Skocz do zawartości
Gość lukas_gab

Jaki Linux Do Emulacji Gier , Oraz Stabilnej Pracy Bez Reebotu Przez Pare Dni.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lukas_gab

Cześc ! Mam pytanie , czy linux może w stu procentach zastąpić mi podciwą(sic!) winde ? Chodzi mi o to , że poprzez cedege , lub inne programy , będę mógł w pełni uruchamiać gry z windowsa ? Programy - są odpowiedniki , blackboxa mam już na windzie więc się połapie , ale gry jednak bądź co bądź sa odstresowaczem , pomiędzy jakimś filmem , netem , czy nieudolnej próbie programowanie ( jestem , przy pętlach , przerobiłem tablice i funkcje , coraz lepiej ;D ) a na linuxa wciąż wychodzi mało gier , zadowolony jestem z tego , ze doom III jest na lina , ale wciąż jest problem , bo nie umiem instalować sterów nvidi ... ma ktoś pomysł ? Żeby nie było , że czekam na gotowiznę to próbowałem , według how to ale kończyło to sie zwaleniem środowiska x-windows .... i tak za każdym razem ...Więc proszę o sugestie do moich problemów , oraz jaki system proponujecie do .... wszystkiego , ale żeby gierki dobrze chodziły , nie mysi być dla początkujących jak np. mandarke , bo wszystkiego można się nauczyć ....Czekam na odpowiedzi .

 

P.S. Jaki Linux będzie stabilnie chodził po pare dni bez reeboota ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukas_gab. Sluchaj, zainstaluj sobie ubuntu 6.06, a potem musisz zainstalowac program, ktory zowie sie CEDEGA. Jest to program platny, wiec wiesz co nalezy zrobic... kupic. Wiekszosc gier uda sie uruchomic, jednakze nie wszystkie. Na stronie cedegi dowiesz sie, ktore gry dzialaja pod linuksem. Co wiecej, nie potrzebujesz, aby grac, ich linuksowej wersji, po prostu uruchamiasz windowsowa wersje pod linuksem. Szczerze mowiac - daje rade :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...