Skocz do zawartości
Shenlong

F.E.A.R. Combat

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj sie fajnie grało. Nowi zawodnicy sie wreszcie pojawili ;d. Nawet fajnie sie gra 1na3 czy 2na2 ;).

No, ja nawet później z Plumem grałem 1vs1 :wink:

I powiem wam że całkiem inna gra..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Heh 1v1 nie ma sensu, to samo np. 4v4. Dla mnie!

Ja wole jak jest 12/16 osob, mila sieczka, nie trzeba sie szukac i czaic, w innym wypadku jest mega kamperka, kazdy tylko slucha krokow, gralem tak i gdzie nie szedlem to ktos kampil na kucaka i tylko czekal az ja wejde pod lufe, spieprzyli sprawe z tym, ze zawsze nas slychac, czy to biegniemy, czy idziemy i imo taka gra nie ma w ogole sensu, jezeli ktos chce team play to niech gra w co innego i taka prawda, bo fear do tego sie nie nadaje.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej :). W sumie karta ze 2/3 razy wolniejsza od mojej ;).

 

Dzisiaj sie fajnie grało. Nowi zawodnicy sie wreszcie pojawili ;d. Nawet fajnie sie gra 1na3 czy 2na2 ;).

Prosze.... pozostawmy to bez komentarza :lol: :lol:

 

za jakis czas bede gral lepiej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Dwie sprawy.

Sposob na spatchowanie wersji UK 1.05 do 1.07 - czyli kompatybilnej z Combatem - nie dziala. Musialbym sciagac ponad 400MB patch US 1.00 - 1.05 i potem podmieniac plik podany w watku do ktorego ktos rzucil linkiem, zeby uniknac zasysania 80 MB patcha 1.05-1.06 US i w koncu patchowac do 1.07 US. IMO bzdura, wolalem zassac pelnego F.E.A.R. Combat - tym bardziej ze lecial pelna przepustowoscia chyba - prawie 1MB/s. Spiepr*yli sprawe z tymi patchami jesli chodzi o wersje UK. Niewazne.

Druga sprawa - robilem wszystko dokladnie tak, jak podane bylo w ktoryms poscie na temat IRCa. Czy to moze byc kwestia tego, ze siedze poza Polska i nie moge sie polaczyc z krakow.irc.pl? Wyskakuje mi komunikat "Cannot connect to krakow.irc.pl" i na tym sprawa sie konczy. Czy w zwiazku z tym bylaby mozliwosc, zeby ktos zalozyl jakies konto na GG, na ktorym w statusie podawane bylyby namiary na serwer na ktorym gracie? Wieczorami chetnie bym sie postrzelal - chociaz dzisiejszy wieczor z roznych wzgledow na bank odpada ;)

To tylko taka mala propozycja - bo chyba nie tylko ja mam problem z tym IRCem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie sprawy.

Sposob na spatchowanie wersji UK 1.05 do 1.07 - czyli kompatybilnej z Combatem - nie dziala. Musialbym sciagac ponad 400MB patch US 1.00 - 1.05 i potem podmieniac plik podany w watku do ktorego ktos rzucil linkiem, zeby uniknac zasysania 80 MB patcha 1.05-1.06 US i w koncu patchowac do 1.07 US. IMO bzdura, wolalem zassac pelnego F.E.A.R. Combat - tym bardziej ze lecial pelna przepustowoscia chyba - prawie 1MB/s. Spiepr*yli sprawe z tymi patchami jesli chodzi o wersje UK. Niewazne.

Druga sprawa - robilem wszystko dokladnie tak, jak podane bylo w ktoryms poscie na temat IRCa. Czy to moze byc kwestia tego, ze siedze poza Polska i nie moge sie polaczyc z krakow.irc.pl? Wyskakuje mi komunikat "Cannot connect to krakow.irc.pl" i na tym sprawa sie konczy. Czy w zwiazku z tym bylaby mozliwosc, zeby ktos zalozyl jakies konto na GG, na ktorym w statusie podawane bylyby namiary na serwer na ktorym gracie? Wieczorami chetnie bym sie postrzelal - chociaz dzisiejszy wieczor z roznych wzgledow na bank odpada ;)

To tylko taka mala propozycja - bo chyba nie tylko ja mam problem z tym IRCem ;)

umnie ten sposób działa ściągnołem patch 1.0 do 1.07 US , plik do podmiany jest tylko potrzebny by aktualizacja wogóle poszła , żeby rozpoznało gierke jako wersje US

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

umnie ten sposób działa ściągnołem patch 1.0 do 1.07 US , plik do podmiany jest tylko potrzebny by aktualizacja wogóle poszła , żeby rozpoznało gierke jako wersje US

Moze i tak, ale jak mialem tak kombinowac, to wolalem zassac fulla Combata i sie nie przejmowac. W niecale 40 minut przyszedl ;) Teraz musze tylko wygospodarowac miejsce na dysku, zeby miec gdzie go zainstalowac :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie sprawy.

Sposob na spatchowanie wersji UK 1.05 do 1.07 - czyli kompatybilnej z Combatem - nie dziala. Musialbym sciagac ponad 400MB patch US 1.00 - 1.05 i potem podmieniac plik podany w watku do ktorego ktos rzucil linkiem, zeby uniknac zasysania 80 MB patcha 1.05-1.06 US i w koncu patchowac do 1.07 US. IMO bzdura, wolalem zassac pelnego F.E.A.R. Combat - tym bardziej ze lecial pelna przepustowoscia chyba - prawie 1MB/s. Spiepr*yli sprawe z tymi patchami jesli chodzi o wersje UK. Niewazne.

Druga sprawa - robilem wszystko dokladnie tak, jak podane bylo w ktoryms poscie na temat IRCa. Czy to moze byc kwestia tego, ze siedze poza Polska i nie moge sie polaczyc z krakow.irc.pl? Wyskakuje mi komunikat "Cannot connect to krakow.irc.pl" i na tym sprawa sie konczy. Czy w zwiazku z tym bylaby mozliwosc, zeby ktos zalozyl jakies konto na GG, na ktorym w statusie podawane bylyby namiary na serwer na ktorym gracie? Wieczorami chetnie bym sie postrzelal - chociaz dzisiejszy wieczor z roznych wzgledow na bank odpada ;)

To tylko taka mala propozycja - bo chyba nie tylko ja mam problem z tym IRCem ;)

A wypełniełeś wszystko w connect ? (fullname, email i nicki) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sialala

Spróbuj wypełnić wszystkie pola nawet te opcjonalne. Ja miałem ten sam problem z IRCem i po wypełnieniu wszystkiego poszło.

 

 

Wczoraj trenowałem trochę walkę wręcz ale jeszcze długi trening przede mną :oops:

Powiem tylko że nieźle zapieprza się bez broni i dochodziło wczoraj do fajnych sytuacji jak napotykałem najczęściej bodajże yuucOma i dochodziło do starcia 1vs1 na buty :wink: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

@sialala

Spróbuj wypełnić wszystkie pola nawet te opcjonalne. Ja miałem ten sam problem z IRCem i po wypełnieniu wszystkiego poszło.

Wczoraj trenowałem trochę walkę wręcz ale jeszcze długi trening przede mną :oops:

Powiem tylko że nieźle zapieprza się bez broni i dochodziło wczoraj do fajnych sytuacji jak napotykałem najczęściej bodajże yuucOma i dochodziło do starcia 1vs1 na buty :wink: :D

Wypelnilem wszystkie mozliwe pola, pozmienialem nawet porty dla polaczen, zrobilem wszystko co radzil Help i lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...