Skocz do zawartości
ath

Fifa 07

Rekomendowane odpowiedzi

JA powiem tak : chłopaki: mam na myśli kucyk i ten drugi hist bodajże dajcie sobie spokój chlopaki z tym tematem, najlepiej nie piszcie wogóle.....bo to nie ma sensu, omijajcie go sobie z daleka....

My naprawde wiemy, że jesteście zakochanymi fanami pes.....a tylko po "ciemku jak nikt nie widzi" odpalacie fife....i te wasze teksty naprawde są żenujące, prowokujące <_< niewiem gdzie jest jakiś admin....który nic z tym nie robi... :angry: :angry:

 

"stań z boku nie prowokuj"

moze teraz zrozumiesz .... wg mnie fifa 2002 był najlepsza z całej serii, kolejne czesci coraz gorsze

 

Właśnie główna przyczyną jest beznadziejne poruszanie w porównaniu do PES'a Ludzie (zwłaszcza Jordan23) zastanówcie się. EA robi wam wodę z mózgu wydając co roku ten sam produkt ,ale nieco zmodyfikowany. Moim zdaniem takie gry kupuje się raz i ew. uzupełnia kluby ściągając z neta. Ale EA woli wydać nowy tytuł za tą samą kasę i dodać jedynie parę klubów ,zmienione menu ,poprawioną kosmetykę i zachowanie np. bramkarza... Płacisz za te niewielkie zmiany ,które można by wydać w formie patcha za znacznie mniejsza kwotę.

Zgodzę się jedynie co do Fify 2006 ,bo tu dodali polskich komentatorów ,a to już jakaś zmiana.

Grobel to raczej nie jest hydro ;)

100% . całkowicie się zgadzam Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sajgon na maksa a admini i moderatorzy na wakacjach. czlowiek ktory uzywa chociaz troche szarych komorek zamiast wchodzic do watku na temat gry ktorej nie lubi i robic burdel w temacie wlaczyl by sobie swoja "ukochana" gierke (w tym wypadku pes) a nie tracil czas na robienie syfu i prowokowanie do klotni, a znajac "undergroundowe" zasady tego forum pierwszy na odstrzal idzie ten kto ma mniejszy staz na forum. dajcie se luzu, kto chce grac w fife to niech w nia gra, kto woli pesa niech gra w pesa. ja gram w obie serie i zadna z nich nie jest bez wad. ale widac niektorzy po prostu maja takie hobby, wku.... innych ludzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie główna przyczyną jest beznadziejne poruszanie w porównaniu do PES'a Ludzie (zwłaszcza Jordan23) zastanówcie się. EA robi wam wodę z mózgu wydając co roku ten sam produkt ,ale nieco zmodyfikowany. Moim zdaniem takie gry kupuje się raz i ew. uzupełnia kluby ściągając z neta. Ale EA woli wydać nowy tytuł za tą samą kasę i dodać jedynie parę klubów ,zmienione menu ,poprawioną kosmetykę i zachowanie np. bramkarza... Płacisz za te niewielkie zmiany ,które można by wydać w formie patcha za znacznie mniejsza kwotę.

Zgodzę się jedynie co do Fify 2006 ,bo tu dodali polskich komentatorów ,a to już jakaś zmiana.

Grobel to raczej nie jest hydro ;)

"powiedział co wiedział" to nie tylko odnosi sie do fify, działa w dwie strony :mur: zastanów sie chwile, jakie zmiany przynosi pes z roku na rok? czy sa one tak widoczne, tak inne, wnoszą tyle zmian, bajerów ? bo chyba nie bardzo a pozatym większośc ludzi i tak woli starsze części pes np. 4 ....a podobnoz roku na rok....

jest taki cudny, coraz lepszy,,,,każdy ma swój gust. Nie mówie bo bardoz podoba mi sie pes 5 jest świetna, ale tez ma wiele wad, głupich błędów. Co do wody z mózgu ? <_< to fakt jestem fanem ea od bodajże fify 96, która nadal mnie kręci !!!!!!! i tego nikt nie zmieni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie pisac :arrow: fanboje proszeni sa o konstruktywna krytyke. Nie ma? Szkoda. Nastepne wyjazdy osobiste = kolejne %+bonus*

Piszemy na temat, ot zachowac do siebie, wyjazdy osobiste na PW. :wink:

*zalezny od nastroju przegladajacego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jordan23 -dokladnie fifa96 byla pilka nozna w ktora spedzilem grajac z kumplami bardzo duzo czasu ,i na wszystkich innych razem wzietych nie spedzialem nawet 50% czasu co na tej jednej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy to czasem nie było tak, że była to swego rodzaju rewolucja w dziedzinie rozrywki multimedialnej? Nie tak było z serią NFS czy np. z Colinem? To jedne z pierwszych gier 3D z prawdziwego zdarzenia i każdemu utkwły w pamięci jako coś, co nas fascynowało w tamtych latach. Dziś mamy odgrzewane kotlety, które już się niestety znudziły z braku innowacyjności i w każdym z tych tematów powtarzają się te same słowa.

 

A teraz dla porównania wystarczy przeczytać temat o CRYSISie, Assassin's Creed lub Alan Wake! Wszyscy na to czekają jak na zbawienie właśnie z powodu powiewu świerzości, rewolucyjności i nowych pomysłów nie stosowanych do tej pory. Więc mnie nie dziwi fakt, że każda nowa odsłona starej gry zbiera taką krytykę jak powyżej. Wydaje mi się, że te gry nie są dla starych graczy tylko dla nowych lub dla fanów. Nie będę nazywał nikogo od małolatów bo nowi gracze mogą być w różnym wieku. I tak jak już koledzy wcześniej zauważyli, osoby znudzone danym tytułem nie powinni się wypowiadać. Ja FIFY nie lubię tak jak i innych tasiemców wydawanych co roku więc siędzę cicho i wypowiadam się tylko w tym temacie, który mnie interesuje. ;) Obejdziemy się wtedy bez zbędnych sprzeczek i awantur. ;) Dla tego powiedzmy sobie PEACE i grajmy w to, co kto lubi. :D

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym, ze skoro nie lubi corocznych tasiemcow to czemu jest fanboyem PESA ?

A ta prezentacja na Xboxa360 piekna. Moze w F2008 doswiadczymy tego na kompy dopiero :(

Szkoda, ze nie stworza opcji wlaczenia badz wylaczenia tego cudenka. Po prostu kto ma mocny komp wlacza sobie NG i juz hula.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o to mój problem:

 

Konfig jak w podpisie

 

Na tym sprzęcie odpalałem gre - menu i animacje ok, ale podaczas meczu - zwolonie tempo a szybkość gry ustawiona na "szybka".

 

Sprawdziłem na kompie brata, specjlanie do niego polazłem i szok: na jego konfigu

Athlon 2000+

GeForce FX 5200 128 MB

256 MB RAM

 

Gra chodzi płynnie Normalnie szok

Tyle kasy wydałem na gierke a nie moge u siebie pograć tylko do brata łazić...

Dodam że to samo było w demie ale myslałem że to tylk odemo wiec moze coś być nie tak.

 

Dodam że system jest świezy format robiłem na poczatku września. Stery najmnowsze, rejestr wyczyszczony i dysk odpoowiednimi programami.

 

Jakieś rady?

Edytowane przez michu98

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym, ze skoro nie lubi corocznych tasiemcow to czemu jest fanboyem PESA ?

A w którym miejscu? :blink: Pierwszy PES w jakiego zagrałem to był PES4. I to wszystko. Pograłem trochę z brachem (średnio kolo 4godzin dziennie) i na tej części się skończyło bo w piłkach mało się zmienia. Za to jedynym tasiemcem jakiego ciągnę od początku jest Tomb Raider. Jak łatwo zauważyć w tamtym temacie mnie znajdziesz ale żeby w PES? Czegoś nie wiem? :) To by było na tyle w tym temacie. ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem sobie troche w tego nowego wymiatacza i co ja widze, dodali hdr, czy tylko mi sie wydaje ? ;] Mam wersje PL, komentarz jak zwykle smieszny, cos w stylu 'zmarnowal taka sytuacje, kiwa z niedowierzaniem glowa, zeby mu sie od tego nie urwala :blink: ' , ale sympatycznie gadaja te dwa januszki. ;]

Podobaja mi sie wstawki w trakcie gry, np. jak zawodnicy wchodza na murawe, powtorki akcji, przerywniki sytuacyjne, fajnie to wyglada, 'prawie' jak next-gen. :lol2:

Co do rozgrywki to jedno i to samo, zywcem wziete w poprzednich odslon. Czekajac na nowego pes postanowilem pomeczyc troche ta fife, ciekawe ile wytrzymam. ;]

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem wlasnie po paru meczach i powiem ze jestem mile zaskoczony nowa fifa, myslalem ze bedzie gorzej a jest calkiem calkiem dobrze :D jezeli chodzi o grafe to dodali hdr i glebie ostrosci (no powiedzmy ze to imitacja), tekstury murawy moglyby byc troche lepszej jakosci ale nie jest strasznie. menu w nowej odswiezonej wersji wyglada ciekawie. jesli chodzi o dzwiek to chyba nic sie nie zmienilo, jest przyzwoicie, polski komentarz sympatyczny, co prawda zdazy sie ktoremus cos palnac ale jest w miare ok, muzyka w menu jest fajna. co do rozgrywki to jakos przyjemniej mi sie gra porownujac do fify06, dodano troche (a moze troche wiecej) nowych ruchow, bramkarze fajnie lataja przed bramka, niektore ich wyskoki po pilke wygladaja naprawde swietnie. poki co nie zauwazylem jakis bugow typu nie zalicznie bramki albo niesluszne rzuty rozne itp. i jak zwykle w fifie jest swietna atmosfera, czujesz mecz jak grasz, okrzyki na trybunach itp. jak juz napisalem jest mile zakoczony nowa fifa, pewnie po parudziesieciu meczach zaczna wychodzic na jaw jakies kwiatki i bugi ale poki co jest dobrze.

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam takie. ;] Czy ta nowa fifa radzi sobie z panoramicznymi rozdzialkami (1280x800, 1680x1050 itd.) :?:

Odpowiem sobie sam, bo mialem okazje przed chwila wyprobowac nowy produkt EA o nazwie Fifa. Rozdzielczosci jakie mam do wybroru to 640x480, 800x600 i 1024x768. Dziwie sie producentom, ktorzy ignoruja posiadaczy monitorow, ktore generuja lepsze rozdzialki. Mamy rok 2006 czy 1999? :mur: I o AA to oni slyszeli czy jak nie potrafie tej opcji znalezc? Jestem troche zniesmaczony po pierwszym kontakcie z ta gra. :mur:

 

EDIT

Moze sa jakies triki by wlaczyc wieksza rozdzialke? Chetnie wyslucham wskazowek na ten temat. :P

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oprocz tych rodzielczosc co napisales u mnie sa dostepne jeszcze wieksze <_<

Po drugim odpaleniu gry 'dodaly' sie 1280x1024 i 1280x720 (pewnie uklon w strone posiadaczy TV LCD 16:9). Szkoda tylko, ze o posiadaczach panoramicznych monitorow zapomnieli. :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. ;] Teraz ta gra jakos wyglada (nawet bez AA) i nawet na mojej przedpotopowej grafie daje rade w rozdzialce 1680x1050 (sa tylko male zacinki przy dlugich podaniach). :P

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje. ;] Tak wyglada w 1280x1024. U mnie oczywiscie ta rozdzialka jest rozciagnieta na caly ekran (w okienku nie mam zamiaru grac). :P

Dołączona grafika

 

Co do zlego ratio to juz sie przyzwyczailem grac 'grubaskami' po wielogodzinnej sesji z PES5 (nie moge ustawic tam rozdzialki 1280x800).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje. ;] Tak wyglada w 1280x1024. U mnie oczywiscie ta rozdzialka jest rozciagnieta na caly ekran (w okienku nie mam zamiaru grac). :P

2341932[/snapback]

w CDA nowa fifa dostała 6+.

 

Nie to że CDA jest jakims wyznacznikiem jakosci. Po prostu podaje informacje.

Zeskanuj, albo zrob fotke tej recenzji, ciekawe co tam nawymyslali, z tego co pamietam, to zawsze fifa miala u nich duze oceny, skad nagle taki zwrot akcji. ;]

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe odpalilem gre w oknie, bo wyczytalem ,ze w taki sposob mozna wymusic aa, dodatkowo znikaja te wszystkie upiekszacze grafiki, wiec dla posiadaczy slabszych maszynek powinno dodac kilka fps. ;]

Zeskanuj, albo zrob fotke tej recenzji, ciekawe co tam nawymyslali, z tego co pamietam, to zawsze fifa miala u nich duze oceny, skad nagle taki zwrot akcji. ;]

 

Bo tym razem gra jest dobra, widocznie mają odwrotny tok myslenia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

malutki trailer z boxa - http://www.gamingaccess.com/index.php?news...anguage=english

 

A co do kompiastej fify 07 to rozgrywam już II sezon, awans do ligi mistrzów :), dodatkwoe premie, transfery "krzynówek' :D Staje sie i jest miodna, az chce sie grać !!! Może troche zza szybko i łatwo mozna stworzyć sytuację podbramkową, i znowu można sie sprzeczać jedni napiszą, że tak jest lepiej drudzy gorzej..... a co do samych interwencji bramkarzy to ..wyłapuje skacza o wiele lepiej niż w poprzednich fifach, na duży plu zasługuja odbicia, nieraz wpadna do bramki ((przy mega sillnych stzałachj, badz złych ustawieniach bramakrza)) itp....;) nieraz puszczają prawdziwe szmaty :) pod nogami :) hehehe to chyba wygląda najfajniej !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do recki w CDA...jeśli Eld recenzował to się nei dziwię...

 

i prawidłowo zresztą...powiedzmy że 6/10 bym dał...

 

powiem tak...patrząc na same FIFY - od 2004r zdecydowanie najlepsza, głównie przez to że kilka kg z tyłka im odjęli (co nie oznacza że nic tam już nie mają...)...jak na fifę to niezgorsze są też strzały z dystansu...

No i niezaprzeczalny atut - mnogość licencji wszelakich...ale to już tradycja - jest kasa-są licencje...i w sumie patrząc na to wszytko to możnaby z 8/10 dać...ale...

 

brakuje jednej maluczkiej ale najważniejszej w tym wszystkim rzeczy...mogą wykupić i 50 lig (na przykład bardzo ekscytująca liga Panamska jest do wykupienia) a na okładkę dać reprezentację Brazylii, ale bez grywalności daleko nie zajadą...i dlatego ta seria od paru dobrych lat już dla mnie nie istnieje...

 

6/10 żeby się nie narażać...:)

 

prawdziwy sezon rozpocznie się 26 października...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...