Skocz do zawartości
Robertcik

Unreal 2: The Awakening

Rekomendowane odpowiedzi

gra mi chodzi pięknie ( fps ma średno 70 na max detalach ), tylko że jak ktoś zaczyna rozmawiać to gierka mi w tym momencie szarpie i jest tak za każdym razem jak jakiaś rozmowa jest prowadzona w grze :) :twisted: czy może być to spowodowane, że karte dzwiękową ma zintegrowaną z płytą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się też przyłącze do problemów.

 

Otóz jesli w grze nacisne klawisz strzałki obojętnie czy góra czy dół czy boki (reszta klawiszy nie powoduje problemu) wywala mnie z gry i mam

 

Critical Error

 

Assertion failed: iKey>=0&&iKey<IK_MAX [File:UnIn.cpp] [Line: 441]

 

History: UInput::Process <- UEngine::InputEvent <- UWindowsViewport::CauseInputEvent <- WM_KEYDOWN <- UWindowsViewport::ViewportWndProc <- WWindow::StaticProc <- DispatchMessage <- 000702D4 256 <- MessagePump <- MainLoop

 

Build: Jan 7 2003 18:16:21

 

I o co chodzi sie pytam :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK zapodałem patcha :oops: i juz jest ze strzałkami ok.

Ale znikaja mi teraz tekstury. Gdzie ten crack co miał to niby naprawic :?: szukam juz 3 godz :evil: a mogłem przez ten czas grac :evil: :evil: :evil: :cry: :cry: :cry: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK zapodałem patcha :oops: i juz jest ze strzałkami ok.

Ale znikaja mi teraz tekstury. Gdzie ten crack co miał to niby naprawic :?: szukam juz 3 godz :evil: a mogłem przez ten czas grac :evil: :evil: :evil: :cry: :cry: :cry: :evil:

 

HELP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauwazył którys z was moze wylatujace ze ściany zdjęcia jakiegos kolesia w pozie D. Michalczewskiego :?:

Zobaczyłem to pod jakimis schodami chyba pod koniec pierwszego etapu.

Normalnie spadłem z krzesła :lol:

Mam oczywiscie screena ale nie mam jak go tu zarzucić

 

:lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc gdy zainstalowałem Unreala2 i w niego zagrałem zauważyłem cos dziwnego. Tekstury znikaja !!!

Podczas wprowadzającego filmiku nie ma tego dużego statku , tylko ten mały . Na poćżatku jak gadasz z tym generałem to zikaja kompy , po czym się znofu pojawiąją i tak w kółko . Jadę na sterach 61.12 .sprzęt jak w podpisie .

P.S Podczas instalki wyskoczyło parę błędów , które ingnorowałem ale one dotyczyły plików .uax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...