Skocz do zawartości
Kas

Najtanszy Zasilacz Pod E6300 I 7900gt

Rekomendowane odpowiedzi

Skromny budzet mojego znajomego pozwala na wyloskanie 150 zl na zasilacz co polecacie pod:

 

E6300

DS3

2X1GB

7900GT

 

Spore OC wchodzi w gre.

 

Czekam na propozycje, budzet mooocno ograniczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zamysle mial byc 7600GS jako ze zdobyl srodki padlo na 7900GT.

 

Maksymalna kwota jest 200 zl, da rade cos znalezc ?

 

Niech kupi sobie 2 takie zasiłki 2267008[/snapback]

Do porsche też byś lał chrzczone paliwo?
Nie sztuka jest kupic dobry drogi zasilacz, sztuka jest kupic dobry i tani...zreszta podziekuje za takie wypowiedzi. Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świnto prowda...

 

200zł na zasilacz przy takiej inwestycji? Nie z tej strony oszczędności bym szukał.

 

Proponuje dobrą 450-tke albo i wyżej np.:

 

http://zenfist.pl/pID/273.htm

 

http://zenfist.pl/pID/255.htm

 

Krótko mówiąc minimum 350zł trzeba przeznaczyc na dobry, mocny, ATX 2.x zasilacz.

 

...

Edytowane przez southorn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myslicie jeszcze o tym Topower ??

Mam go i jestem bardzo zadowolony. Jakość wykonania, stabilność napięć i moc oraz cisza na piątkę jak dla mnie ale...

BENITO go nie lubi :wink: Kiedyś P5 miały problemy z niesymetrycznym obciążeniem linii 5V/12V. BENITO wie więcej na ten temat :) W każdym razie u mnie to nie wystąpiło.

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kas kup chiefteca GPS450 spokojnie wystarczy (ma na linii 12V 360 wat obciazalnosci)

 

cena 150-170 zl w zaleznosci od sklepu. spokojnie wytrzyma. Ja swojego 6400 bede krecic na chiefie 420 ktory ma 220 watt na linii 12v zaloze sie ze wytrzyma.. dal rade z x2 3800+ @ 2,9 Ghz takze z C2D tez da rade. Nie bede wydawac 400 zl na zasilacz bo po co? :D

 

 

EDIT:

 

http://www.esc.pl/product_info.php?manufac...roducts_id=2689

 

195 zl, 350 watt na liniach 12v starczy luzno :]

Edytowane przez Saimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem odnosze wrazenie, ze ludzie chca sie tylko pochwalic sprzetem jaki kupuja.

Bo naprawde pytania typu jaki komputer do 7tys.(czesto przyklad configu jaki podaje autor tematu jest bardzo dobry) czy tez pytanie z tematu przyprawiaja o smiech.

Nie wspomne juz o pytaniach jaka pasta termo pod conroe :mur: :mur:

 

Co ciekawe pytania sie nasilaja wraz w wejsciem conroe...

 

@kas jesli Twoj znajomy biezre 2GB ramy to i chyba dodatkowe 150zł znajdzie na dobra zasilke??

Jak nie to niech kupi 1GB, bo z tego co sie orientuje do kazdej gry to wystarcza.

 

Zdobyl nagle srodki na 7900gt(dodatkowe 600zł :blink: ), ale dodatkowych 150zł juz nie moze zdobyc za zasilke??

O kurde normalnie cos niesamowitego.

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kas kup chiefteca GPS450 spokojnie wystarczy (ma na linii 12V 360 wat obciazalnosci)

 

cena 150-170 zl w zaleznosci od sklepu. spokojnie wytrzyma. Ja swojego 6400 bede krecic na chiefie 420 ktory ma 220 watt na linii 12v zaloze sie ze wytrzyma.. dal rade z x2 3800+ @ 2,9 Ghz takze z C2D tez da rade. Nie bede wydawac 400 zl na zasilacz bo po co? :D

EDIT:

 

http://www.esc.pl/product_info.php?manufac...roducts_id=2689

 

195 zl, 350 watt na liniach 12v starczy luzno :]

to jest delta?

jak z glosnoscia tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem odnosze wrazenie, ze ludzie chca sie tylko pochwalic sprzetem jaki kupuja.

Bo naprawde pytania typu jaki komputer do 7tys.(czesto przyklad configu jaki podaje autor tematu jest bardzo dobry) czy tez pytanie z tematu przyprawiaja o smiech.

Nie wspomne juz o pytaniach jaka pasta termo pod conroe :mur: :mur:

 

Co ciekawe pytania sie nasilaja wraz w wejsciem conroe...

 

@kas jesli Twoj znajomy biezre 2GB ramy to i chyba dodatkowe 150zł znajdzie na dobra zasilke!!

Jak nie to niech kupi 1GB, bo z tego co sie orientuje do kazdej gry to wystarcza.

 

Zdobyl nagle srodki na 7900gt(dodatkowe 600zł :blink: ), ale dodatkowych 150zł juz nie moze zdobyc za zasilke??

O kurde normalnie cos niesamowitego.

A mnie wlasnie dobijaja taki posty jak Twoje.

 

Normalne jest ze za CIEZKO ZAROBIONE pieniadze chce miec jak NAJWYDAJNIEJSZY zestaw. Potrzebuje takze zasilacza ktory owy zestaw by pociagnal, chce jednak wydac na niego najmniej ile mozna pozniewaz zasilacz nie wplywa na wydajnosc komputera co jest dal niego priorytetem przy wydawaniu pieniedzy.

 

Zasilacz juz kupilem temat do zamkniecia.

 

EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaki jaki? jak nie chcesz pisac oficjalnie to napisz mi na PW :]

Troche sie pozmienialo zamiast 7900GT kumpel kupil odemnie X1800XT. Udalo sie takze kupic duzo taniej ram niz przewidywalismy. Wystarczylo wiec kasy na Seasonica postanowil wiec bez zbednego kombinowania kupic ten zasilacz. Jezeli chodzi o temat to zalozylem go z nadzieja ze istnieje jakis cudowny zasilacz za niewielkie pieniadze. Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór dobry ale ja bym celował jednak w Bequiet'a, Topower'a albo Aerocool'a :wink: Ale ważne, że problem się rozwiązał :)

Bequiet byl na pierwszym miejscu listy zyczen, ale za drogi jest.

 

Moj mimo dwoch lat i przestazalej konstrukcji trzyma to co w sigu bez zajakniecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym Udało mi się przetestować na zjeździe tego Topowera P5 U12 OEM oferowanego w cenie około 200 PLN.

 

Tak więc wywody Zenfista, że jakoby podnoszenie się piątki zostało opanowane są za przeproszeniem wciskaniem ludziom kitu. Piątka nadal jest zależna od dwunastki i się podnosi.

 

Jeśli ktośnie wierzy zapraszam na stoisko Angela.pl do stacji testującej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...