Skocz do zawartości
xten

Router Z Administracją I Regulacją Transferu.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Poszukuje router do neostrady, kablowy. Jednak zależało bym mi, aby miał możliwośc administracji do tego stopnia, bym mogł na każdy slot ustawic indywidualny maksymalny transfer i ilosc pobranych danych. Zdaza sie, że dzieli ktos sobie neostrade albo inne łącze i na jednym kompie zapuszcza Emule, ktore pożera cały dostepny transfer i przez to drugi komputer ma problem z szybkim otwieraniem stron. A ja bym chciał tego uniknąc. Proszę o jakies konkretne modele. Cena? Sądze, ze 300 złotych to raczej max.

P.S. Jesli jest podobny temat prosze o usuniecie tego i podesłanie mi linka.

 

PZDR. Z góry dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale w qos nie ustawisz pasma dla poszczegolnego uzytkownika

wiec jak jeden zapusci p2p to juz drugi przez p2p nie posciaga

taksamo przy www

 

szukaj routera z mozliwoscia przydzialu pasma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Poszukuje router do neostrady, kablowy. Jednak zależało bym mi, aby miał możliwośc administracji do tego stopnia, bym mogł na każdy slot ustawic indywidualny maksymalny transfer i ilosc pobranych danych. Zdaza sie, że dzieli ktos sobie neostrade albo inne łącze i na jednym kompie zapuszcza Emule, ktore pożera cały dostepny transfer i przez to drugi komputer ma problem z szybkim otwieraniem stron. A ja bym chciał tego uniknąc. Proszę o jakies konkretne modele. Cena? Sądze, ze 300 złotych to raczej max.

P.S. Jesli jest podobny temat prosze o usuniecie tego i podesłanie mi linka.

 

PZDR. Z góry dzieki.

 

WRT54GL + alternatywny soft. Poustaiwasz sobie wszystko jak chcesz - limity, priorytety itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...