Skocz do zawartości
JacekN8

Dfi Infinity Nf Ultra Ii-m2 - Pierwsze Dfi Pod Am2

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie właśnie przyszła już Infinity, ale reszty sprzętu się jeszcze nie doczekałem. :(

Trochę mnie to drażni, płyta tylko tak leży i wygląda.

Też liczę na pomoc jakby co. :)

Edytowane przez borsuczy_król

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie właśnie przyszła już Infinity, ale reszty sprzętu się jeszcze nie doczekałem. :(

Trochę mnie to drażni, płyta tylko tak leży i wygląda.

Też liczę na pomoc jakby co. :)

Nie ma problemu. A jakie graty jeszcze bedziesz miał oprócz mobo :>?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu. A jakie graty jeszcze bedziesz miał oprócz mobo :>?

Orleans 3200+ z Freezerem, Vitesta 1GB 667, Galaxy 7300GT 256 DDR3...

Ekonomicznie. :)

Podobno mam się doczekać obu przesyłek w piątek, wtedy w weekend bym już się tym pobawił (o ile wszystko będzie działać ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie właśnie przyszła już Infinity, ale reszty sprzętu się jeszcze nie doczekałem. :(

Trochę mnie to drażni, płyta tylko tak leży i wygląda.

Też liczę na pomoc jakby co. :)

u mnie od 2 tygodni leży GF7600GS zalman edition, AMD X2 3800+, AC Freezer 64 Pro i BENQ DVD+-RW i czeka na drugą połowę.... więc rozumiem to rozdrażnienie :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dojedzie więcej siana tzn kapusty tzn kasy, choć większy problem to mam z wyborem reszty (płyta+pamięć!, psu i HDD (x2) już wybrałem obudowy dalej nie potrafię) ale ABIT i MSI wypuścili poprawione biosy do płyt AM2, więc chyba będzie łatwiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie jak chce się pochwalić czego to nie kupicie to macie "Co kupić" :angry: dyskutujmy tutaj o DFI a nie kto jaką ma grafe i czego to on nie ma w domu bo to nie ten dział! :-|

 

EDIT:

literówki ;)

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam w najbliższym czasie kupić tą płytkę i tu moje pytanie. Jaka jest alternatywa dla tego śmiesznego coolerka, tylko nie mówcie że niebieski zalman bo do mojego 7600 GS Zalman'a nie wejdzie, a wkładać w drugie PCI-E nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w oc sie moze pobawie wieczorkiem, tyle, ze niby wiecej niz 2,6 nie wyciaga ten athlon:( na razie nic nie robilem bo kompa mam dopiero od wczoraj, poinstalowalem wszystko jak nalezy itp.

 

a temperatura to podejrzewam, ze cholernie duzo bo ~65 stopni... tyle, ze mam wiatrak z chipsetu wyciszony na najmniej jak sie da czyli 60%... ale moze go na auto przestawie... albo sprobuje 70/80/90/100... bo i tak chyba mi glosniej zasilacz halasuje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może na chipset kwalifikowało by się to Thermaltake Extreme Spirit II albo poczekać na tego giganta Thermalright HR-05-SLI chyba najciekawsze rozwiązanie, ale niewidać coś tego u nas.

 

BTW. Wie może ktoś czy ta płyta główna ma jakie kolwiek problemy z X-Fi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest alternatywa dla tego śmiesznego coolerka

Evercool VGA VC-RE lub VC-RF (to samo tylko z radiatorkami w komplecie).

 

na dfi-street bardzo polecaja zamiast tego standardowego, temp. nizsze i ponoc 2x cichszy na tych samych obrotach co stockowy.

no i jest na tyle niski, ze grafa miesci sie nad nim.

 

w tescie na madshrimps wypadl w miare ok.

 

edit:

grzesiu: soft czy hardmoda? :)

Edytowane przez tomos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orjetuje się ktoś czy rozstaw otworów mocujacych jest takie sam jak na płytach 754 i 939 ?? (niby powinien być ten sam ale wolę się upewnić) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edit:

grzesiu: soft czy hardmoda? :)

Nie mogę ściągnąc tych "magicznych" driverów, wiec jezeli ich nie znajde na innym serwerze, to bede musiał hard moda robić.

 

Orjetuje się ktoś czy rozstaw otworów mocujacych jest takie sam jak na płytach 754 i 939 ?? (niby powinien być ten sam ale wolę się upewnić) ;)

Taki sam, przeciez cooler chipsetu jest identyczny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko do posiadaczy tej infinitki,

chodzi mi o koszyk do montażu coolerka on jest na kołkach z tworzywa zamocowany czy jest przykręcony i od spodu back plate (ta płytka z tworzywa) bo widze różne fotki w necie ?? A mam zamiar tam założyć u znajomego coolera freezera 64 pro (a mobo bdezie juz juztro;-) )

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko do posiadaczy tej infinitki,

chodzi mi o koszyk do montażu coolerka on jest na kołkach z tworzywa zamocowany czy jest przykręcony i od spodu back plate (ta płytka z tworzywa) bo widze różne fotki w necie ?? A mam zamiar tam założyć u znajomego coolera freezera 64 pro (a mobo bdezie juz juztro;-) )

pozdro

 

Koszyk jest na kołkach plastikowych, ale bardzo dobrze się trzyma. Backplate'a raczej nie ma, ale do freezera i tak nie potrzeba przecież...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszyk jest na kołkach plastikowych, ale bardzo dobrze się trzyma. Backplate'a raczej nie ma, ale do freezera i tak nie potrzeba przecież...

ok tnx ;-)

tylko spotkałem się z fotkami w necie i tam właśnie koszyk był przykręcony a nie na kołkach ;-)

swoją drogą kumpel długo nad mobo myślał ale na dzień dzisiejszy to chyba najlepsza mobo w cenie do 350 pln i jeszcze niekt na nią nie psioczy :P bo z innymi widzę że same problemy od małych po duże ;(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, a na gieldzie w Wawie ja dzis ja zakupilem za 315zl (nowka, fakturka) B-)

Testy beda jak kupie reszte sprzetu.

żartujesz :blink: :banana: :zonk:

 

EDIT:

czekamy na testy ;)

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość amapi3d

Tak, a na gieldzie w Wawie ja dzis ja zakupilem za 315zl (nowka, fakturka) B-)

Testy beda jak kupie reszte sprzetu.

tanio! w jakim sklepie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stoisko GOLD Computer. Ja dzis wzialem ostatnia sztuke, w zeszlym tygodniu byly 3. Ale na przyszly tydzien chyba sie skapna i zmienia cene. Popytajcie w sklepie, ale maja tam duzo wieksze ceny niz w weekend na gieldzie.

Na karcie gwarancyjnej mam takie dwa numerki, jakby ktos chcial dzwonic do nich:

22 6204356

22 6547834

 

 

EDIT a czy wysylka to nie mam pojecia, ja plytke mam, dzwoncie :razz:

Edytowane przez Kaz!o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...