Skocz do zawartości
Shenlong

F.E.A.R. Combat

Rekomendowane odpowiedzi

Też sie pisze bo dopierow wstałem ;). Na jaki serw włązimy ? może ten wczorajszy a jak nie to podajcie jakieś ip ;).

 

A właśnie zapomniałem dodać. Jeżeli gramy dm to server powinien mieć max 8 slotów. Przy wiekszej gra na wiekszosci mam sssie ;).

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze nikt sie nie zainteresowal :P

 

Ja wbilem tu: 80.190.72.78:27888

10 slotow. TDM

 

Poki co stoi pusty.

Incoming :D znaczy sie nadchodze ;).

 

EDIT

Już pusto jest. Imo bardzo dobry serv na wieczór. Wiec wieczorkiem all na 80.190.72.78:27888 :P

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem tam, ale nikt nie przyszedl to znudzilo mi sie strzelanie do scian i samobojstwa ;)

 

Jak ktos chetny to moge wbic.

 

EDIT

Wbilem, poczekam chwile moze sie ktos zjawi ;]

 

Wiedzialem ze nikt nie przyjdzie ;]

Edytowane przez ur8an

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

10 slotow to chyba za malo, wczoraj byla masa osob i gralo sie super, teraz moze byc wiecej wieczorem imo.

 

Co do kopniakow - mysle ze np. kop (nie wslizg), taki mocny moze czlowieka polamac wiec sie nei dziwie ze postac juz nie wstaje :P. Zreszta jak to moze zniechecac, puszczasz takiemu kolesiowi seryjke w czolo to nawet spacji nie zdazy wcisnac.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś problem z punkbusterem?

Bo ja jak go włącze to mi się gra sypie :(

Dodam jeszcze że mi też tak samo robi w ET.

Po pierwsze wyłacz multihaka ;). Po drugie wywal i zainstaluj nowego pb :P. A tak poza tym ile masz plików w foilderze pb ?

 

Co do slotów to imo 10 jest w sam raz. w wiecej jest za duża orgia (nie liczać ctf i control).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze wyłacz multihaka ;). Po drugie wywal i zainstaluj nowego pb :P. A tak poza tym ile masz plików w foilderze pb ?

 

Co do slotów to imo 10 jest w sam raz. w wiecej jest za duża orgia (nie liczać ctf i control).

A co to jest ten multihack?

A punkbustera wywalałem i nawet aktualizowałem i nic to nie dało ;(

A piliki mam takie

post-137249-1156080455_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie sie dzisiaj gralo po poludniu (sesq i piaskoon) . Byla zacieta walka, jednak mysle ze 10-12 osob jest najlepsza liczba.

 

A tutaj obrazek z 2 meczyku (sesq po co poszedles nie bylo z kim rywalizowac :wink: )

 

Dołączona grafika

 

BTW. Za co dostaje sie punkty z pola Objective w DM/TDM - Wiem ze za zabice wrecz, za kiling spree/rampage i chyba za uzycie broni specjalnych. Wie ktos moze cos wiecej na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to jest ten multihack?

A punkbustera wywalałem i nawet aktualizowałem i nic to nie dało ;(

A piliki mam takie

...

Multihack=aimbot,wallhack,speedhack itp w jednym. Innymi słowy czity ;).

 

Hmm ja mam tylko 5 plików w tym foderze. Są to same pliki .dll (z kołami zębatymi :P). Wywali inne i zaobacz jak bedzie działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multihack=aimbot,wallhack,speedhack itp w jednym. Innymi słowy czity ;).

 

Hmm ja mam tylko 5 plików w tym foderze. Są to same pliki .dll (z kołami zębatymi :P). Wywali inne i zaobacz jak bedzie działać.

Nie jestem chiterem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tylko mam jakiś problem z punkbusterem, może format pomoże :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie sie dzisiaj gralo po poludniu (sesq i piaskoon) . Byla zacieta walka, jednak mysle ze 10-12 osob jest najlepsza liczba.

 

A tutaj obrazek z 2 meczyku (sesq po co poszedles nie bylo z kim rywalizowac :wink: )

 

 

BTW. Za co dostaje sie punkty z pola Objective w DM/TDM - Wiem ze za zabice wrecz, za kiling spree/rampage i chyba za uzycie broni specjalnych. Wie ktos moze cos wiecej na ten temat.

Dzizas s0n1c :o

 

Cos tak czuje dzis wieczorem zagramy 9 vs s0n1c :lol:

 

Gra ktos gdzies teraz?

Edytowane przez ur8an

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol to był żart ;ddd. Wywaliłeś te pliki i zostawiłeś tylko tych 5 .dll ?

LOLq tak wywaliłem je i zostawiłem tylko te 5 i wielki h.... nic to nie dało!!!!

Nie wiem chyba zrobie format c: ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. obczailisice juz jak wylaczyc napisy kto kogo zabił ? ( ale zeby kto ja i kto mnie zostały )

2. kiling spree/rampage jaki jest tego warunek ?

ad.1

Options -> Game -> Message Duration (ja mam ustawione najkrotsza kreske, ale nie wylaczone)

 

ad.2

Kiling spree -> 5 fragow pod rzad

Rampage -> 10 fragow pod rzad

Dalej niestety juz niestety nie ma nic... (Tzn mi juz nic nie wyskoczylo a dobilem 20+ )

 

A i jeszcze jedno buty/kolba sa mocniejsze bo sie ginie od razu. A jak si eschowa bron i bega z piesciami to sie da przezyc (sprawdzone na mnie przez sesq - tylko trzeba miec duzo armora no i chyba tez przynajmniej 1 apteczke)

 

Edit:

Dzizas s0n1c :o

 

Cos tak czuje dzis wieczorem zagramy 9 vs s0n1c :lol:

 

Gra ktos gdzies teraz?

To ze miotam noobami (w kazdym razie tak mysle) nie znaczy ze musze zrobic to samo z ludzmi z PPC :wink:

Dla porownania sesq deptal mi po tylku rowno tj +/- 30-50pkt. Pioorek tez ladnie wymiata.

Edytowane przez s0n1c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit:

To ze miotam noobami (w kazdym razie tak mysle) nie znaczy ze musze zrobic to samo z ludzmi z PPC :wink:

Dla porownania sesq deptal mi po tylku rowno tj +/- 30-50pkt. Pioorek tez ladnie wymiata.

A nierealny? ;) Próbowałem go dogonić we fragach i... doopa zbita - drugie miejsce :lol:

 

To w końcu na który serwerek wchodzimy?? Ten co do tej pory (tzn. 85.17.38.71:27898) czy inny?? Bo też wolałbym TDM. :)

Edytowane przez piaskoon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli Nierealny gra pod swoim nickiem, to go jeszcze nie spotkalem.

No tez chetnie bym zagral TDM, bo to wtedy trzeba troche taktyki bo sie raczej nie da wyskoczyc na 3 (no chyba ze przeciwnik zez rozbiezny a ty sadzisz heady)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

A kiedy postac krzyczy die motherfuck%Q#$ers to co to jest? :lol: Bo czesto kiedy zostaje zfragowany przez s0n1c'a to cos takiego slysze (szczegolnie fajnie brzmi na slow motion) ;].

 

s0n1c, mam pytanie, strzelasz z przyblizenia czy normalnie prujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest ? Nikt nie miał problemów punkbusterem?

Chciałbym sobie z wami popykać ale nie mogę ;(

kurde biedaczysko :) az sszkoda mi sie Ciebie zrobilo

www.evenbalance.com/ sciagnij pliczek pbweb.exe, wrzuc go do folderu pb i włącz to zaktualizuje pb, naprawi i zrobi inne dobre rzeczy

 

co do kopow, to sa niezle gdy skonczy sie amunicja, tylko jak sie ładuje karabin i kopie to sie anuluje ładowanie ;'[

 

@piootrek, te krzyki to pewnie sa gdy zostaniesz zaabity przez spree/rampage.

 

wogle mozna właczyc tylko te komentarze typu headshot, bez głupiego radia ? bo mnie wkurzało 'fire in the hole' wiec wylaczylem

Edytowane przez sesq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy postac krzyczy die motherfuck%Q#$ers to co to jest? :lol: Bo czesto kiedy zostaje zfragowany przez s0n1c'a to cos takiego slysze (szczegolnie fajnie brzmi na slow motion) ;].

 

s0n1c, mam pytanie, strzelasz z przyblizenia czy normalnie prujesz?

Die motherfucker/ i'm ownage (czy jakos tak) - Kolo mowi kiedy uzyskamy rampage. Przy kiling spree mowi I'm rock.

 

Jak strzelam?? To zalezy od sytuacji. Jak jest sie bardzo blisko, lub kogos gonie to full auto celujac w glowe - wszystko w nia pojdzie. Jak jest sie troche dalej to przykucam ewentualnie przyblizam stojac i strafuje. Na dalsze odleglosci to tylko z przyblizenia i dodatkowo albo sie zatrzymam lub kucne.

Oczywiscie tez zalezy od posiadanej broni - czy bede dazyl do zwarcia czy na dystans jak i zachowania sie przeciwnika.

 

Co jest ? Nikt nie miał problemów punkbusterem?

Chciałbym sobie z wami popykać ale nie mogę ;(

Ja mialem problemy tylko z dzwiekiem i wsumie nadal mam, musialem wylaczyc sprzetowe wspomaganie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...