Skocz do zawartości
Shenlong

F.E.A.R. Combat

Rekomendowane odpowiedzi

Ktos wspominal o rozgrywkach w niedziele..

Jezeli tylko moja grafika pozwoli w miare plynnie grac i ktores z laczy w domu bedzie sie nadawalo do gry to sie zglaszam..

 

Wlasnie na jakich laczach gracie?

neo 512 i na niemieckich serwach ping 50-60. karta jaka jest każdy widzi :P. ujdzie gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ściągałem już 2 razy dzisiaj plik z instalką z fangaming, ale za każdym razem był jakiś zwalony :/ plik exe nie ma nawet ikonki a próba odpalenia go kończy się bezowocnym mieleniem dysku przez kilka minut i zamułą całego systemu. Z niczego innego nie chce mi się ściagać z prędkością większą jak 10-15 kB/s (1mbit łącze :/ )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

KrzyguG, ja widzialem kolesia z nickiem zażenowany zlewo-zmywak.

Kiedy gramy? Moze jutro wieczorem no i oczywiscie w niedziele jeszcze. Tylko jest mala sprawa... gramy tak ze pan Mreko jest sam w jednym timie bo on tak wymiata ze jak wpada do pomieszczenia to mozna tylko kawalki zbierac :\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem klik

i tak widzę że to multi troszke tak na przyczepke :/ do singla

nie powiem pistole i naprzod ale zadna inna giwera :/

i do tego postaci sie ewidentnie za szybko ruszają :x wyszła z tego troszke sieczka tylko biegasz i walisz zadne przycelowanie nie ma najmniejszego sensu - trwa za długo unieruchamia cie i naraża na cel :/ hlip a miało byc tak pieknie :cry:

Edytowane przez Luk3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100lec znajdź te same stery co wcześniej

Problem w tym że miałem dokładnie te same stery na których demo śmigało bezproblemowo.

Po zmianie na nowe dalej tnie, więc to raczej nie wina sterowników...

 

 

 

Ja ściągałem już 2 razy dzisiaj plik z instalką z fangaming, ale za każdym razem był jakiś zwalony :/ plik exe nie ma nawet ikonki a próba odpalenia go kończy się bezowocnym mieleniem dysku przez kilka minut i zamułą całego systemu.

 

Miałem taką samą sytuację-plik nie miał ikonki, a po dwukrotnym kliknięciu zaczął mielić, poczym zawiesił się explorer.

Za drugim razem kliknąłem na pliku prawym klawiszem myszki, potem "uruchom" i poszło. :huh:

Komputery coraz bardziej mnie wk.. , tak się napalałem na tą grę, a tymczasem jeśli nie uda mi się zrobić czegoś z tymi przeskokami obrazu, pozostanie wywalenie całości z dysku żeby niepotrzebnie się nie denerwować... :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ściągałem już 2 razy dzisiaj plik z instalką z fangaming, ale za każdym razem był jakiś zwalony :/ plik exe nie ma nawet ikonki a próba odpalenia go kończy się bezowocnym mieleniem dysku przez kilka minut i zamułą całego systemu. Z niczego innego nie chce mi się ściagać z prędkością większą jak 10-15 kB/s (1mbit łącze :/ )

Moim zdaniem najlepiej sciagać z filefronta.

Tutaj daje link: 2277940[/snapback]

Oj chyba nie wiesz co mowisz Luk3.. zagraj sobie ctf na polskich serwerach, to zmienisz zdanie. Postacie imho nawet troche za wolno sie poruszaja ;) Bronie sa fajne i dobrze wywazone, moim faworytem jest Penetrator z ktorego sie ladne heady sadzi.

Penetrator jest dla newbie ;d. W demie mp też go tylko używałem. Na wiekszości mapach (ciasno itp) najlepsze jest smg ;).

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograłem godzinkę i stwierdzam, że mi się nie podoba :/ nie wiem czemu. jakieś to wolne takie, te postacie biegają jakby chciały i nie mogły, no i te mapy są straszne, może niedługo jakieś nowe mapy gracze stworzą to zagram. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem2277535[/snapback]

Co to za gra bez cieni :) ?
heh czasy dooma2 wracaja

 

ta gra trzeba grac na maxa min na medium

 

inaczej to wyglada strasznie ubogo

 

No ja za chwile zainstaluje. Wydaje mi sie ze cdkeye ktore do tej pory nie doszły JUZ chyba nie dojdą. Jak cos to moge 3 odpalic na PW.

 

Lipa Mreko, jestem FEARowym n00bem i teraz nie dam ci zyc, moze z nerwów zrobisz kozła w monitor to sie wyłaczysz.

noob noobowi nie rowny

 

najgorsze sa takie co stoja w miejscu kucaja i sie czaja az ktos przejdzie

 

tzw kamperka

 

jak ktos jest multiplayerowym wyjadaczem to smykalke moze zalapac po 5 minutach gry

 

co do walki bez broni potrzebna jest dluzsza praktyka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

#mreko zbierasz sobie - oszczędzaj te emoty- jedna po drugiej oczywiscie ladniej wyglądają, a jak 12 ludków wali glową w mur - to dopiero efekt ! nie ? - tylko że to jest nie zgodne z regulaminem ..

 

szybkość jest pojeciem względnym , ale przy tak "wielkich" mapach ta, która w grze jest jest zbyt duża - ja bardzo bym chciał używać dokładniej broni ale po prostu nie ma na to czasu :/

CTF gra się znacznie fajniej gra nieco nabiera sensu ale DM i TDM ( jeszcze nie można ustrzelić swojego co sprowadza sie do tego że jak napotkasz walczących w korytarzu naparzasz prawie ze na ślepo - i zwykle kogoś trafiasz ) to imho porażka - biegasz i strzelasz :/

wątpię żeby cienie cokolwiek wprowadzały do gameplay'u a są sporym (zbędnym) obciążeniem

ET też ładniej wyglada ze śniegiem, deszczem, krwią, wybuchami, łuskami, rozbłuskami ( szczegolnie te ostatnie są fajne ) i co z tego skoro żeby widzieć jak najwiecej nietrorzy bron nawet wylączają :]

Edytowane przez Luk3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholercia, no cos sobie przycinaja z tymi serialami... wczoraj po poludniu sie rejestrowalem i do tej chwili nie przyszedl key... moze ktos ma wolnego na zbyciu? :rolleyes:

Edytowane przez wkamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sesq

I jak Ci to chodzi na takim sprzecie? Mamy w sumie podobne..

800x600 da sie na medium ( niektore ustawienia na low a niektore na max tekstury na medium ) ale i tak pozniej zrezygnuje z niektorych efektow bo potem kurz zasłania przeciwnikow i tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra trzeba grac na maxa min na medium

 

inaczej to wyglada strasznie ubogo

haha przeciez to multiplayer a nie jakis singiel, co mi tam po wygladzie ? :lol: gra ma byc na maxa plynna i dynamiczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

#mreko zbierasz sobie - oszczędzaj te emoty- jedna po drugiej oczywiscie ladniej wyglądają, a jak 12 ludków wali glową w mur - to dopiero efekt ! nie ? - tylko że to jest nie zgodne z regulaminem ..

szybkość jest pojeciem względnym , ale przy tak "wielkich" mapach ta, która w grze jest jest zbyt duża - ja bardzo bym chciał używać dokładniej broni ale po prostu nie ma na to czasu :/

CTF gra się znacznie fajniej gra nieco nabiera sensu ale DM i TDM ( jeszcze nie można ustrzelić swojego co sprowadza sie do tego że jak napotkasz walczących w korytarzu naparzasz prawie ze na ślepo - i zwykle kogoś trafiasz ) to imho porażka - biegasz i strzelasz :/

wątpię żeby cienie cokolwiek wprowadzały do gameplay'u a są sporym (zbędnym) obciążeniem

ET też ładniej wyglada ze śniegiem, deszczem, krwią, wybuchami, łuskami, rozbłuskami ( szczegolnie te ostatnie są fajne ) i co z tego skoro żeby widzieć jak najwiecej nietrorzy bron nawet wylączają :]

Jaka poraszka skoro to jest to samo co fearmp :blink:. Nie grałeś wcześniej to sry, ale tereaz też nie musisz..

haha przeciez to multiplayer a nie jakis singiel, co mi tam po wygladzie ? :lol: gra ma byc na maxa plynna i dynamiczna

Dokładnie :P. Ale jak ktoś gra dla zabawy to proponuje texty ustawić chociaż na medium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok rozpakowałem za pomocą IZArca... i kolejny kłopot... exe nie chce odpalić. zna ktoś sposób na otworzenie go i wyciągnięcie bebechów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój już kolei 3 tym razem z innego serwera też nie chciał się odpalić... Ale dałem mu chwilę do namysłu. Odpal go, idź do kuchni, postaw wodę w czajniku, zrób herbatę, wróć z herbatką to zacznie się instalować :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

i w połowie instalacji wesoły błąd... skąd ściągaliście?

Jeśli Ci się rozpakowało to błędy CRC w czasie instalacji ignorujesz. Gra i tak będzie działać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...