Skocz do zawartości
ath

Fifa 07

Rekomendowane odpowiedzi

Tu się nie zgadzam. Mnie się Fifa NIGDY nie podobała, nie spodoba i nie będzie podobać. Jak dla mnie kompletnie brak grywalności, jak partyjka szachów, z pajacowatymi ruchami zawodników, którzy łyknęli za dużo kijów od szczoty. I ta kiczowata cukierkowa oprawa, debilne menu, zero czucia gry. W tle jakaś topowa muzyczka. Jak dla mnie Fifa to KOMPLETNE DNO, w pełnym tego słowa znaczeniu i zdania nie zmienię. Zapewne zagram w nową wersję ze 2 mecze u kumpla, który jest maniakiem tejże gry. Zobaczyć można, ale imo to kolejny gniot w moim prywatnym rankingu oczywiście. I mam prawo do swojego zdania :D.

Zapomniałeś jeszcze o wstrętnej czcionce użytej w grze i beznadziejnym kształcie kursora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt jest faktem. Mam to jednak gdzieś. :) Interesuje mnie tylko co zmienili w kewstii kariery. I tak zostane pewnie przy 06.

A pograłeś moze w tryb kariery w PES5? Coś chyba nie bardzo, albo wcale nie próbowałeś... Owszem, do SWOS to każdej piłeczce , jesli chodzi o kariere, brakuje, ale akurat PES5 pod tym wzgledem wcale nie ma się czego wstydzić....

 

 

BTW - filmik wygląda całkiem , całkiem, ale z tego co widze co nadal mile świetlne od PES5. A małymi kroczkami PES6 się zbliza....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie się może zbliżać, bo ja mimo wielu błędów, które widzę w Fife zagram w kolejną, wersję z tego roku. Może troszkę z sentymentu. Zagrałem w demko PES5 i strasznie mi się nie spodobało.

 

1. Przez grafikę.

2. Przez sterowanie.

Kończąc OT o PES zaczne o Fifie.

 

Gra może nie jest extra wypaśna, ale można w nią grać baaardzo długo (żywym przykładem jestem ja - zapaleniec FIFA06). Będę w nią grał do końca świata i jeden dzień dłużej. Brakuje w niej wiele, ale to mnie nie odstrasza. Komentarzem się nie przejmuje, bo i tak zawsze gram przy włączonym radiu. Ciężko kupować zawodników w słabych klubach, ale to nie problem, bo po jakimś czasie to się zmienia. Z chęcią kupię najnowszą wersję 07 i będę w nią grał cały rok, do ukazania się FIFY08 :P....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie się może zbliżać, bo ja mimo wielu błędów, które widzę w Fife zagram w kolejną, wersję z tego roku. Może troszkę z sentymentu. Zagrałem w demko PES5 i strasznie mi się nie spodobało.

 

1. Przez grafikę.

2. Przez sterowanie.

Kończąc OT o PES zaczne o Fifie.

 

Gra może nie jest extra wypaśna, ale można w nią grać baaardzo długo (żywym przykładem jestem ja - zapaleniec FIFA06). Będę w nią grał do końca świata i jeden dzień dłużej. Brakuje w niej wiele, ale to mnie nie odstrasza. Komentarzem się nie przejmuje, bo i tak zawsze gram przy włączonym radiu. Ciężko kupować zawodników w słabych klubach, ale to nie problem, bo po jakimś czasie to się zmienia. Z chęcią kupię najnowszą wersję 07 i będę w nią grał cały rok, do ukazania się FIFY08 :P....

pes5 ma słabszą grafikę niż fifa :lol:

chyba, że rozmawiamy o wersji fify z xbox360, jeżeli to jest dla Ciebie słaba grafika to poproszę o screeny z fify z wersji PC, udowodnij mi to, że jest lepsza

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

a co do sterowania to nie osłabiaj mnie, to nie fifa, w pes trzeba grać miesiącami, aby wszystko opanować i latami, aby to potrafić wykorzystać więc klep sobie w fifke, ale od pes wara z takimi komentarzami "przez sterowanie", raczej przez twoje lenistwo i beztalencie

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja powiedziałem, że grafika w PES jest słaba ?? No tylko mi pokaż gdzie gdzie napisałem, że jest słaba, nie podoba mi się i tyle, mojego zdania nie zmienisz. Nie bede grał w grę w której grafika mi się nie podoba i do tego muszę się męczyć ze zmianą sterowania. Po drugie mnie nie obrażaj, kończę rozmowę bo to jest wątek o FIFIE a nie PESie. Nie będę grał w coś co mi się nie podoba, przecież to logiczne. FIFA mi się podoba, a Ty mojego zdania nie zmienisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pograłeś moze w tryb kariery w PES5? Coś chyba nie bardzo, albo wcale nie próbowałeś... Owszem, do SWOS to każdej piłeczce , jesli chodzi o kariere, brakuje, ale akurat PES5 pod tym wzgledem wcale nie ma się czego wstydzić....

BTW - filmik wygląda całkiem , całkiem, ale z tego co widze co nadal mile świetlne od PES5. A małymi kroczkami PES6 się zbliza....

To ciekawe wiesz, bo akurat trybowi kariery w fifie jest znacznie blizej do swosa niz temu w pes.

Gałem w Master league w pes i nie bawi mnie granie w dziwacznych rozgrywkach, w któych w tej samej lidze spotykają sie AC milan i Bayern Monachium.

 

Tak na marginesie jak by panowie z Konami zamiast kolesny rok spedzać na dopracowywaniu odbicia pilki od boiska zrobili normalny tryb kariery świat by się nie zawalił. W pes zaczyna dochodzic do sytuacji z fify. Kolejne cześci różnią się coraz mniej od poprzednich. Po za tym pes zaczyna się robić czymś w stylu płatnej platformy do której sami gracze muszą dorobić we własnym zakresie całą resztę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie jak by panowie z Konami zamiast kolesny rok spedzać na dopracowywaniu odbicia pilki od boiska zrobili normalny tryb kariery świat by się nie zawalił. W pes zaczyna dochodzic do sytuacji z fify. Kolejne cześci różnią się coraz mniej od poprzednich. Po za tym pes zaczyna się robić czymś w stylu płatnej platformy do której sami gracze muszą dorobić we własnym zakresie całą resztę.

Jak jestem fanem PES to tu się zgadzam, tryb kariery powinien zostać zmieniony, ale jeżeli chodzi o "odbicia piłki" to niech dalej to dopracowują, bo właśnie dzięki temu mimo, że graficznie od pes3 nie poczyniono dużych postępów gra ma tylu fanów.

Po 6tce też nie ma się spodziewać czegoś innego, dopiero nowa seria która rodzi się na xbox360 będzie czymś nowym.

Mam nadzieje, że tam tryb kariery nie pozostawi wiele do życzenia B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ligi mozna tak ustawić by się wszystko zgadzało, wiec nie widze problemu....

 

FIFA jako wspaniała kopanka pozostanie w mej pamięci jako wersja WC 98. To był prawdziwy pokaz, ze można jednak z FIFY zrobic coś wartościowego. Była atmosfera, była kapitalna muza z motywem przewodnim "czmabałamba" :), był zapomniany dziś przez twórców gry engine, który rozwijany mógł zbliżyć FIFE do poziomu PES. A tak mamy efekciarstwo zawinięte na miernym silniku bez pomysłu i pasji. Szkoda...

Z czystej ciekawości sciagnę demo wersji 07. Zobaczę, pogram, bo piłeczki nigdy za wiele. Choć jestem fanem PES nic nie stoi na przeszkodzie by równie często grac w DOBRĄ FIFĘ, ale to naprawdę DOBRĄ. Na razie takiej brak.... Może 07? Zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oto najważniejsze cechy:

 

Najważniejsze cechy

 

 

PIŁKARSKIE EMOCJE: Kibice żywo reagują na przebieg spotkań, a posiadanie piłki i gole są okazją do głośnych przyśpiewek. Jeśli akcja nie pójdzie gładko, usłyszysz donośny pomruk dezaprobaty. W międzyczasie, kamera skupia się na zawodnikach nie kryjących swoich uczuć.

 

 

EA SPORTS™ LIGI INTERAKTYWNE: Reprezentuj ulubiony klub w rozgrywkach online i zmierz się z rywalami w trakcie całego sezonu angielskiej Premier League, niemieckiej Bundesligi, francuskiej League 1 lub meksykańskiej 1st Division. Grasz wtedy, gdy grają oni. Wygrywasz i prowadzisz ich do zwycięstwa. Przegrywasz i widzisz jak spadają na sam dół tabeli. W ramach cotygodniowych audycji sportowych możesz spodziewać się m.in. wywiadów z użytkownikami.

 

 

ULEPSZONA ROZGRYWKA: Poprawiono podawanie i zajmowanie pozycji. Ponadto, zawodnicy w realistyczny sposób przepychają się i zderzają walcząc o piłkę. Nowy model fizyki dokładnie odzwierciedla zmiany prędkości i odchylenia od toru lotu piłki oraz podkręcanie. Nie wspominając o zagrywkach popisowych i indywidualnym stylu gry gwiazd!

 

 

ROZGRYWAJ: Korzystając z lewego drążka analogowego nadajesz piłce rotację w przód lub wstecz. Zagrywki są bardziej kreatywne, a strzały finezyjne.

 

 

NOWA MECHANIKA STRZAŁÓW: Bardziej zaawansowany mechanizm wykonywania strzałów gwarantuje niespotykaną wcześniej kontrolę piłki i precyzję.

 

 

REALISTYCZNI BRAMKARZE: Autentyczna inteligencja, żywe reakcje oraz większa różnorodność wykonywanych ruchów.

 

 

ROZBUDOWANY TRYB MENEDŻERA: Realizm do potęgi. Prawdziwe pieniądze, odkrywanie młodych talentów oraz reakcje prasy i kibiców. Zatrać się zupełnie w świecie piłkarskiego menedżera. Nowością w tym roku jest tworzenie własnego klubu.

 

 

GRA TOWARZYSKA: Zmierz się z ósemką znajomych w trybie FIFA 07 IMPREZA i ustalcie między sobą nowego mistrza. Przechwałkom z pewnością nie będzie końca.

 

 

PEŁNY AUTENTYZM: 27 lig z 20 krajów. Łącznie ponad 150 drużyn ubranych w oficjalne stroje piłkarskie.

 

 

ZABAWA ONLINE: Za sprawą najlepszego informatora sportowego już nigdy więcej nie opuścisz istotnych informacji. Przebywając w sieci odbierasz najważniejsze wiadomości, relacje oraz wyniki na żywo. Wszystko na Twoim ekranie - 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu!

 

Po krótce powiem tak, że jak dla mnie najlepsza z tych własnie serii była FIFA 98 WORLD CUP" to w nią najwięcej i najdłużej grałem. Pozostałe nowe odsłony bawiły mnie przez par...parenaście tygodni. i tyle, fakt jedynie zaskakiwały mnie i to pozytywnie nowe opcje, możliwości, tryby itp, niestety sama fizyka sterowanie i gra.... to nie było do końca to na co czekałem" No cóż mam nadzieje, że nowa 07 (oby nie zapeszać) będzie czymś wielkim, mam na myśli same sterowanie graczami, itp...oby była bardziej "PRAWDZIWA" od pozostałych FIF....to tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oto najważniejsze cechy:

 

Najważniejsze cechy

PIŁKARSKIE EMOCJE: Kibice żywo reagują na przebieg spotkań, a posiadanie piłki i gole są okazją do głośnych przyśpiewek. Jeśli akcja nie pójdzie gładko, usłyszysz donośny pomruk dezaprobaty. W międzyczasie, kamera skupia się na zawodnikach nie kryjących swoich uczuć.

EA SPORTS™ LIGI INTERAKTYWNE: Reprezentuj ulubiony klub w rozgrywkach online i zmierz się z rywalami w trakcie całego sezonu angielskiej Premier League, niemieckiej Bundesligi, francuskiej League 1 lub meksykańskiej 1st Division. Grasz wtedy, gdy grają oni. Wygrywasz i prowadzisz ich do zwycięstwa. Przegrywasz i widzisz jak spadają na sam dół tabeli. W ramach cotygodniowych audycji sportowych możesz spodziewać się m.in. wywiadów z użytkownikami.

ULEPSZONA ROZGRYWKA: Poprawiono podawanie i zajmowanie pozycji. Ponadto, zawodnicy w realistyczny sposób przepychają się i zderzają walcząc o piłkę. Nowy model fizyki dokładnie odzwierciedla zmiany prędkości i odchylenia od toru lotu piłki oraz podkręcanie. Nie wspominając o zagrywkach popisowych i indywidualnym stylu gry gwiazd!

ROZGRYWAJ: Korzystając z lewego drążka analogowego nadajesz piłce rotację w przód lub wstecz. Zagrywki są bardziej kreatywne, a strzały finezyjne.

NOWA MECHANIKA STRZAŁÓW: Bardziej zaawansowany mechanizm wykonywania strzałów gwarantuje niespotykaną wcześniej kontrolę piłki i precyzję.

REALISTYCZNI BRAMKARZE: Autentyczna inteligencja, żywe reakcje oraz większa różnorodność wykonywanych ruchów.

ROZBUDOWANY TRYB MENEDŻERA: Realizm do potęgi. Prawdziwe pieniądze, odkrywanie młodych talentów oraz reakcje prasy i kibiców. Zatrać się zupełnie w świecie piłkarskiego menedżera. Nowością w tym roku jest tworzenie własnego klubu.

GRA TOWARZYSKA: Zmierz się z ósemką znajomych w trybie FIFA 07 IMPREZA i ustalcie między sobą nowego mistrza. Przechwałkom z pewnością nie będzie końca.

PEŁNY AUTENTYZM: 27 lig z 20 krajów. Łącznie ponad 150 drużyn ubranych w oficjalne stroje piłkarskie.

ZABAWA ONLINE: Za sprawą najlepszego informatora sportowego już nigdy więcej nie opuścisz istotnych informacji. Przebywając w sieci odbierasz najważniejsze wiadomości, relacje oraz wyniki na żywo. Wszystko na Twoim ekranie - 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu!

 

Po krótce powiem tak, że jak dla mnie najlepsza z tych własnie serii była FIFA 98 WORLD CUP" to w nią najwięcej i najdłużej grałem. Pozostałe nowe odsłony bawiły mnie przez par...parenaście tygodni. i tyle, fakt jedynie zaskakiwały mnie i to pozytywnie nowe opcje, możliwości, tryby itp, niestety sama fizyka sterowanie i gra.... to nie było do końca to na co czekałem" No cóż mam nadzieje, że nowa 07 (oby nie zapeszać) będzie czymś wielkim, mam na myśli same sterowanie graczami, itp...oby była bardziej "PRAWDZIWA" od pozostałych FIF....to tyle...

No to niestety muszę Cię zmartwić. Nowa Fifa na 98% nie będzie niczym wielkim ani rewolucją. Prawdopodobnie jedyna zauważalna zmiana nastąpi w trybie managera. No i oczywiście dorzycone jakieś cośki w stylu liga online. Nie licz na milowy skok w samej rozgrywce. Bo już w filmikach widać, że właściwie nie ma zbytnich różnic jesli chodzi o system rozgrywki. Lubie Fife, ale tylko ze względu na karierę. Zastanaiwa mnie tylko jak chce się im za każdym razem wypisywać te bzdury w stylyu "reowlucyjne zmiany"

Jeśli chodzi o Pes. Dopóki nie bedzie w nim sensownej kariery to nie będę w niego grał. Nie chce mi się po prostu. Nie mam motywacji. Nie rusza mnie słynne hasło "gra z kumplami przy piwie" Przy piwie to ja wolę sie spotkać w barze i pośmiać, a nie siedzieć przy komputerze. Gram więc w fife i czekam kiedy ktoś w Konami pomyśli i zrobią wkońcu normalną karierę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze na PC wielkich zmian nie bedzie, natomiast na X360 moze to wygladac troszke inaczej:

http://uk.xbox360.ign.com/articles/727/727538p1.html

 

Gra bedzie oparta na calkowicie nowym silniku. Pracowano nad nim ponad 2 lata. Mam nadzieje, ze to prawda. :) Zobaczymy.

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak myslisz, czego tu mozna było sie spodziewać? :lol: nawet wróżki nie potrzeba.

 

Nie wiem po co ten człowiek tak sciemnia, skoro gra jest taka jaka była. Oni postawili na ligi, karierę, a rozgrywka jaka z dooopy była, taka nadal jest. Moze EA tylko słyszało o PES z opowieści graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ojejku widze ze z trudnoscia wypowiedzialem te slowa ;)

 

co do skrinow z PC to zenada , to juz bedzie 2ga fifa w ktora nie zagralem nawet w demo :D

no tak [; :P ale pamiętajmy, że mówiłem tylko i wyłącznie o grafice :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

madden 2007 jest gorszy niz 2006 , z fifa pewnie tez bedzie podobnie , ea jak zwykle wyda odgrzewany badziew bez zadnych innowacji

Jestescie gorsi od EA SPORTS.

Oni odgrzewaja kotlety a Wy te same haselka.

Szkoda, ze Wam za to nie placa tak jak im :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...