Skocz do zawartości
ath

Fifa 07

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekaw jestem ilu mamy fanów PESa na forum z przekonania, a ilu jest tych po głębokiej indoktrynacji? Czasem mam wrażenie, że PES jest jak PiS, w dzisiejszych czasach jedyny oficjalnie "słuszny" wybór :)

Czekam na FIFkę z nadzieją i wielkim pobożnym życzeniem, że tym razem się nie zawiodę... i tak już od '98 roku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim razie autor tematu powinien dostac bana za idiotyczny podtytul.

O tym juz pisalem dawno !

A co do gry, bedzie jak co roku

Niby to samo, niby kołki, cienka fizyka, slaba grafika, do bani rozgrywka, a i tak sie bede zagrywal, EA zdobedzie worek pieniedzy.

I tak w kolko macieju.

Cos w tym musi byc i zaden fan PESa tego nie zmieni bo w FIFE sie gra cala gra. Nawet gdy wlaczam F2006 to ogladam cale intro, podlaczam swoj mozg do gierki. Gdy poczuje klimat rozgrywki wtedy przy odpaleniu meczu juz nie widze kiepskiej grafy, chopkow z polknietym kijem. Widze widowisko w ktorym pragne uczestniczyc.

I nawet Szpakowski mi nie zwali dobrej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym juz pisalem dawno !

A co do gry, bedzie jak co roku

Niby to samo, niby kołki, cienka fizyka, slaba grafika, do bani rozgrywka, a i tak sie bede zagrywal, EA zdobedzie worek pieniedzy.

I tak w kolko macieju.

Cos w tym musi byc i zaden fan PESa tego nie zmieni bo w FIFE sie gra cala gra. Nawet gdy wlaczam F2006 to ogladam cale intro, podlaczam swoj mozg do gierki. Gdy poczuje klimat rozgrywki wtedy przy odpaleniu meczu juz nie widze kiepskiej grafy, chopkow z polknietym kijem. Widze widowisko w ktorym pragne uczestniczyc.

I nawet Szpakowski mi nie zwali dobrej gry.

Mogę napisać, że jesteś takim samym napaleńcem jak ja. Od początku jarałem sie tą gra jak "głupi" - gdy tylko dostałem w swoje łapki fife 96 (opad szczeny, wagary w pdst. itd) Fakt z roku na rok można powiedzieć, że jest może nie coraz gorzej, ale i nie lepiej. Ale czekam na tą grę z roku na rok z utęsknieniem. Myślę, że fifa 07 mimo, nowych "nadziei, poprawek" będzie podobna do poprzedniej -ich części (co można zauważyć po filmikach) jedynie nowe ruchy, triki, a co ze sterowaniem? symulacją? ...... zobaczymy. Premiera już coraz bliżej, pewnie w najbliższym czasie będziemy mogli spodziewać sie demka ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do Fify podchodzę jak do każdej części czyli z przymrużeniem oczka... Zapowiada się bajecznie ,a wychodzi zawsze to samo z nowym numerkiem. Probują naśladować PES'a co IMO wypada blado. Dla mnie FIFA zakończyła się na 98' Road world cup. Reszta to już nie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnełem, zainstalowałem, odpaliłem, pograłem, odinstalowałem... ale powoli.

Jeśli chodzi o zmiany w stosunku do FIFA 06 to muszę powiedzieć że są jak najbardziej pozytywne,

przede wszystkim zmienił się numer z 06 na 07 co automatycznie powoduje że wiem iż mam rok 2006, dalej zmieniło się menu jest teraz takie no, no są inne .jpg w tle co dalej poprawili lekko twarze zawodników, trochę cienie, ale engine jest ten sam no i ta fantastyczna 2d trawa jedno wielkie gów... na boisku, a no zapomniałbym przecież zaktualizowali składy... to chyba by było wszystko co można powiedzieć po demie, a jak zwykle trzeba ściągnąć osobny programik żeby zmienić rozdziałke w grze.

 

I jeszcze napisze żeby nie było później nie jestem fanem PES-a jestem fanem dobrych gier. Grałem wszystkie części od 96, ale widze że EA jednak nie szanowała i nie szanuje dalej graczy PC.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem !! Do wyboru mamy oczywisćie jak zawsze: Ac milan, M. United, Lyon, Werder B. i jakąś drużynę z ligi meksykańskiej :blink: no ale dobra. Po odpaleniu tak oczekiwanego demka (tak jak co roku zresztą) muszę powiedzieć, że "chyba nic sie nie zmieniło" :? w porównaionu do FIFY 06........fakt rozegrałem jedynie jeden meczyk, i nie widze żandej różnicy, trawa woła o pomstwe do nieba..wygląda jak pole uprawne, a nie murawa która powinna być na najnowocześniejszych stadionach...niewiem może to demo? i w wersji finalnej zmienią ?? heee nadzieja..... no ale zobaczymy. Zawodnicy ruszają sie tak samo, ten sam engine gry, podania, może inne zupełnie triki - weroniki? Qrde co jest !!! :blink: dobraa bo aż mi sie płakać chce..!!!

A tymczasem ide pograć coś więcej może coś z "niej wydusze" coś co w koncu mnie zachwyci!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...będzie podobna do poprzedniej -ich części (co można zauważyć po filmikach) jedynie nowe ruchy, triki, a co ze sterowaniem? symulacją? ...... zobaczymy...

triki, triki, triki :lol: :)

JORDAN 23 - chłopie, weź wreszcie zapomnij o tym gniocie i nawróć się...

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gamershell ogranicza Twoje lacze :D :D to ciekawe jakie masz to lacze :D

sorry ale nie wiadomo jakiego mieć nie trzeba - u mnie też leci 250kb/s a jest zapas do 700kb/s spokojnie więc nie wiem co Ci dziwnego w tym, że GH nie wykorzystuje całego pasma

 

co do FIFY07 demo to muszę powiedzieć, że od chyba Fify 2003 nie zdarzyło się, abym pograł w demko dłużej niż 5 minut - w 2007 pograłem ~ 15 minut i muszę powiedzieć, że w 100% EA stara wzorować się na PES - jeżeli będą rozwijać się w takim tempie to kto wie co zobaczymy w 2010 roku - mówie poważnie

co nie oznacza, że demko zrobiło na mnie wrażenie, wręcz przeciwnie, ogromny potencjał ograniczony arcadowym silnikiem, brakuje tutaj tego co ma PES - tej nieprzywidalność, niepowtarzalności na boisku, jednym słowem realizmu, no i co do zagrań to dalej nie ma możliwości podania do zawodnika stojącego dalej, nie rozumiem tego, przecież mamy prawie 2007 rok :unsure:

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polityka EA jest boska w wypadku corocznego bubla jakim jest demko fify. wytłumaczcie mi jak chłopu na polu orającego pole giertycha motyką leppera- dlaczego do cholery jest taka słaba grafika w tym demie??? dla mnie to jest niepojęte w 99.9% przypadków producent wypuszczając demko chce nim przekonać ludzi by kupili pełną wersję ale nie, nie ea! Sama grafa odrzuca ale dobra gameplay ratuje (w dobrych grach) wszystko... ale nie tutaj. po 7 min gry zauważyłem, iż gra jest nieco bardziej dynamiczna od poprzedniczki widać zalążki mniej standardowych akcji jest parę nowych ruchów i zagrań ale co z tego jak nadal to przypomina bardziej szybkie szachy, a nie dynamiczną grę ...

 

"pozdrowienia dla pes'owców, fifa śmierdzi ;p " - fajem pes'a nie jestem ale te gry reprezentują 2 światy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gamershell ogranicza Twoje lacze :D :D to ciekawe jakie masz to lacze :D

Dobra zle sie wyrazilem, transfer nie jest u mnie stabilny na GH, przewaznie przez chwile idzie max lacza i zaczyna spadac, spadac... wole ssac z ftp z kilku mirrorow. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to będzie kolejna fifa z kolejnym numerkiem która będzie zawierała kilka "nowości" i w którą z pewnych względów np. przyzwyczajenia, będe grał z kolegami na jednym kompie czy tez po sieci :D. Byleby tylko wszystko to "nowe" nie wymagało jakiegoś kompa z kosmosu i mi starczy:D. Nie mam zamiaru się z nikim sprzeczać o to czy PES czy fifa jest bardziej boska i elo. Nie obchodzi mnie to poprostu bardziej wole fife i tyle z powodu przyzwyczajenia do niej i do ea( wypuszczenie co roku świższej wersji gry w nowym opakowaniu ;] z kilkoma dodatkami czego nie było w poprzedniczce)

PS: Parodia fajna, fajna ;]

Edytowane przez kisiel91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy moim kompie z podpisu gra Sie tnie nawet na minimalnych ustawieniach. Nie wiem czy jest to spowodowane. Mam czysty system stawiany wczoraj na nowo skanowałem i tez nic, macie jakieś propozycje? Może nie tnie, ale straaasznie wolno wszystko się porusza(w trakcie meczu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy moim kompie z podpisu gra Sie tnie nawet na minimalnych ustawieniach. Nie wiem czy jest to spowodowane. Mam czysty system stawiany wczoraj na nowo skanowałem i tez nic, macie jakieś propozycje? Może nie tnie, ale straaasznie wolno wszystko się porusza(w trakcie meczu)

U mnie też dosyć często wczytywało...he dziwne przy 1 g- ramu. Ale odinstalowałem ead-installer i pomogło. Nic sie nie doczytuje, pięknie chodzi. I musze powiedzieć, że gierka podoba mi sie coraz bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra niech działa w obie strony ale w fifie 06 to było przegięcie, bramkarz łapał 99% strzałów. A Ty Camilos mówisz że to zmienili, grałeś w demko czy full?? Jeżeli full to na jakim poziomie? Bo w poprzedniczce na amatorze też można było strzelać z dystansu i piłka wpadała do bramki a jak włączyłeś world class to już lipa, bramkarz jak robot :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...