Skocz do zawartości
JacekN8

Dfi Infinity Nf Ultra Ii-m2 - Pierwsze Dfi Pod Am2

Rekomendowane odpowiedzi

zarzucaj zarzucaj.

ja znajac zycie bede bral sempa 2800... wysokie htt przyjdzie tu z pomoca. ;)

 

czy popularny niebieski zalman poradzi sobie z chlodzniem tego chipsetu (bez/z nawiewem?)?

Niestety popularny, niebieski zalman będzie uniemożliwiał instalację karty graficznej, kiedy go założysz. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coż 377 MHz HTT to wcale nie jest jakiś nadzwyczajny wynik... tyle to ja na M2N-E robie :)

 

czekam na jakieś wyniki w OC...

Poka scr.

 

Pozatym te 377MHz na HTT jest i tak sycące, na antku 3k+ pozwala na zrobienie 3,4GHz, no i jak już ipsałóem o możliwościach OC świadczy nie tylko HTT, tak samo jak o jakości płyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zarzucaj zarzucaj.

ja znajac zycie bede bral sempa 2800... wysokie htt przyjdzie tu z pomoca. ;)

 

czy popularny niebieski zalman poradzi sobie z chlodzniem tego chipsetu (bez/z nawiewem?)?

Nie kręciłem w końcu tego semprona, bo komp w którym był coś niezbyt działa (chyba mobo zdechła), więc wolałem nie tykać.

 

coż 377 MHz HTT to wcale nie jest jakiś nadzwyczajny wynik... tyle to ja na M2N-E robie :)

 

czekam na jakieś wyniki w OC...

Po pierwsze ten wynik był bez podnoszenia napięcia chipsetu, po drugie, na xtremesystems ktoś zrobił 430MHz...Zresztą, nawet jakby Asus robił lepsze htt, to i tak bym nie wziął, ta płyta to jeden wielki bug.

 

 

Niestety popularny, niebieski zalman będzie uniemożliwiał instalację karty graficznej, kiedy go założysz. :(

No niestety, chyba ze włozyć karte w dolny slot, ale to też niezbyt...

 

Poka scr.

 

Pozatym te 377MHz na HTT jest i tak sycące, na antku 3k+ pozwala na zrobienie 3,4GHz, no i jak już ipsałóem o możliwościach OC świadczy nie tylko HTT, tak samo jak o jakości płyty.

Dokładnie ;)

 

BTW, możliwe, że w czwartek będe miał a-daty 667, wtedy zacznie się prawdziwe o/c :D Jak narazie 2700MHz @ 1.48v i SETI liczył pół dnia bez resa/freeza :)

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech, a ten wiatraczek na chipsecie rzeczywiscie nie jest taki glosny? bo ponoc ma jakas regulacje obrotow, wiec moze nie powinien?

Ma płynną regulacje obrotów tak jak wiatrak na CPU i jeszcze jeden wiatrak który mozna dołaczyć do płyty (gniazd jest więcej, ale tylko jeden dodatkowy moze miec regulacje). A czy jest głosny to jak narazie nie powiem, bo mój komputer seryjnie chodzi jak suszarka/odkurzacz :] Jutro pobawie się Cool ' n ' Quiet więc posłucham, bo teraz jak zmienie obroty z 3k na 6.2k rpm to róznicy nie słychac :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co Ci tak w tym kompie wyje?:)

Delta 120x120x38mm @ 5v, 92x92mm @ 5v, 2x80mm @ 12v, GF7600GT box, chieftec, boxowy cooler amd, coolerek DFI :> Przybędzie troche gotówki (jak narazie to dziś nie miałem na bilet aby pojechać po kolejnego procka, musiałem od mamy pozyczyc :lol2:), to wycisze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poka scr.

 

Pozatym te 377MHz na HTT jest i tak sycące, na antku 3k+ pozwala na zrobienie 3,4GHz, no i jak już ipsałóem o możliwościach OC świadczy nie tylko HTT, tak samo jak o jakości płyty.

ja wiem że to o niczym nie świadczy, zresztą na codzień i tak mam mniejsze

 

proszę bardzo:

Dołączona grafika

 

 

Po pierwsze ten wynik był bez podnoszenia napięcia chipsetu, po drugie, na xtremesystems ktoś zrobił 430MHz...Zresztą, nawet jakby Asus robił lepsze htt, to i tak bym nie wziął, ta płyta to jeden wielki bug.

no ja też nie podonosiłem napięcia na chipsecie bo nie mogę :) a po drugie to nie chwaląc się dostałem chyba jakiś wyjątkowy egzemplarz tej płyty bo żadnych problemów mi nie sprawia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma płynną regulacje obrotów tak jak wiatrak na CPU i jeszcze jeden wiatrak który mozna dołaczyć do płyty (gniazd jest więcej, ale tylko jeden dodatkowy moze miec regulacje). A czy jest głosny to jak narazie nie powiem, bo mój komputer seryjnie chodzi jak suszarka/odkurzacz :] Jutro pobawie się Cool ' n ' Quiet więc posłucham, bo teraz jak zmienie obroty z 3k na 6.2k rpm to róznicy nie słychac :lol2:

Czyli regulacja działa. Owszem na nf4-x też była, ale niestety na chipsecie nie działała. Jeśli wiatrak jest identyczny z tym z nf4-x, to jego głośność jest nie do przyjęcia. Miałem boxa spowolnionego poniżej 2k i freezone'a na 5V. Chłodzonko mostka było nawet słychać po skręceniu na minimum <_< .

Edytowane przez honor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymże epox mniej do OC niż DFI ;]

Pozwolicie ze nie beda komentowal :D (Epox rulzzz :D)

 

To Infinity calkiem fajnie wyglada, fajny layout, niezle opcje napiecia, tylko co tam robia plastikowe kolki w mocowaniu koszyka? :blink: Zobaczymy co bedzie jak wiecej osob ja zakupi :D

Edytowane przez ent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolicie ze nie beda komentowal :D (Epox rulzzz :D)

Czas się z tym pogodzić że Epox jest mniej do OC niż DFI :D

 

Edit:

lobo0

miało być 377 nie 375 :lol:

To samo chciałem napisać, ale stwierdziłem że się już nie będe czepiać :lol: Edytowane przez hary86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne, prawda ;) ?

co za kusiciel :P

hehhe

co do tej dfi to mobo wydaje się być dość ciekawą propozycją pod m2 na dzień dzisiejszy ;-), choć mi nie podobaja sie te kolki plastikowe przy sokecie - co ich na sruubki nie stać :P co oni sie z g bajtem z kumali ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol2:

Mam nadzieję, że u mnie tak będzie sobie stało w poniedziałek, ale znając życie to później. :)

 

O, widzę że masz 7600... dałoby się to założyć prostopadle do karty?

Edytowane przez borsuczy_król

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co za kusiciel :P

hehhe

co do tej dfi to mobo wydaje się być dość ciekawą propozycją pod m2 na dzień dzisiejszy ;-), choć mi nie podobaja sie te kolki plastikowe przy sokecie - co ich na sruubki nie stać :P co oni sie z g bajtem z kumali ?

Ja tam do kołków nic nie mam, póki trzymają :P A trzymają całkiem niezle. Do większych coolerow typu BT dostajemy mocowania od producenta coolerka więc nie ma problemu :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grzesiu i jak tam nie powiesz nam już nic o dfi? Jakieś nowe spostrzeżenia? Bo mam na nią chrapkę ale czekam co jeszcze o niej powiesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grzesiu i jak tam nie powiesz nam już nic o dfi? Jakieś nowe spostrzeżenia? Bo mam na nią chrapkę ale czekam co jeszcze o niej powiesz ;)

Narazie to proc sobie siedzi na 2.7ghz i nie miałem czasu żeby go bardziej kręcić, zresztą mam box chłodzenie. Czekam na nowe pamięci (jeszcze się zastanawiam, ale chyba wezme A-data vitesta 800) + nowe chłodzenie, wtedy zaczne prawdziwe o/c. Możliwe tez, że po drodze sobie zamienie na innego 3000+ : >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkalem sie ostatnio z opcja Wake-on-Keyboard. Czy to DFI ma taka opcje? + jak ta opcja dziala? Wciska sie jakis klawisz (ktory) i komp startuje (pewnie tak :rolleyes: )

Wake-on-Keyboard to miał mój shuttle na kt266a :lol: Ma taka opcje ta DFI. Wszystkie płyty mają taką opcje :P A jaki klawisz to sobie ustawiasz w biosie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...