Skocz do zawartości
RadeX

*** Pure Metal 2 *** Work Log

Rekomendowane odpowiedzi

co prawda nie byłem, na żywo nie widziałem.. ale ze zdjęć muszę powiedzieć radziu, że spodziewałem się czegoś lepszego :).. pomysł fajny, wykonanie spoko.. ale wygląda to tak, jakby buda stanęła w środku budowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to bedziemy miec drake na forum :D (joke)

 

Panowie, mozecie w ogole nie jechac z budami na nastepny zlot (krakow) bo ja sie pojawie z moja buda-matrix :D nie macie szans :D

nie, a teraz tak serio, jak zobaczylem te nagrody B-) a raczej ich wartosc, to mnie zmobilizowalo do dokonczenia matrix-budy. a jak wiadomo, patrzac ze strony "wsi" matrix to popularne "dzielo" wiec mam szanse na zauwazenie, dopieprze pelno swiecidelek (oczywiscie nie bedzie to choinka swiateczna) zrobie moda pod publike bo chyba inaczej sie nie da zajac jakiegos sprawiedliwego miejsca (przypadek chlopakow z forum)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że w GDA nie mogłeś zrobić prezentacji ze ścieżką dźwiękową, wszyscy by na Ciebie zagłosowali ;)

 

--edit--

Oczywiście pod warunkiem, że byłoby to jakieś majjjjjaaaaa hiiiii, majjjjjaaaa huuuuu czy inne szalone żaby.

Edytowane przez narcyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o światło mrugajace w rytm muzy. Domyslam sie ze to jest jakoś podłączone, ja swoje diody mam pod gniazdo DB25. No chyba że ty tylko za kabel ciągnoles i tym oto sposobem robiłes dyskoteke :D

 

Ps.

Czemu tutaj twoja obudowa tak samotnie stoi :wink: ?

Dołączona grafika

Edytowane przez MeDAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...