Skocz do zawartości
ENIGMA

Pokazanie Czasu Zamiast % - Bateria

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, czy da się zmienić jakimś tweakiem/rejestrem by system pokazywał +/- ile zostało pracy na baterii? Mam aristo 400 i pokazuje % i tylko nimi, a np FSC ojca poza % pokazuje jeszcze czas - da się to jakoś wymusić? Nie chcę stosować dodatkowych programów.

Przegmerałem forum i nie znalazłem infa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może ten typ tak ma...

A na poważnie - u mnie czas pracy na baterii jeżeli chodzi o soft "windowsowski" znam dopiero po najechaniu mychą na ikonę baterii...

 

Nie chcesz stosować dodatkowych programów...

A może warto zainstalować Notebook Hardware Control... Zajefajny program który daje multum możliwości (między innymi szacowany czas pracy na baterii)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może ten typ tak ma...

A na poważnie - u mnie czas pracy na baterii jeżeli chodzi o soft "windowsowski" znam dopiero po najechaniu mychą na ikonę baterii...

 

Nie chcesz stosować dodatkowych programów...

A może warto zainstalować Notebook Hardware Control... Zajefajny program który daje multum możliwości (między innymi szacowany czas pracy na baterii)...

 

tak znam tego proga - niestety nie radzi sobie z tym notkiem więc poza pokazywaniam czasu i paru innych drobiazgów prog nieprzydatny, wszystkie opcja nieaktywne niestety itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...