i wydaje sie że 1950XTX CF dostają częściej po doopie od zielonych ... zalezy z resztą od gry/benchmarka. Spodziewałem sie czegoś bardziej spektakularnego <_< Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://sklep.komputronik.pl/katalog.php?kat=5016 cos mi sie tu zaczyna nie podobac teraz gigabyte z super cena ????

Normalnie rece opadaja :-|

 

Patrzyles na ceny w innych sklepach? chyba nie.

Komputronik ma zawsze najwyzsze ceny i tak jest od dawna, w innych sklepach ten sam gigus kosztuje 1600-1700zl.

 

Nastepnym razem przeczytaj temat bylo juz o tym pisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi sie tylko wydaje czy ten "artykul" jest totalnie zwalony??? Same bledy, przeskakiwanie z X1900 na X1950 - w ogole nie da sie polapac o co autorowi chodzi... na dodatek obrazki poucinane (http://i.frazpc.pl/pliki/2002/artykuly/art476/COMPARE.jpg) ... zenada!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja czekam niech przychodza szafiry za ~16XXpln, widac na razie tylko oni (producent/dystrybutor) maja normalne ceny.

reszcie sodówka uderzyla, wiec sik prosty jest w ich strone kierowany przez moj organ. za 1900pln to 'wiesz co' :)

Edytowane przez chr1st

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obstawiam realnie ostatni tydzien wrzesnia. i licze na/oczekuje/wymagam ;) ceny ~1700pln brutto.

sraczki na razie nie mam, przynajmniej odswieze skilla w q3, bo tylko to mi chodzi na substyszrocie ktorego wlozylem w oczekiwaniu.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam juz zaczeli my musimy jeszcze poczekac http://www.nvision.pl/news.php?extend.5882 ja juz drugi miesiac korzystam z s3virge wiec zaczynam sie lekko danerwowac a propo w siriusie kolejna wirtualna premiera i cena nawet przyzwoita http://www.sirius.pl/komputery/towar_cenni...t_PCI-E_2x.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komputronik znowu dodał nowa kartę, tylko szkoda ze z 4 grafik wszystkich brak. Zaczyna być to coraz zabawniejsze.

oj tam czepiasz sie ;) dodali bo maja juz zamowione u dystrybutora, wiec de facto taka pozycje juz moga wpisac do oferty, czekaja tylko na dostawe. zabawniejsze sa ceny ktore wystawili.. szafir ktory w siriusie kosztuje 1695pln tu 2kpln LOL :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ostatnimi czasy trzeba przyznać, że ceny high-endowych kart graficznych nie są tak wysokie jak kiedyś. Jeszcze niedawno topowe modele potrafiły kosztować sporo ponad 2 tyś. zł. Dziś, krótki czas po premierze, można już zakupić najwydajniejszą kartę graficzną firmy ATI bazującą na chipsecie RADEON X1950 XTX za równowartość 1460 zł. Niestety – jeszcze nie w Polsce. Sapphire oferuje swój model już za 370.17 € (aktualny kurs euro to 3.96 zł) w niektórych sklepach internetowych w Niemczech. Cena modelu firmy Power Color wynosi natomiast 404.79 €. Przyczyny relatywnie niskich cen nie są żadną tajemnicą: NVIDIA posiada najwydajniejszą pojedynczą kartę graficzną, R600 i G80 nadchodzą wielkimi krokami, a technologie CrossFire i SLI przeżywają swój rozkwit. Producenci i sprzedawcy mają więc nadzieję, że zamiast jednej karty za ponad 2 tyś. zł, zdecydowany klient kupi dwie karty za łączną sumę trochę ponad 3 tyś. zł. "

 

widomo w polsce pronoxy,actiony i inni złodziejscy dystrybutorzy chcą się na chapać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to się zaczęło. od jutra karty mają być dostępne u naszych południowych sąsiadów. Jezeli ktoś zainteresowany to mogę załatwić za około 1839 zł taką karcioszke by HIS. termin realizacji - 4 dni ;) Dostępne są również inne modele kart - m.in 1650Pro ddr3. TUTAJ ciut więcej info. Cenami sie nie przejmujcie (poza allegro mogę z ceną zjechać)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...