Skocz do zawartości
JacekN8

Dfi Infinity Nf Ultra Ii-m2 - Pierwsze Dfi Pod Am2

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

 

Więcej zdjęć i info w poniedziałek (wyjezdzam) :wink:

 

@Lanc: zdjęcia będą, jak zrobie to ładnie. Przytne kabelki, dam izolacje termokurczliwa, przykleje pota itd. Na razie wiem, że działa :D

Edytowane przez kretfr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje TX na 4 przy 2,3v z biosu robią 520mhz(screen w sig), na 5 to mi się już proc przy ok 532mhz kończy :mur: . Więcej niż 2,4v nie dawałem, bo bym miał duży problem jakby coś z kostką stało.

Edytowane przez carek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawiły mnie Wasze wypowiedzi, bo piszecie, że 2,5V mem to mało :D Nie mogę tego zanegować, bo dopiero od 2 tygodni mam am2. A na SocketA voltydż pamięci miał naprawde znikomy wpływ na jej potencjał OC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siedze na modemie :( wiec szukanie odpada, bede wdzieczny za pomoc

slyszalem, ze mozna zamiast clearcmosa odpalic kompa 3x reset czy cos takiego?

wie ktos moze cos na ten temat?

bo w sumie byloby przydatne, w budzie ciasno i ciezko lapac zworke a wiadomo jak to jest bywa, ze sie przesadzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siedze na modemie :( wiec szukanie odpada, bede wdzieczny za pomoc

slyszalem, ze mozna zamiast clearcmosa odpalic kompa 3x reset czy cos takiego?

wie ktos moze cos na ten temat?

bo w sumie byloby przydatne, w budzie ciasno i ciezko lapac zworke a wiadomo jak to jest bywa, ze sie przesadzi

Uruchamiając kompa miej wciśnięty klawisz insert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Od wczoraj jestem szczesliwym posiadaczem tej plytki :)

Zdazylo mi sie juz jednak nasunac kilka pytan, na ktore z powodu braku czasu nie udalo mi sie znalezc jeszcze odpowiedzi. W zwiazku z tym prosze Was o mala pomoc:

 

1. Czy da sie wylaczyc tego irytujacego "pikacza", bo jak na razie nie udalo mi sie znalezc takiej opcji w BIOSie, ale oczywiscie moglem cos przeoczyc.

2. Jak upgrade'owac BIOS bez stacji dyskietek.

3. Dlaczego twierdziliscie ze nowy Zalman nie da sobie rady na mostku bez wsparcia wentylatora? U mnie spokojnie daje rade, temp - 48-49st C.

4. Macie jakis pomysl dlaczego SpeedFan pokazuje mi jakas kosmiczna liczbe rpm (1350000) wentylatora na CPU? W BIOSie wszystko pokazywane jest prawidlowo, mam Thermaltake'a Venus.

 

Z gory dzieki i pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczesliwy? szybko Ci to minie :D

 

1. imho nie da sie

2. z bootowalnego CD badz z pod windowsa (wiem, ze ryzykowane ale w sumie robie tak od jakiegos czasu i Winflash smiga super)

3. malo kto tak twierdzi, u mnie Zalman lepiej sie sprawdza niz ten gown... wicher co zapodalo DFI (no i cisza :D )

4. na to chyba nie ma sposobu poki speed nie ukaze sie w nowszej wersji

ps.4 ja przeszedlem na everesta i tez jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uruchamiając kompa miej wciśnięty klawisz insert

thx o to mi chodzilo, jutro bede walczyl z ramem wiec sie pewnie przyda :D

 

Czemu ma mi minac? ;) Ten pikacz doprowadzi mnie do szalu? W sumie mozliwe..

Ja nawet nie wlaczalem kompa przy tym standardowym badziewiu na mostku :P Od razu wrzucilem Zalmana przed pierwszym uruchomieniem :lol2:

no Zalman ma swoje plusy ale gorzej jak przyjdzie dluzsza grafa

swoja droga zawsze mozna pilowac, tylko to troche wizualnie zatraci jak sie zalmana zmiejszy o pare "szczebelek"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam GF 8600GT od Palita, i wchodza doslownie na styk ;)

Ale faktycznie - balem sie ze bede musial go pilowac.. Na szczescie udalo mi sie to jakos upchnac.

 

Hmm czemu WinFlash wywala mi blad, ze rozmiar BIOSu ktory chce wgrac jest inny od BIOSu na MoBo..? BIOSa sciagnalem ze stronki DFI, wypakowalem plik .exe, potem kolejny plik .ima i w ten sposob otrzymalem .bin. Mam nadzieje ze wszystko robie ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...