Skocz do zawartości
lucjan1948

Toshiba L30-115

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to nowa seria, więc wątpię aby już ktoś ten notebook posiadał. :)

IMO uważam, że jest to bardzo ciekawa oferta. Za ~2400zł dostajemy dobrej firmy lapka z 14" matrycą, WLAN, XP HE i czytnikiem kart pamięci 23w1 na USB w komplecie. Może minusem jest napęd COMBO i 256MB, ale wszystkiego mieć nie można ;) Jeszcze co może przeszkadzać, to tylko 2 porty USB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to nowa seria, więc wątpię aby już ktoś ten notebook posiadał. :)

IMO uważam, że jest to bardzo ciekawa oferta. Za ~2400zł dostajemy dobrej firmy lapka z 14" matrycą, WLAN, XP HE i czytnikiem kart pamięci 23w1 na USB w komplecie. Może minusem jest napęd COMBO i 256MB, ale wszystkiego mieć nie można ;) Jeszcze co może przeszkadzać, to tylko 2 porty USB.

 

Może jeszcze dodał bym do minusów czas pracy na bateriach (1,58) i stosunkowo duża waga 2,74 przy mniejszej matrycy.

 

Dużą niewiadomą jest jakosć matrycy i głosnosć chłodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nikt nie ma tego sprzętu? Są teraz w Makro w promocji (2072zł, ta wersja według ulotki ma 512MB pamięci) i zastanawiam się nad kupnem, ale trochę boję się kupować nie znając żadnych opinii użytkowników tego lapka.

Edytowane przez Zebius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ciekawa pozycja, szkoda tylko że nie ma dvd-rw i ta bateria 1.3h to słabiutka :-|

Jeśli na tym nie zależy za bardzo, to propozycja warta rozpatrzenia. Jeśli natomiast coś bardziej mobilnego, to może zobaczcie z córką tego hp6110.

 

 

Pozdrawiam,

Gyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpuść se ta Toschibe !!!

 

jej minust to to :

- Obudowa od modelu 15 calowego (ramka okropnie wielka)

- Tylko combo

- Bateria beznadzieja jak ci pociagnie godzinke to juz bedzie wiele :lol2:

- I dla mnie najwazniejsze :huh: ona nie ma PCMCIA :blink:

 

Ta toschiba to kompletna porazka (szkoada pieniedzy) B-)

 

PS

w Vobisie sa po 1999 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpuść se ta Toschibe !!!

 

jej minust to to :

- Obudowa od modelu 15 calowego (ramka okropnie wielka)

- Tylko combo

- Bateria beznadzieja jak ci pociagnie godzinke to juz bedzie wiele :lol2:

- I dla mnie najwazniejsze :huh: ona nie ma PCMCIA :blink:

 

Ta toschiba to kompletna porazka (szkoada pieniedzy) B-)

No ale ja akurat nie potrzebuję PCMCIA ani wydajnej baterii, bo lapek będzie działał praktycznie tylko z sieci. Wiem, że to nie szczyt marzeń, ale kasa się liczy, wolę ładować w stacjonarny :P Do ramki bym się przyzwyczaił, tylko czy obraz ta matryca ma dobry?

 

Nie wiecie czy się jeszcze dostanie coś z Radeonem X200M w zbliżonej lub trochę wyższej cenie (bo pograć w coś starszego też bym chciał) z Toshiby, HP, albo Asusa? Inne firmy mnie nie interesują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem szczesliwym posiadaczem tego właśnie modelu. Jak dla mnie za tą cene 1699zł(waleczny bój w Saturnie w Krakowie :D ) to naprawde nie było sie co zastanawiac. Troszke drazni to ze faktycznie ta ramka otaczajaca wyswietlacz jest straszna, bateria trzyma 1,5h, no i naped combo ale oprocz tych niedogodnosci to sprzet naprawde fajny. W mojej wersji jest 512mb ramu takze laptopik jest calkiem przyjemny. Naprawde polecam wszystkim. A jest tu jeszcze jakis posiadacz tego notebooka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest tu jeszcze jakis posiadacz tego notebooka?

No ja w końcu kupiłem :) I muszę przyznać, że jestem zadowolony. Za tą cenę nie ma powodu do narzekań. Wywaliłem prawie wszystkie syfiaste programiki Toshiby, powyłączałem mnóstwo zbędnych usług i lapcio startuje i chodzi całkiem szybko. Pograć w starsze gierki się da, w niektóre nowsze też, np. Tomb Raider Legend chodzi płynnie w 800x600 :)

 

Ale to ci się udało naprawdę tanio wyrwać ten sprzęcik, to może było jakieś otwarcie Saturna czy cuś? :razz: Ja dałem 2070 zeta w Makro za wersję 512MB w komplecie z czytnikiem kart plus torba i to niezgorsza. Musiałem specjalnie jechać do Wa-wy, bo w Łodzi nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...