Skocz do zawartości
art13

Martwy Pixel ! Ile Jeszcze Musi Byc Zeby To Zareklamowac?czy Ktos Juz Reklamował Martwe Pixele?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jeden centralnie troche po lewej stronie i na ciemnym i piknym tle widze czerwona kropke.

 

Zarejestrowalem sie na stronie Toshiby, podalem swoje dane i w ten sposob uruchomiłem gwarancje, ale ...

 

co z tego, napisalem do nich o tym pixelu z pytaniem jak mam to reklamowac a oni bardzo szybko mi odpowiedzieli, "ze niemozna reklamowac 1 pixela"

 

wiec sie pytam, od ilu juz mozna? i czy ktos juz reklamował dead pixele i jesli tak to jak to wyglada w praktyce?

Czy wymianiaja tylko matryce czy calego kompa?

 

:sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calego kompa to ci nie wymienia, matryce jesli juz. Co do pixeli to z 1 ci wymienia jak masz gwarancje zero bright dot, ale watpie zebys mial, wiec po jablkach. A z wymiana to roznie jest : u Asusa chyba od 8 w gore, a gdzie indziej np gdy dead pixele to 3% powierchni. Takze z jednym zapomnij o czymkolwiek.

pozdro

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak jak wyzej nie powalczysz z jednym. Sa 3 rozne normy ktore tycza sie stacjonarnych lcd a tutaj zalezy od producenta, ale jednego to napewno ci sie nie uda wymienic. Nawet zero bad pixel policy jest tak, ze czesto obowiazuje ona tylko przez 30 dni. Spoko idzie sie do tego przyzwyczaic, na poczatku jest to wkurzajace ale po jakims czasie nie bedziesz tego zauwazal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOZE cos pomoze ...

 

http://www.wikihow.com/Fix-a-Stuck-Pixel-on-an-LCD-Monitor --"mechaniczna" metoda

 

http://udpix.free.fr/setup/UDPixel21_en_installer.exe ( http://udpix.free.fr/index.php?p=about ) --"programowa" metoda

 

 

jednak to tylko takie gdybanie !

Edytowane przez Phuong

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki za grupe wsparcia, chyba bede musial przywyknąc, wkurza mnie tylko to, ze po wydaniu 2200 zl i sprawdzeniu matrycy w trakcie obioru bylo ok, to cos pojawilo sie doslownie na drugi dzien, nic to zycie to niebajka i dalej trzeba trzeba ciagnac ta kreskowke.

 

Sprawdze jeszcze ten programik do naprawiania pixeli, czy wylaczania .

 

dzieks

 

<_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...