Skocz do zawartości
Shenlong

F.E.A.R. Combat

Rekomendowane odpowiedzi

lol na tym kanale IRC wszyscy rozmowni jak diabli ...

Rozumiem ze Ty zawsze siedzisz przy komputerze, czekajac jak Ci ktos napisze wiadomosc zeby zaraz odpisac ;>

Fajnie ;>

Tak jakbys mial pretensje ze ktos jest dostepny na gg, a nie odpisuje :lol2:

 

Jak juz pisalem na IRCu.. Jednak dzis z wami nie pogram.. :sad:

Edytowane przez ur8an

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie szlag trafia, miałem być dziś na 24 w robocie, jednak nie, wróciłem po 12, za to jutro mam 24, weekend zapchany, a od poniedziałku od nowa po 12, kurde nie mam kiedy zagrać nawet, już mi się brzydnie :(

Od 4rtego zmieniam ochronę na tartak, po 8 godzin robot, zobaczymy jaki wrócę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

84.40.196.30:27888 pass: PUREPC

tyle w temacie pykania ;]
W miare naplywu ludzi zoptymalizuje jakosc pingow na tyle na ile bedzie to mozliwe + troche przerobie config serwera, poki co jest jak jest.

Edytowane przez malleus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@malleus

Jaki to serwer ? (ile slotów, jak tryb itp :D ).

Obecnie - CaptureALL, moge dowolnie wedle upodoban naszych zmienic przeciez.

Slotow dalem 16, choc po wczorajszej sesji jak sie z 12 osob zbierze bedzie gitas.

Edytowane przez malleus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po zainstalowaniu sterownikow do nowej karty dzwiekej, po odpaleniu feara czarny ekran jakby gra miala sie uruchowic, i wywala na pulpit. pewnie nie wiecie co jest nie tak ?

Wywala blad jakis konkretnie, czy po prostu pulpit odwiedza?

Jak blad - u mnie pomogla zmiana k-lite megapacka na najnowszy 1.57 z tym, ze byl to blad lamecodec'a w moim przypadku.

 

@yuucOm w tym momencie nie pomaga wywalenie karty, przerabialem to - tak samo sie wypierdziela fantastycznie hehe, zreszta watpliwa sprawa uzywanie zintegrowanej zamiast live'a nawet - raz mozliwa gorsza jakos dzwieku, dwa wydajnosc zawsze troche nizsza.

Edytowane przez malleus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wywal karte dź ;). Jak tak zrobiłem juz dawno. Jechalem na sb live 5.1 ale nie raz z nią były problemy. Jade na układnie z płyty a sb sie gdzies kurzy :P.

/ownedyourself

 

Wystarczy zmienic kodeki a nie od razu wywalac karte... ;]

 

Kurde chyba za duzo sie nagralem w demko mp fear, bo juz mi sie zupelnie nie chce w tego combata grac, a bylem taki napalony. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie rozumiem po co w tej grze zastosowano wyświelanie ikonek graczy z drużyny na HUD oraz czaszek ukazujących się przez pewien czas po zgonie.

Przecież to całkowicie niweczy element zaskoczenia! :-|

Wystarczy podczas gry rozejrzeć się wkoło w poszukiwaniu czaszek dzieki czemu znając topografię mapy można z dużym przypliżeniem - a czasem nawet ze stuprocentową pewnością! - zorientować się gdzie w danym momencie znajduje się przeciwnik.

Często gdy przed wbiegnięciem do jakiegoś pomieszczenia lub korytarza widzę nagle pojawiającą się w tej okolicy czachę, mogę w ciemno ładować tam granat lub wparować z ogniem ciągłym i mieć pewność że zaraz coś się ustrzeli...

Dyskretne akcje z penetratorem na tyłach wroga (bez skojarzeń... :banana: ) w większości przypadków nie mają sensu gdyż zabijając pierwszego z brzegu zdradzamy swoja pozycję - patrz kontenery w okolicach flagi na mapie Depot.

O ile ciekawiej by sie grało nie wiedząc kto lub co czai się za rogiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam gadasz zaraz wpadnie tu jakiś maniak i stwierdzi że to nie CS i tu sie nie kampi tu jest zadyma :]

ps. mam 2 Key'e znalazłem w spamie :] idąc za przykładem Buu oddam je w dobre ręce ( pisać na PM )

 

Przecież wystarczy się zarejestrować i keya przysyłają na maila o_O.

Mnie (konto Gmail) przysłali dokładnie po 2 sek.

to się ciesz mnie nie przysłalina żaden z 5 maili jak sie rejestrowałem ;-/ więc ekmh ..

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

pisać na PM

mogłeś napisać na PM prawda? - tylko po co że nie potrzebujesz key'a :blink:
Edytowane przez Luk3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę zagrać z wami w końcu ! Podajcie jakieś ip ,bo nie chcę mi się wbijać na IRC'a ;) Co do tych ikonek ,czaszek itd. to się zgadzam. Łatwo zlokalizować przeciwnika ,bo wiadomo że znajduje się gdzieś w pobliżu i granat zwykle załatwia sprawę. Jedynie gram w TDM ,bo DM to porażka dla mnie.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę zagrać z wami w końcu ! Podajcie jakieś ip ,bo nie chcę mi się wbijać na IRC'a ;) Co do tych ikonek ,czaszek itd. to się zgadzam. Łatwo zlokalizować przeciwnika ,bo wiadomo że znajduje się gdzieś w pobliżu i granat zwykle załatwia sprawę. Jedynie gram w TDM ,bo DM to porażka dla mnie.

84.40.196.30:27888 pass PUREPC zoabczymy czy wszystkich udzwignie z ludzkim pingiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...