Skocz do zawartości
Gość lechu1777

Ddr 2*1gb 667/800

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lechu1777

Witam. Już sam nie wiem jakie Ramy do Conroe wybrać :| Napewno będzie to 2*1GB ale czy ma być to 667Mhz bo niby do 800Mhz brakuje im TYLKO ok.4%. Czy mają być to Corsairy TwinX dual, o których słyszałem, że na Elpidach się trafiają. Czy PDP PAtrioty Extreme Performance? Cena to max 850 ziko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy jak bedziesz krecic oraz czy np masz 2.3v dla pamieci, czy moze mniej

jesli tak to polecam goodramy pro, bo na D9 sa, >900 na 4.4.4.X robia spokojnie, u mnie ~1000 ;)

jesli masz mniej volt dla mem to szukac raczej na elpidach...

Dobrze prawisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Do końca to sam nie wiem, bo nigdy się dużo nie bawiłem w to. Może pomoże CI to, że bedzie E6600 + ASus P5W DH deluxe. Granicy 1000 na ramy nie przekrocze raczej. Żebym ja jeszcze wiedział ile można na tej mobo ustawić vdimm... Goodram pro już atrakcyjnej ceny nie mają. To te, tak?

 

http://www.znak.pl/index.php?cid=305&s...24800Goo+Pro+C5

 

Może te info coś Wam pomogą. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do końca to sam nie wiem, bo nigdy się dużo nie bawiłem w to. Może pomoże CI to, że bedzie E6600 + ASus P5W DH deluxe. Granicy 1000 na ramy nie przekrocze raczej. Żebym ja jeszcze wiedział ile można na tej mobo ustawić vdimm... Goodram pro już atrakcyjnej ceny nie mają. To te, tak?

 

http://www.znak.pl/index.php?cid=305&s...24800Goo+Pro+C5

 

Może te info coś Wam pomogą. Pozdro

nom to te ramki, ale czasem mozna wyrwac je gdzies taniej, trzeba by poszukac - google

ile ma max vdimm to cza by pytac ludzi co maja lub poprostu spojrzec do manuala, ale jak masz 2,3v lub cos kolo tego to 1000 jest mozliwe, moze troche mniej, moze troche wiecej, w kazym razie jaki by nie wynik to na dobrych timingach bo jak wiadomo wszechobecnie D9 moga pracowac na niskich przy ladnych czestotliwosciach

wazna dla tych memek tez to dobra jakosc napiecia czyli tez i dobra zasilka nie mowiac o plycie, poniewaz maja nie najwyzszej jakosci plytki pcb natomiast kosci wymarzone (obecnie ida d9gmh)... ale to szczegoly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Teraz to bardziej podpasują mi chyba 800Mhz :| Tylko właśnie nie wiem, czy ramy kręcić czy ustawić na sztywno na 667Mhz/800Mhz. BO jeżeli na sztywno to lepiej wziąć 667Mhz. A jak kręcić to pewnie 800Mhz i dzielnik 4:3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...