Skocz do zawartości
grzesiu

Wszystko O Athlon 64 Orleans

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem wiem :P Mi tam cold bug nie przeszkadza, i tak mam AC, moze kiedys WC :P

Oj grzesou móie CI - w życiu każdego porządnego ocera przychodzi moment, że masz ochote zapiąć na mobacza jakąś tube albo parownik(tak to sie zwie w FC?). Ja ochote mam, ale realizacji brak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie zakładanie tuby na A64 według mnie mija się z celem, choć niech ktoś to lepiej potestuje. Nawet FX62 ma obecnie mocnego Coldbug'a i najczęściej DICE to dla niego już za dużo :wink:

Edytowane przez Xtreme Addict

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos mial jakies problemy z athlonem orleans i ram na elpidach (niskie htt, dzielniki ram)?

 

Moj post z innego dzialu, ktory opisuje problem:

 

Na (do) mnozniku x9 dzialaja wszystkie dzielniki ram...tylko na 300x9, to ddr800 nawet nie probowalem ustawic ;p

Tylko, co z tego, skoro (na kazdym mnozniku cpu) moge dac max htt300 (htt360 moge dac tylko na mnozniku x4).

 

Smieszna sytuacja:

Wysokie htt@360: cpu@360x4 i ram@dzielniki bez znaczenia, bo i tak wszystkie daja takie same takty

lub

Szybki ram@900: cpu@300x9 i ram@ddr667 czyli 900mhz

lub

Szybki cpu@3giga: cpu@300x10 i ram@ddr400 czyli 600mhz

 

Ogolnie, bardzo ciekawie, gdyz nie da rady ustawic tak, aby polaczac te wszystkie 3 punkty, zeby najbardziej pocisnac kazdy bebech.

Takich szopek, to chyba nikt oprocz mnie nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...