Skocz do zawartości
ath

Fifa 07

Rekomendowane odpowiedzi

cos nie moge tego sciagnac...

 

@EDIT@ dobra juz mam, lecz gdy to zainstalowalem wykrylo mi wirusa...

 

Dołączona grafika

 

no i pieknie gra sie wysypuje kiedy chce wejsc do menu... uninstal tego moda nic nie pomaga, zostaje tylko reinstal ;/

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos nie moge tego sciagnac...

 

@EDIT@ dobra juz mam, lecz gdy to zainstalowalem wykrylo mi wirusa...

 

Dołączona grafika

 

no i pieknie gra sie wysypuje kiedy chce wejsc do menu... uninstal tego moda nic nie pomaga, zostaje tylko reinstal ;/

zgadza sie.... u mnie tez wykrył zaraz przy ściąganiu !! :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak z ciekawości spytam - ile ta gra zajmuję po zainstalowaniu?

 

PiPoL - gratuluję patcha, z pewnością ma jeden ogromny plus, po jego zainstalowaniu gra się ludziom nie uruchamia i tu masz u mnie plusa :lol:

Nie komentuje Twoich tekstów, idź włacz PES i zmień dział.

 

 

 

 

 

 

 

Już jest nowy PLIK. Teraz jest wszystko OK.

 

W przypadku gdyby jednak coś nie działało:

 

1. Instalujemy patch do katalogu ,,data". W instalce jest domyślny katalog podany.

 

2. Czekamy, aż po oknie DOS wyskoczy mały kwadrat (fathbuilder) i naciskamy BUILD. Czekamy...

 

Jeśli nie wyskoczy to wchodzimy : FIFA 07\data...

 

Uruchamiamy fathbuilder.exe i teraz BUILD klikamy.

 

 

3. Włączamy gre !!

 

Przepraszam za utrudnienia, ale niestety nei miałem na to wpływu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, nie reinstaluj. Cos jest nie tak, u jednych chodzi u innych nie.

 

Za neidługo wyjdzie nowy plik.

 

Przepraszam za kłopot, ale na wsyztskich testowanych kompach było OK...

"stary" nic sie nie dzieje.....każdemu może sie coś przytrafić...!!!!!

 

najważniejsze, że już można sie nim nacieszyć !!!!!!!!!! /piłeczki, koreczki/ kawał dobrej roboty !!!! dzięki!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Dzisiaj pojawiła sie wersja 1.0 GP. Ale jak wiadomo były z nią problemy. Najpierw virus, a potem stabilnosć dodatku. Wpływ na stabilnosć miały elementy w za dużych rozdzielczościach, dokładniej buty. Dlatego też wersja 2.0 ma buty w technice 2G. Dosżły nowe korki (15) i bandy (12).

 

Jutro powinien być wydany już bez żadnych problemów, na co macie moje słowo.

 

 

W skład FIFA 07 Graphics Patch 2.0 wchodzą:

 

# 35 par korków w technice 2G:

- Adidas PredatorPulse TRX FG J (black/red)

- Adidas PredatorPulse TRX FG J (white/red)

- Adidas Predator Absolute (red)

- Nike Air Zoom Tiempo (white)

- Nike Air Zoom Total 90 III (white/red)

- Nike Air Zoom Total 90 III (white/black)

- Nike Mercurial Vapor (blue)

- Nike Mercurial Vapor (red)

- Nike Mercurial Vapor (gold)

- Nike Air Zoom II (white/black)

- Umbro X400

- Adidas F50+

- Puma Cellerator

- Kappa Attacante FG13

- Nike Zoom Total 90 Supremacy FG

- Adidas F30.6 TRX FG

- Nike Mercurial Talaria III FG

- Adidas Predator Absolion TRX FG

- Puma v1.06 I FG

- Adidas Predator Absolute TRX (black)

- Adidas Predator Absolute TRX CL (white)

- Adidas F50.6 TUNIT (black)

- Adidas F50.6 TUNIT (red)

- Adidas Predator Mania (black/red)

- Adidas Predator Absolute (blue/white)

- Adidas Predatorý Absolute (gold/black)

- Nike Air Zoom Tiempo (gold)

- Nike Air Zoom Tiempo (silver/black)

- Nike Mercurial Talaria III SG (blue)

- Nike Mercurial Talaria III SG (yellow)

- Nike Zoom Total Supremacy (black/gold)

- Nike Zoom Total Supremacy (blue/silver)

- Nomis Flare SG

- Reebok Prime Rage (black/yellow)

- Umbro Revolution KTK SG (black/orange)

 

# 6 piłek:

- Adidas Roteiro Glider

- Nike Legend

- Adidas F50+

- Adidas Champions League 2005 (siler/blue)

- Adidas Champions League 2005 (red)

- Adidas Champions League 2006

 

# Rękawice Adidas Kahn Fingersave? w technice 2G

# 60 band w technice 2G

# Popup oraz logo TV Canal+ SPORT

# Stroje dla zawodników rezerwowych (czarne,białe, czerwone)

# Flagi dla sędziego liniowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie, ze wpadam do dzialu Fify, ale dzisiaj rano przegladalem jakas gazetke sprzed kilku miesiecy z zapowiedzia FIFy 2007 i wyczytalem tam, ze najwieksza zmiana w stosunku do poprzednich czesci ma byc w tej odslonie fizyka, majaca byc interpretacja EA fizyki z PESa - w sensie: pilka bedzie sie odbijac na podstawie wyliczen fizyki przez silnik gry a nie na podstawie (sic!) skryptow, jak to bylo praktykowane w poprzednich czesciach. Do czego zmierzam? Taka zmiana powinna przyniesc OGROMNA zmiane w rozgrywce, zatem pytam was: czy faktycznie ta zapowiedz sie spelnila czy tez moze znowu EA wciskala kit?

BTW - gralem w demko na PS2 jedynie i musze przyznac, ze wyglada niezle. Lepiej niz PES.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałem zobaczyć plik o nazwie screen - naprawdę świetny :lol:

ogólnie - jaka gra, tacy "patchmejkerzy" :D

tak PiPo, gram po nocach w Fife :lol:

Jaki głupi PES tacy głupi jego gracze.

 

Kultury troche...

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PiPoL patchmaker z 1 zdarzenia z Ciebie [;. Jak nie wirus to linki złe :lol:

 

To teraz może mi wytłumaczcie jak to się stało że przewaga FIFY w postaci licencji, przy ich braku w PES'ie wymaga patcha własnie na to ? :lol: :lol2: Podobno do FIFY nie trzeba patchy wgrywać :lol:

 

P.S. znak jakości dla patchy PiPoL'a ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PiPoL patchmaker z 1 zdarzenia z Ciebie [;. Jak nie wirus to linki złe :lol:

 

To teraz może mi wytłumaczcie jak to się stało że przewaga FIFY w postaci licencji, przy ich braku w PES'ie wymaga patcha własnie na to ? :lol: :lol2: Podobno do FIFY nie trzeba patchy wgrywać :lol:

 

P.S. znak jakości dla patchy PiPoL'a ;]

 

Pokaż mi Twoje dokonania w jakiejkolwiek dziedzinie:) Linki dałem z soccergaming.tv, ale zapomniałem że już dodało URL. Proste...

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuję zakończyć tego off topa, bo i tak odpowiedzi na pytania nie padną

ja i ojejku się rozejdziemy, a pipol pójdzie przeskanować dysk avastem i zapominamy o sprawie

Błyszczysz inteligencją <_< Moje brawa, moze tak do Mensy B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ahh na Fifę zawsze można liczyć... co roku to samo g****. ea sports już nie istnieje ani w piłkę nożna ani w koszykowkę ani w hokeja. Już tylko golf im został i NFL

nAPRAWDe biedactwo !!!

 

A co do samej fify...to nie nauczycie sie chłopaki /KUCYK, OJEJKU I INNI/ zamiast na temat to wy nie na temat....potraficie tylko :angry: ....wq&%$ww człowieka, wyśmiewacie sie z wszystkich i z wszystkiego. Proponuje założyć nowy temat... /...jestem inny wybaczcie ..... / ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nAPRAWDe biedactwo !!!

 

A co do samej fify...to nie nauczycie sie chłopaki /KUCYK, OJEJKU I INNI/ zamiast na temat to wy nie na temat....potraficie tylko :angry: ....wq&%$ww człowieka, wyśmiewacie sie z wszystkich i z wszystkiego. Proponuje założyć nowy temat... /...jestem inny wybaczcie ..... / ?

 

Ehh po co tracisz czas na dyskusje z nimi. Co post to pokauzją swoją "kulturę" i "poziom" Wystarczy przejrzeć temat żeby zobaczyć ktora strona używa bardziej chamskich i obraźliwych okresleń. Dla nich nie ma znaczenia czy ktoś lubi fife czy jest neutralny do niej. Jeżeli tylko nie bluzga na grę Ea pod każdym względem to od razu jest obiektem wyśmiewania, kompletnym laikiem piłkarskim i temu podobne bzdury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze niektorzy tu maja ladnie zryte berety, jak dzieci w piaskownicy, wchodzic w temat i tylko robic zamieszanie. opanujcie sie ludzie, chcecie grac w pesa, to grajcie....a nie sorry, zapomnialem ze wy wlasnie czekacie na pesa i wyladowujecie tutaj swoja zlosc, a mysl ze jeszcze dodatkowo bedziecie musieli czekac jakis miesiac-dwa na "superpatcha" (bo konami to bardzo biedna firma i od paru czesci pesa nadal nie moga sie dorobic licencji) przyprawia was o zawrot glowy wiec wchodzicie tu i pokazujecie swoja kulture. ehhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze niektorzy tu maja ladnie zryte berety, jak dzieci w piaskownicy, wchodzic w temat i tylko robic zamieszanie. opanujcie sie ludzie, chcecie grac w pesa, to grajcie....a nie sorry, zapomnialem ze wy wlasnie czekacie na pesa i wyladowujecie tutaj swoja zlosc, a mysl ze jeszcze dodatkowo bedziecie musieli czekac jakis miesiac-dwa na "superpatcha" (bo konami to bardzo biedna firma i od paru czesci pesa nadal nie moga sie dorobic licencji) przyprawia was o zawrot glowy wiec wchodzicie tu i pokazujecie swoja kulture. ehhh

Źli ludzie was zaatakowali, źli fani Pesa, biedni wy :sad: . Prawisz morały, a sam podsycasz dyskusje durnymi argumentami o licencji i czekaniu miesiac-dwa. Widac, ze to WY lubicie robic babki z piasku w piaskownicy no i najwyrazniej wychodza wam one lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) dodatkowo bedziecie musieli czekac jakis miesiac-dwa na "superpatcha" (bo konami to bardzo biedna firma i od paru czesci pesa nadal nie moga sie dorobic licencji)

gwoli scislosci.

licencje to Konami sukcesywnie wykupuje. wykupuje licencje razem z EA. natomiast EA ma wylacznosc na niektore licencje, na ktore umowa obowiazuje do 2008 roku bodajze (w tym poslugiwanie sie logo FIFA), wiec sprawa ma sie tak, ze to EA wczesniej sie odpowiednio zabezpieczylo, a nie ze inna firma nie posiada kasy, lub nie chce jej wylozyc. gdzies widzialem nawet jakies petycje do wladz FIFA w tej sprawie, ale chyba nic nie wyszlo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za utworzeniem podforum "połgłówki i debile" tam zakladac tematy, pokroju FIFA vs PES i kto sie tam odezwie to na odpowiednie forum trafil.

Szkoda, ze nie mam czasu na FIFE07. Nie mam czasu na nic.

Ledwo znajduje czas na przejechanie rajdu w co dwutygodniowym rozpisie ligii RBR :/

Kurcze starosc nie radosc jak to sie mowi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...