Skocz do zawartości
j@kubof

Nokia 6800, 6810, 6820

Rekomendowane odpowiedzi

Chche kupic sobie nokie 6800 czy 6810. Tylko czym różnią sie te telefony? Wiem, google nie gryzie - http://telefony.gsmclub.pl/p/Nokia-6800_vs_Nokia-6810.html . Który z telefonów jest młodszym modelem?

 

Miał ktoś te telefony? Prosze o opinie...

Edytowane przez j@kubof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chche kupic sobie nokie 6800 czy 6810. Tylko czym różnią sie te telefony? Wiem, google nie gryzie - http://telefony.gsmclub.pl/p/Nokia-6800_vs_Nokia-6810.html . Który z telefonów jest młodszym modelem?

 

Miał ktoś te telefony? Prosze o opinie...

napewno bluetothem

nowszy jest 6810

jeszcze nowszy jest 6820 ktory ostatnio mozna bylo kupic w mpunkcie za 249zl nowke ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając funkcje 6810 i 6820 zauważyłem, że 6810 ma radio, a 6820 ma aparat, ale nie ma radia. Chyba sobie kupie 6810 bo taki aparat nie jest mi potzebny, a odólnie to 6820 ma klawieature QWERTY bez odstępów (przez co jest mała).

 

Dacie jakieś opinie i rady?

 

/edit

Czy te telefony są wytrzymałe?

Edytowane przez j@kubof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja swoją 6800 męcze od ponad 2óch lat - nie do zdarcia - troche obudowa sie powycierała, pękała mi górna otwierana cześć klawiatury ale mimo to dalej działa :)

 

najgorsze jest to że klawiaturka qwerty uzależnia - szczególnie jak się dużo korzysta z terminarza i notatek - i teraz nie mam co kupić ;) - E70 jest za duża i w chorej cenie - pewnie zapoluje na allegro na 6820a/6822 bo nie umiem już pisać przy korzystaniu ze zwykłej klawiaturki i T9

 

p.s. co do radia to chyba wszystki mają (6800/6810/6820/6820a/6822)

Edytowane przez Raptor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od kiedy ich nie ma ?

Generalnie wszystkie wyprzedaly sie dzien po wprowadzeniu promocji. Przegladajac jednak stronke mpunktu widze, ze udalo im sie ciagnac jeszcze kilka(nascie) sztuk. Sam sie zdziwilem bowiem wczesniej ktos z MPunktu zapewnial, ze juz sie nie pojawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie wszystkie wyprzedaly sie dzien po wprowadzeniu promocji. Przegladajac jednak stronke mpunktu widze, ze udalo im sie ciagnac jeszcze kilka(nascie) sztuk. Sam sie zdziwilem bowiem wczesniej ktos z MPunktu zapewnial, ze juz sie nie pojawia.

kur^^ a dzis wlasnie mialem zamowic;( nawet linka nie widze do zamowienia ;(

moze ma ktos 6810 nowke z gwara na sprzedanie ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie można kupić 6822 z gwarancją i za ile? Czy w orange mają?

 

Na allegro nie ma żadnej Noki nowej 6820/22, wiecie dlaczego, czy te telefony jeszcze produkują?

nie sa juz produkowane :/ a szkoda bo fajne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5510, 6800, 6810, 6820, 6822/20i, E70, E61

 

o innych nie pamiętam ;) jednak jeśli już miałbym którąś brać to byłybyto te z serii Exx

i wszystko z serii communicator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...