Skocz do zawartości
JacekN8

Dfi Infinity Nf Ultra Ii-m2 - Pierwsze Dfi Pod Am2

Rekomendowane odpowiedzi

Grzesiu, proszę Cię sprawdź jeszce dziś max HTT czy jakoś toto lotto.

Kumplowi muszę PC złożyć i za luja nie wiem na czym :(

Prosisz i masz :) Wyżej coś się winda wywalała, nie wiem czego to wina, mozliwe ze pamięci. Pobawie się w mocniejsze kręcenie HTT jak będe miał lepszego cpu i memki. W sumie 375 to i tak nie jest zle ;) BTW, nie zwiększałem napięcia chipsetu.

 

EDIT: Wgram najnowszy bios (no chyba ze mam najnowszy, zaraz sprawdze), moze coś to da w o/c procka...ale watpie ;p

 

EDIT2: Bios mam najnowszy. Wie ktoś moze za co odpowiada temperatura oznaczona jako "SYSTEM" w DFI? W EPoXie była to temp obudowy ale tutaj to nie wiem....

post-3788-1155246130_thumb.jpg

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie 375 to i tak nie jest zle ;)

To jest nawet bardzo dobrze :D

 

EDIT2: Bios mam najnowszy. Wie ktoś moze za co odpowiada temperatura oznaczona jako "SYSTEM" w DFI? W EPoXie była to temp obudowy ale tutaj to nie wiem....

Jakiś czujnik gdzieś na mobo ;) Edytowane przez hary86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne czego w tej płycie mi brakuje, to samoczynne powracanie do defaultowych setupow po za duzym oc. Jezeli przekręce pamięć/cpu to po prostu nie wstaje i musze robić clear cmos. Jak miałem epoxa to wszystko samo ustaiwało się na def :P W sumie to nie jest duża wada, ale jednak :P

 

Jakiś czujnik gdzieś na mobo ;)

To ja wiem ;)...Ustawiłem procka na 2520MHz i 1.48v, jest stabilny. Szkoda tylko ze pamięc nie chodzi wtedy na 667 bo nie ma takiego...nume...eee, dzielnika :P

 

 

EDIT2:

 

Przytrzymaj "insert" przy włączaniu ;)

Nie rozmawiasz z nowicjuszem :P Próbowałem, nie działa ;] Może dlatego, że mam klawe na USB.

 

EDIT3: Pora obejrzeć LOSTa, potem spać, a rano po kolejnego procka - padake :P (ahh, te moje szczęscie :| )

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przytrzymaj "insert" przy włączaniu ;)

 

EDIT2:

Nie rozmawiasz z nowicjuszem :P Próbowałem, nie działa ;] Może dlatego, że mam klawe na USB.

Możliwe :P Dlatego ja użwyam klawy na ps2 kupionej w ceni 5pln :D Edytowane przez hary86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przytrzymaj "insert" przy włączaniu ;)

Możliwe :P Dlatego ja użwyam klawy na ps2 kupionej w ceni 5pln :D

Moja klawa na PS2 lezy sobie i patrzy na mnie z regału obok ;) Jest taka brzydka i głośna ze nie zamierzam nawet jej podłaczać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i...mam :) Wróciłem przed chwilką. Wziełem kolejnego Athlona 3000+, ale tydzień młodszego od poprzedniego. Jak narazie ustawiłem 2.5GHz i 1.4v (poprzedni potrzebował 1.5v), i sp2004 działa. Zaraz się pobawie dalej.

 

EDIT: Nie ma to jak procek, który ani razu nie był odpalony na default mhz :D

 

EDIT2: 2700MHz @ 1.48v ;) W sumie nic nadzwyczajnego, ale przynajmniej jakoś się kręci ;]

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+50% to jest "jakoś"? Boję się spytać co jest nadzwyczajne. ;)

Stwierdziłeś jakieś dziwactwa płyty, czy wszystko bezproblemowo?

:P Jak narazie wszystko bezproblemowo, aż sam jestem zdziwiony, bo słyszałem że DFI lubia być kapryśne, jestem bardzo zadowolony z płyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba kupować nadszedł czas. :)

Montowałeś może AC Freezera 64 Pro na tej płycie? (jeśli tak, to da się go włożyć tak, żeby wiał w tył obudowy?)

Po ustawieniu socketu myslę ze się da, ale niech grzesiu sie wypowie.

 

Bedziesz testował na jakims sempie tez?? chciałbym wiedziec czy na tej płycie da sie zmieniec vcore sempów ktore nie mają cnq.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba kupować nadszedł czas. :)

Montowałeś może AC Freezera 64 Pro na tej płycie? (jeśli tak, to da się go włożyć tak, żeby wiał w tył obudowy?)

Nie montowałem, bo nie mam tego coolera, ale nawet jakby nie wiał w tył obudowy to mozna przestawić zapinke w freezerze, aby wiał w tył. Robiłem to na 754 i bez problemu :P

 

Bedziesz testował na jakims sempie tez?? chciałbym wiedziec czy na tej płycie da sie zmieniec vcore sempów ktore nie mają cnq.

Raczej nie, ale zaraz sprawdzę w manualu czy coś na ten temat pisze. Ja myślę, że powinno się dać...

 

BTW: Ten Athlon jest bardzo wrażliwy na temperature, na początku testów miałem otwartą obudowe i proc się troche grzał, jak załozyłem bok obudowy z wentylatorem, to temperatura od razu spadła i snm + sp2004 przechodzi bez problemów, a wczesniej snm się wywalał na testowaniu L2.

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spytałem wczoraj przedstawiciela www.apollo.pl kiedy będą mieli tą płytę główną i dziś otrzymałem odpowiedź:

 

Witam,

 

Sprobujemy sprowadzic. Jesli sie uda, plyta pojawi sie na naszej stronie www.

 

pozdrawiam

Jeśli im się uda, to myślę, że można liczyć na to, że cena będzie jeszcze troche niższa niż na esc.pl :)

 

BTW. Bardzo ładny wynik grzesiu. :) Chyba wiem jaka będzie moja następna płyta po Asrocku 939 Dual-Sata2 na którego poluję. :)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajna plyta :D

wyglada na to, ze za jakies 1,5 miesiaca przesiade sie na am2, chyba ze w tym czasie jeszcze sie cos zmieni ;)

Niedługo powinny pojawić się EPoXy w Polsce, imho DFI/EPoX to dwie najlepsze firmy produkujące mobo do o/c pod AMD :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...