Skocz do zawartości
ath

Fifa 07

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra niech działa w obie strony ale w fifie 06 to było przegięcie, bramkarz łapał 99% strzałów. A Ty Camilos mówisz że to zmienili, grałeś w demko czy full?? Jeżeli full to na jakim poziomie? Bo w poprzedniczce na amatorze też można było strzelać z dystansu i piłka wpadała do bramki a jak włączyłeś world class to już lipa, bramkarz jak robot :(

Gram w demko :D. Z połowy jeszcze gola nie strzeliłem, ale muszę się przyznać, że w 06 mi się udawało, ale na treningu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograłem troszeczke w demko i nie jest zle...kwestia przestawienia sie z Pesa-podoba mi sie komentator bo tego z Pesa juz sluchac nie moge-wyciszam i gram z winampem :lol2: jako gra wstepna przed PES6 fifa 2007 zagosci na moim blaszaku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem zapewne pogram w tą Fife 2007 ale jak już będe maił nowy komp ;) Ale raczej sądze że PES 6 będzie o wiele lepsze od Fify. Nawet mój kumpel wielki fan Fify swojego czasu jak zobaczył tą Fife nową to ją wyśmiał i gra w PES w tym ten nowy PES 6 japońską wersje która ponoć jest bardzo dobra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie seria PES od 3 czesci tez wielkich zmian nie miala....ale co dobre to sie nie zmienia^^ w przeciwienstwie do serii fifa ktora wyglada tak samo i jest zenuajca....

najwieksza beka ze co rok inna grupa ludzi robi fife tylko czemu kurde ciagle te same mdle kolorki i w ogole wszystko jednakowe??? lol.. moze by zmienili engine a nie ciagle na tym samym beznadziejnym jada...chyba ze sie myle to poprawcie mnie...

Edytowane przez Lizardus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma się z czego cieszyc, gra dalej wyglada żenujaco ... ten sam engine od kilku wersji, próba upodobnienia do PES'a, niska grywalnosc > to zalety nowego szmelcu spod znaku EA

http://fifa07.parodia.patrz.pl/

Niestety ale zgadzam sie. Gra praktycznie sie nic nie zmienila (imo ten sam engine tylko dodane pare bajerow). Grywalnosc qpa... eh szkoda czasu (podczas jednego meczu, przeciwnik widocznie tak musialbyc "zestresowany", ze trzy razy sam wybiegal z pilka na aut LOL )

 

Zapomnialem dodac, nie wiem czemu ale domyslnie gra sama ustawia mi sie na jedno jajko (cpu0), a imo powinna sie przeciez na dwa. A po drugie jak daje w ustawieniach catalystow na AA x4 lub x2 to gra po wczytaniu jak pojawia sie juz stadion zawiesza sie (framerate jakies 0fps ;p ), po wybraniu opcji w AA "let the app decide" problem znika ;p mega LOL

Edytowane przez R.i.P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasssałemmm demo fify 2007 spakowane w zip'ie wypakowałem wszystkie pliki do nowo utworzonego folderu i nic!!! dema nie da sie zainstalować, są tam pliki steup, autorun itd jak w nie klikam to nic sie nie dzieje, jak klikne w ikonke fify 07 demo to pokazuje sie czarny ekran tak jakby gra chciala sie uruchomic ale zaraz wywala do windy.

Kurde wiecie jako to uruchomić ???? miałem to samo z demem fify 06, kurde co jest??? jak to zainstalować??? lol :angry:

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie znalazłem chwile czasu i więcej pogralem w nową F 07, oczywiście zapodałem polska lige -> tryb menedżerski i ....jedziemy !!!!! Na uwagę napewoe zasługuje nowe ruchy piłkarzyk realistyczne zderzenia, upadki , wyskoki do główki, parady bramkarzy, więcej jest odbić bramkarzy, świetne parady.Graficznie też niczego sobie, bardzo fajnie wyglądają areny nocą, przy jupiterach itd. + deszczyk, bardzo fajne powtórki, a sama grywalność fakt....bardziej przypomina arcadowa piłke, chodz nie twierdze, że nie ma wniej realizmu, dla mnie ok ...... w sumie czekam na nią jak i na nba 07 z roku na rok !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. A Ja wtrące swoje 3 grosze...;-)

Nie jestem zwolenikiem pilek aczkolewiek zagram od czasu do czasu;-)

Ja powiem tyle ludzie oni naprawde malo zmieniają jak na 1 rok!! ;-) majac 1 rok to mogli by zrobic całkiem nowy silnik gry,poprostu go przerobic ale raz a dobrze!! Za to im placą (my tez) a oni robia kosmetyczne poprawki.Wg mnie to ta 07 tez szału nie robi.To tylko moje zdanie .pozdrawiam ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. A Ja wtrące swoje 3 grosze...;-)

Nie jestem zwolenikiem pilek aczkolewiek zagram od czasu do czasu;-)

Ja powiem tyle ludzie oni naprawde malo zmieniają jak na 1 rok!! ;-) majac 1 rok to mogli by zrobic całkiem nowy silnik gry,poprostu go przerobic ale raz a dobrze!! Za to im placą (my tez) a oni robia kosmetyczne poprawki.Wg mnie to ta 07 tez szału nie robi.To tylko moje zdanie .pozdrawiam ;-)

Ale po co coś zmieniać skoro można przez rok nic nie robić a ludzie i tak to kupią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem demko dziś u kumpla i faktycznie jakby inaczej upadają ,a bramkarze rzucają na piłkę ,ale jak biegają i jak się poruszają to dla mnie jest nie zmienne. Dalej jakby mieli 10 kilo ołowiu w du... Murawa wygląda dalej żałośnie. Na temat samego grania i nowych klubów to może wypowiem się jak będzie możliwość zobaczenia[/b] fulla. Złotówki na to grę nie wydam.. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dokladnie to samo co RIP. Jezeli gram na samym Aniso x16 bez AA to gra chodzi plynnie (komp z singu) Jezeli jednak wlacze AAx2 chociazby to odrazu robi sie jakas akcja dziwna i gra na powrotkach czy tez na wybiegu pilkarzy na boisko strasznie przycina. Jednakze jezeli sie gra to chodzi normalnie - mam na mysli widok z gory na bosiko... Nie wiem o co chodzi :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie polecacie sterowniki do nowej FIFY 07. Ja mam Pentium 4 3.0 1,5gb ram

gf 6600 gt i stery 91.47 i gra nie chodzi płynnie. Nawet na najniższych ustawieniach momentami lekko przycina, na najwyższych jest identycznie raz płynnie raz lekka czkawka. Dodam że gram bez AA...Pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dokladnie to samo co RIP. Jezeli gram na samym Aniso x16 bez AA to gra chodzi plynnie (komp z singu) Jezeli jednak wlacze AAx2 chociazby to odrazu robi sie jakas akcja dziwna i gra na powrotkach czy tez na wybiegu pilkarzy na boisko strasznie przycina. Jednakze jezeli sie gra to chodzi normalnie - mam na mysli widok z gory na bosiko... Nie wiem o co chodzi :mur:

Mam dokładnie to samo. Gra chodzi płynnie ( 60 klatek), ale jak są powtórki to spada do 20. Totalny bezsens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA powiem tak : chłopaki: mam na myśli kucyk i ten drugi hist bodajże dajcie sobie spokój chlopaki z tym tematem, najlepiej nie piszcie wogóle.....bo to nie ma sensu, omijajcie go sobie z daleka....

My naprawde wiemy, że jesteście zakochanymi fanami pes.....a tylko po "ciemku jak nikt nie widzi" odpalacie fife....i te wasze teksty naprawde są żenujące, prowokujące <_< niewiem gdzie jest jakiś admin....który nic z tym nie robi... :angry: :angry:

 

"stań z boku nie prowokuj"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My naprawde wiemy, że jesteście zakochanymi fanami pes.....a tylko po "ciemku jak nikt nie widzi" odpalacie fife...

Czesc hydro, co u Ciebie? :lol:

 

Odpaliłem, zagrałem 2-3meczyki z kumplem i stwierdzilismy ze to [odpowiem piosenką] "niiiiiiiiiiiiiic cieeeeeeeeeeekaaaaaweeegooooo" ^^

 

 

Gra nie wnosi nic nowego do calej serii. Wiadomo kosmetyczne poprawki, liga arabska z kałaszami i triki triki triki (:

Animacja niekiedy zaskakuje bo dzieki fifie o7 dowiedzialem sie ze praktycznie "wszyscy jestesmy rasiakami"...a przynajmniej staramy sie zachowywac jak on.

Nie wiem co stara sie osiągnąc EA ale to raczej droga na manowce. Wystarczy spojrzec co wyczynia EA big ze swoją FIFĄ STREET która miazguni 07 jak chce.... I mimo ze street jest mocniej arcadowa od 07 to ruchy zawodnikow sa x razy lepsze.

Tyle ode mnie...I'm out ^^

 

updt

wiem ze to nie hydro, ale ten tekst....<_<

[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[;

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie główna przyczyną jest beznadziejne poruszanie w porównaniu do PES'a Ludzie (zwłaszcza Jordan23) zastanówcie się. EA robi wam wodę z mózgu wydając co roku ten sam produkt ,ale nieco zmodyfikowany. Moim zdaniem takie gry kupuje się raz i ew. uzupełnia kluby ściągając z neta. Ale EA woli wydać nowy tytuł za tą samą kasę i dodać jedynie parę klubów ,zmienione menu ,poprawioną kosmetykę i zachowanie np. bramkarza... Płacisz za te niewielkie zmiany ,które można by wydać w formie patcha za znacznie mniejsza kwotę.

Zgodzę się jedynie co do Fify 2006 ,bo tu dodali polskich komentatorów ,a to już jakaś zmiana.

 

 

Grobel to raczej nie jest hydro ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie niektorzy zachwouja sie jak dzieci - pisza specjalnie aby pisac jaki to pes jest super a fifa zla -prowokuja itp . normalnie jak przedszkole i mimo ze to nikogo nie obchodzi to caly czas swoje klepia ... a maja topic o pes i sobie moga tam uzywac dowoli -to nie przyjda pisac tu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...