Skocz do zawartości
cavarr

Ati Radeon X1950xtx

Rekomendowane odpowiedzi

Ej no nie śmiejcie się :D Kolega chciał zaszpanować, że "kupi sobie" x1900xtx czy x1950xtx. Nie przemyślał tylko wszystkiego. BTW. Ati nie mogłoby skopiować chłodzenia od evc turbo 2.. prostota i geniusz tkwi w tym chłodzeniu :)

Cfg z siga mam aktualnie w Polsce, nowa grafike wkladam na Conroe i Giagbyte DQ6.

 

btw. thx Buu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ot ->hehe przebrnałem trzez wszystkie strony tego topicu ale wiekszość to niepotrzebne gadanie co w stylu wojny zwolenników ati vs nvidia

 

a wracając do tematu to uważam że każdy powinien brać co na daną chwilę jest najlepsze a nie kierować się miłością do marki, sam miałem sporo atek i sporo nvidii i zawsze biorę to co w danej chwili najlepsze, obie firmy są ok i trzeba przyznać ze nowa atka mimo ze niewiele nowego wnosi i przyrostu wydajności jakiegoś strasznego niema jest niezłym wyborem choc miałbym spory problem z decyzją czy 1950xtx czy 7950gx2, cena jest ważna ale jak sie kupuje karty za niezłą kase to 300zeta na plus czy minus jest do przełkniecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena odpowiednio wysoka jak na nowosc ktora wejdzie dopiero na rynek:) poczekamy chwilke i pojdzie wdol poco przeplacac:]

gdzie wysoka, cena jest zadziwiająco niska jak za nowość

widziałeś kiedyś wchodzący high-end za 1650zł ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale numer z ceną!, ale bedzie ..............399 Euro!!!!!!

 

http://komputery.wp.pl/kat,12773,wid,84733...mp;ticaid=123c0

A z kąd oni wzięli te ceny?

tutaj sklep1 oferuje za 465euro = czyli ok 1850zł

tutaj sklep 2 oferuje za 328.94funty = ok 1900zł

 

Te 400 to zbyt optymistycznie na początek, ale pewnie po paru miesiącach tak będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Podobnie jest z samochodami. Ktos kto ma kase na Mercedesa klasy S, nie kupi jakiegos diesla V6, tylko kupi benzyniaka V12... bo go satc i chce miec najlepsze.

Akurat o tym temacie nie masz wogóle pojecia - ci ludzie właśnie kupują głównie diesela V6/V8

 

Nie zawsze cena ma decydujące znaczenie, niektórzy kupją x1950xtx bo lubią ATi i mają prawo ją lubić... B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczekujemy w dalszym ciągu na informacje odnośnie najbliższej dostawy,

natomiast cena powinna oscylować w tych granicach.(dokladnej ceny na dzień dzisiejszy nie jestem w stanie podać). To wiadomosc od sklepu sirius jak taka cena bedzie to brawo juz sie niemoge doczekac dobrze ze padla mi 7900gt po 2 godzinach to nie byl pech to byl znak by dolozyc kasy i poczekac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, moj x1900xtx wlasnie dzisiaj wyszedl w swiat (w opcji 'wszyscy zadowoleni' :P ), a tu od razu 1950 sie pojawia :D teraz tylko dostawa, normalna cena (~1700) i laduje u mnie w budzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, moj x1900xtx wlasnie dzisiaj wyszedl w swiat (w opcji 'wszyscy zadowoleni' :P ), a tu od razu 1950 sie pojawia :D teraz tylko dostawa, normalna cena (~1700) i laduje u mnie w budzie :P

No to pięknie, ja też złożyłem zamówienie, co do ceny jeszcze nie wiem jaką będę musiał zapłacić.

Jak tylko trafi karcioszka w Twoje łapki, zapodawaj wyniki z testów.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w siriusie sie pojawil x1950xtx asusa za 1953pln, wiec ta idiotyczna cena to nie wybryk komputronika pewnie, tylko dystrybutora asusa <_<

Edytowane przez chr1st

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.in4.pl/recenzje.htm?rec_id=348 kolejny polski tescik

 

najbardziej martwi mnie chlodzenie karty ktore przysloni mi wentylatorek na chipsecie plyty dfi i temperatury pewno wzrosnal ale z tego co sie orientuje mozna przelozyc karte w dolny slot bez straty wydajnosci po zmianie zworek?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tescik mowi o tym co bylo wiadomo juz od jakiegos czasu - zadnej rewolucji, tylko troche kosmetyki wlasciwie.

ja jestem zadowlony, niczego wiecej sie nie spodziewalem (tak na prawde bede mogl sie wypowiedziec po paru wlasnych testach), chociaz zmiana z suszarki na ladna czerwona hitpipe'owa, ale wciaz suszarke, troche mnie zmartwila, myslalem ze bedzie cisza.

 

porownanie z z dwuprocesorowa gx2 to pomylka.

 

@darok: chip bedzie sie grzal, mialem tak na swojej dfi jak wrzucilem 78gtx. ale pociesz sie, ze wrzucenie do dolnego slotu (przestawiajac zworki na 8x-8x) nie zabierze ci nic z wydajnosci. jesli cokolwiek to imho w granicy bledu, ja nie zauwazylem zadnej roznicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj spokoj, tak jak juz napisalem, rewolucji nikt sie nie spodziewal. ja wymieniam bo jest ladna, ok? :)

a tak btw, to 6800pkt vs. ichnie 5900pkt w 3dm06 to juz mam ;) z 1950 bedzie tylko lepiej :)

 

za 2 tygodnie poleci pare testow na budach prywatnych uzytkownikow, to troche da szerszy obraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytaliście ten artykuł, już tak pięknie nie jest:

http://www.nvision.pl/content.php?article.99

Gdybym nie miał swego x1900XT(730/880) to na bank brał bym 2xX1900XT(256MB 1 szt.ok 1000pln) i postawił w CF .Nawet OC X1950 nie powala na kolana pamiątki max.2100 ok. i rdzeń 700-730 więc nie rewelacja(wyszperałem z neta)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...