Skocz do zawartości
Shenlong

F.E.A.R. Combat

Rekomendowane odpowiedzi

Ściągnąłem, zainstalowałem, pograłem i... uwaga POZYTWNE ZASKOCZENIE! Chyba jedyny FPS MP w tym roku, który mnie wciągnął, autentycznie. Coś pięknego, niesamowicie grywalnego. Ustawiłem 800/600 minimalne cienie, ps na dx 8.0, tekstury i detale świata na medium i płynnie chodzi na mojej przedpotopowej karcie. A wyrzyna się wprost nieziemsko, niezła sieka, akcje, wyskoki z okien za przeciwnikami. Idę grać dalej. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

mi tez podobało się przez kilkanascie dni... ale znudziła mnie i przestałem w to grać

U mnie sprawa wyglada tak samo. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fear może być jako bezstresowa nawalanka

et poszło z hdd bo nie miałem juz siły do tych przerabianych serków i pro elo graczy

a Fear został i czasem se pykam DM albo CTF - TDM mnie wkurza bo nikt nie gra na obj, a nawet jak 3 próbuje grać to czwarty z wynikiem 2/18 dobija drużynę :mur:

 

troszke mnie granaty dobijaja w tej grze - powinny latać pół tempa szybciej ;/

 

no i wieśniackie klany też :mur:

Edytowane przez Luk3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako nawalanka calkiem całkiem - te ciosy unarmed dają radę, sprint tylko bez giwery i ma sens i dodaje smaczku tylko czasem trafiają sie tacy idioci jak na skrinie powyzej - wchodzą na serek i ... nie wiadomo co robia: walą głupa ? trenuja ? przeciwko przypadkowym ludziom ? jak sie ich poprosi żeby sie podzielili na teamy to udają, że nie rozumieją albo nie robia nic inie można im nic zrobic bo głosuja razem - można sie conajwyżej bana nabawić

- dosyc oczywiste, że przypadkowi ludzie nawet w przewadze liczebnej nie mają szans ze średnim klanem o ustalonej taktyce, podziałem na role z włączonym Team Speakiem i jako takim skilem IMO to jest po prostu obciach dla tego klanu: zwymyslam albo ośmieszam nieudaczników i ide gdzie indziej :C

Edytowane przez metart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...