Skocz do zawartości
Shenlong

F.E.A.R. Combat

Rekomendowane odpowiedzi

no ja tak samo... :| podniose napięcie, moze ustąpi..;)

ot

masz farta, że możesz :/. Ja bez vmoda moge tylko 1.45 max i pewnie to powoduje problem :/

/ot

 

TEn serwer Asuki ;) na 10 slotów w tdm jest najepszy. Na tym powinnismy grać imo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok tutaj serwy:

80.190.72.78:27888 - TDM 8max 1.3 speed

85.25.141.28:27888 - TDM 12max <- wczesniej ktos podawal 1.2 speed

80.154.37.140:27889 - TDM 12max 1.2 speed

 

Do wyboru do koloru.

Edytowane przez s0n1c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz mam dość, ide spać. Już mi się rzygać chce tą grą. Sieka sieka sieka, po 10 sekund nawet nie żyję. Beznadzieja!

Po 4 na team to max, może nawet po 3.

Wogóle daremne to jest i tyle ;)

Ziggy to czit jakiś, wczoraj też z nim grałem, biegał cały czas z pistoletami i kosił wszystkich bez wyjątku, mam skrina nawet, tu wkleiłem http://www.frazpc.pl/b/164566 ;)

Edytowane przez KZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Omg znow zmiana serva? GRAJMY NA JEDYN I TYLE! Fear jest gra dynamiczna i tak juz bedzie czeu ciagle kazdy placze ze go zabijaja po 5 sekundach? ;\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już tracę rachubę odnosnie tych serwerów, wszedłem na niego bo na liscie był jakiś ppc.onio , więc sądziłem że to ten forumowy serw.

Zreszta ktoś chyba wczesniej podawał jego IP.

Zauważyłem że serwer Frag.pl stoi prawie cały czas pusty mimo że są do niego świetne pingi.

Na dodatek to TDM, zawsze to lepsze niz taka bezmyslna jatka.

Może tam następnym razem? :wink:

Dla mnie zwykły deathamatch raczej odpada, bo przy takiej liczbie osób napierdalających naraz za bardzo mi tnie... :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrcze to może jednak by się umówić na stałę pory? Np jutro godz 19/22 ? Tak by wiedzieć z wyprzedzeniem kiedy bo to, że ktoś zapoda serva o byle jakiej godzinie to albo dowie sie o tym ktoś kto akurat siedzi na forum albo maniacy co siedzą tu 24h ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deatchmatch na odmozdzenie jest ok, ale conquer syci calkowicie!

Ja juz sily nie mam jutro trzeba to powtorzyc :>

Dokładnie :D Było świeeetnie. Dla mnie 2 numery 1 to Conquer i TDM ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie mowilem zeby Conquer All zagrac? :)

 

Jutro umawiamy sie na jakas godzine i wbijamy na chata co sesq zrobil..

 

Tutaj imho najlepsza dzisiaj rozgrywka. Zacieta i do samego konca.

Zwyciestwo lepszych :P Ale nie duza roznica pkt.

 

post-12908-1156114876_thumb.jpg

 

EDIT

Tylko jedna sprawa.. Ludzie jak chcemy kogos wyrzucic to wszyscy musza zaglosowac..

A nie tak ze ja robie voty a tu wszyscy "o co chozi".. I maja to gleboko.. :?

 

Aaa i jak chcecie miec ten prefix PPC czy jaki tam on jest, to moze niech kazdy zrobi sobie taki sam? A nie ze kazdy ma inaczej wpisane :D

Edytowane przez ur8an

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ja usuwam prefix, daje Sgt.Pioorek - |PPC|Sgt.Pioorek mi sie nie miesci :>

No jak vote jest to wciskac f1 i po sprawie, ur8an nie robi votow dla jaj tylko zeby wyrzucic jakiegos niemca;pp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a da sie to przez hamachi i na LANie tak jak robimy we flatoucie2? nie było by problemów z mapa, serwerem, nieproszonymi gosciami... hę?

A nie lepiej serv z hasłem ? I tak z samego ppc grało dzisiaj ok 10 osób może więcej a wiadomo, żę nikt nie gra 24/7 no nie ?? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej serv z hasłem ? I tak z samego ppc grało dzisiaj ok 10 osób może więcej a wiadomo, żę nikt nie gra 24/7 no nie ?? :P

Dlatego sie umawiamy na gre. Jak ktos moze zalozyc serw z hasłem to nie ma problemów, bo takie pałowanie sie z szukaniem wolnego serwa, ladna mapka, fajnym trybem, pozniej marudzenie na ludzi out of pure, tracenie czasu na kick - bo goscia wywalimy, a w jego miejsce wejdzie kolejny nowy... chyba mija sie z celem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro trza znaleźć jeden serwer 10-12 slotów TDM lu Control lub coquer i przy nim zostać już na zawsze. Bo tak to za dużo razy trza zmieniać serwer i w ogole ;).

No to mówię wam że cały czas wolny stoi serwer TDM Frag.pl - przy okazji niezle pingi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Niech ktoś założy serwer z szybkim łaczem (koło 2mb) jutro i sie zobaczy czy da sie grać. Problem w tym, że koleś, który zakłada taki serwer ma dużo przewage na innymi (z powodu pingu ofc). Może to nie bedzie takie widoczne w FEARe ale w q4 sie tak grać nie dało ;).

Jak to sie nie uda to wybierzemy jeden dobry serwer tdm/conqer do 12 slotów i bedzie git. Tylko pamietajmy, że ma być 1. Jak ktoś znajdze taki niech da ip i już tylko na ten wbijamy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Nie bedzie problemu z serverem 'nie swoim' jezeli odrazu wbijemy, wtedy nie bedzie miejsca dla N I E M C O W :P. Ale to trza umowic sie na jaks godzine i odrazu wbijac a nie gadac na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...