Skocz do zawartości
elmo123

Zasilacz Za 250 Zł

Rekomendowane odpowiedzi

planuje kupić taki zestaw

 

-Gygabyte Ds4

-C2D E6400

-GeForce 7600 GT Gigabyte Silent Pipe II 256MB TV & DVI

-GoodRam DDR2 2 x 1GB 667MHz

 

jaki mam dotego kupic zasilacz za 250 zł ....

 

PS. ważne żeby był cichy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

ja planuje kupic taki zestawik :

 

AsRock AM2XLI-ESATA2

Galaxy GeForce 7600GS 256Mb GDDR3 1.2 ns

AMD Athlon 64 X2 4000+ BOX (Socket AM2)

GeIL Dual 2x 512MB DDR2 800 MHz

 

czy do tego tez nada sie

Seasonic S-12 (380W) ?

 

bardzo zalezy mi na cichej pracy a poza tym w wadach jest napisane "brak wtyczek 6pin dla kart graficznych PCI-E..." ocb ? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

bardzo zalezy mi na cichej pracy a poza tym w wadach jest napisane "brak wtyczek 6pin dla kart graficznych PCI-E..." ocb ? :blink:

Brakuje mu tej pierwszej wtyczki od prawej:

 

Dołączona grafika

 

Oznacza to że nie podłączysz napięcia do mocniejszej karty PCI-E (będziesz skazany na przejściówki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wolałbym seasonica bo to nowsza konstrukcja. tagan fajny ale to już ma trochę lat i są lepsze zasiłki (choćby ten seasonic 380w) choc juz na 2 rdzenie brałbym 420w. a jak oc wchodzi w gre to...juz troche wiecej :)

co dwa rdzenie to nie jeden...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to dajmy na to ze zdecyduje sie na Seasonic S12-430. Jemu tez brakuje złącza pod PCI-E . Wiec pytanie moje jest takie . Co to znaczy "mocniejsza karta pod PCI-E" . Planuje kupic Galaxy GeForce 7600GS 256 DDR3 1,2 ns.

Czy w jakikolwiek sposób mnie ograniczy brak tej złączki zakladając ze mysle o podkręceniu karty w przyszłosci i czy w takim razie nie lepiej kupic Enermax Liberty ELT400AWT, 400W tyle ze nie wiem jak u nich z ciszą [ ma mniej opinii od seasonica ]

Edytowane przez vampirr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to dajmy na to ze zdecyduje sie na Seasonic S12-430. Jemu tez brakuje złącza pod PCI-E . Wiec pytanie moje jest takie . Co to znaczy "mocniejsza karta pod PCI-E" . Planuje kupic Galaxy GeForce 7600GS 256 DDR3 1,2 ns.

Czy w jakikolwiek sposób mnie ograniczy brak tej złączki zakladając ze mysle o podkręceniu karty w przyszłosci i czy w takim razie nie lepiej kupic Enermax Liberty ELT400AWT, 400W tyle ze nie wiem jak u nich z ciszą [ ma mniej opinii od seasonica ]

Do tej katy nie trzeba podpinać dodatkowego zasilania, czyli nie będzie różnicy czy masz tą wtyczkę czy nie.

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak myślićie ten seasonic 380 wystarczy na ten c2d E6400 ???

Do 3Ghz powinien wystarczyć zależy jeszcze jak mocno będziesz kręcił grafę ile dysków. Myślę,m że warto dopłacić kilka złotych do mocniejszego SeaSonica przy okazji będzie ciszej bo im większa moc tym ciszej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to dajmy na to ze zdecyduje sie na Seasonic S12-430. Jemu tez brakuje złącza pod PCI-E . Wiec pytanie moje jest takie . Co to znaczy "mocniejsza karta pod PCI-E" . Planuje kupic Galaxy GeForce 7600GS 256 DDR3 1,2 ns.

Czy w jakikolwiek sposób mnie ograniczy brak tej złączki zakladając ze mysle o podkręceniu karty w przyszłosci i czy w takim razie nie lepiej kupic Enermax Liberty ELT400AWT, 400W tyle ze nie wiem jak u nich z ciszą [ ma mniej opinii od seasonica ]

Ten Enermax Liberty 400 AWT jest bardzo cichy wiatrak chodzi na 935 obrotów max jakie odnotowałem na moim konfigu.Poprzedni Chieftec 420w od Sirteca w porównaniu do tego Enermaxa to odkurzacz no może przesadziłem ale jest dużo głosniejszy wiatrak w nim chodził na 1500obr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

jak nie słychać, jak słychać :blink:

z czego słyszę to ta zasiłka to niezła suszarka

Bez jaj że to suszarka :blink: Mój obecny PSU firmy xXx jest głośniejszy niż ten Enermax!

 

Zresztą, nikt nie wyprodukował wentyl o 0dB :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Trzeba się wogóle zastanowić czy to był test....

 

Raczej prezentacja produktu który był testowany. Autorzy pewnie chcieli tylko pokazać na że wentylek w tym Enermax'sie jest bardzo cichy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BENITO testował tego Topowera P5 na zjeździe i przy prawie maksymalnym obciążeniu linii 12V, linia 5V podwyższa się do 5,31, jak to w P5. Jeśli obie linie są obciążone równomiernie problem nie występuje.

 

Na moim konfigu napięcia są idealne. Co do samej zasiłki to jest bardzo cicha i za 200 zł to bardzo dobry zakup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie pytanie : jaki zasilacz mozliwie o najnizszej mocy bedzie mi wystarczal do tego zestawu

 

AsRock AM2XLI-ESATA2

Galaxy GeForce 7600GS 256Mb GDDR3 1.2 ns

AMD Athlon 64 X2 3800+ BOX (Socket AM2)

GeIL Dual 2x 512MB DDR2 800 MHz

 

czekam na zasilacz i są jakies problemy z dostawa wiec mysle czy nie podpiąc tego do jakiegos pozyczonego na chwile zasilacza bo obawiam sie ze moj stary FSP250-60GTA to raczej tego nie uciągnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...