Skocz do zawartości
ojejku

Race By Simbin

Rekomendowane odpowiedzi

Kupował ktos w merlinie, jest ta gra jak najbardziej dostępna tam?

Niemiec kupił nawet pytałem sie go wczoraj podobno nadal jej nie ma u siebie

zresztą nigdzie indziej jej nie dostaniesz od ręki (w Polsce oczywiście)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTR2 zamowiony z darmowym kurierem i czekam sobie, jak bedzie to bedzie i tyle :)

 

Race tez pewnie wezme, bo tez jest przyjemny i nie wymaga az tyle zaangazowania co GTR. choc w race jest tylko jedna senswona furka - BMW. FWD jakos mi nie podchodza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Ta gra to jakaś porażka SIMBINa! Co to wogóle jest? Nie dość, że biedna oprawa graficzna to jeszcze sterowanie jakieś takie beznadziejne. Prędkości nie czuć wogóle a samochody zachowują się jakby ważyły max 500kilo!!! Zawiodłem się na tej grze i zdecydowanie do GTR/GTR2 jej daleko. Takie moje zdanie.

 

PS. Opierałem się na Full wersji z kierownicą! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest zupelnie inna klasa wozow, moc ~260bhp, duzo bardziej miekkie zawieszenie, inne opony, inna aerodynamika. po prostu inna klasa pojazdow. predkosci sa tez sporo mniejsze.

 

nie wiem co chcesz od grafiki, ale prezentuje sie ona na poziomie gtr2 i jest duzo lepsza niz moda etcc do rfactora.

 

sterowanie tez jest jak najbardziej poprawne.

 

 

ogolnie marudzisz i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to samo miałem napisać, Niemiec mnie uprzedził :P

 

Radzę się zastanowić 2x zanim coś się napisze :P.

 

W ETCC podobnie się jeździ (fiza) , mod do rf jakby ktoś jeszcze nie wiedział, jednak tam jest trochę trudniej (czyt. 'lepiej'). Część 'arkadowców' powinna się ucieszyć bo ze wszystkimi wspomagaczami na klawie się jeźdiz jak niegdyś w toce 1 a nawet lepiej. Więc po co grać w yhy yhy nfs... trudno mi to przez gardło przechodzi :P.

 

Na lapie poniżej, sam na torze ~60fps (bez deszczu). Z deszczem (heavy rain) + wycieraczki + sam na torze ~20fsp :o (wiem x1600 to tragedia na dzisiejsze czasy ;) ale pomijam to) W lidze to chyba deszcz nie przejdzie ;). Bo każdy przy 20 samochodach na torze musiałby mieć c2d@3.5ghz + 8800gtx + 2gb ram i jeszcze nie wiadomo jakby to chodziło ;) W RF przy niektórych modach 1GB + 256 na karcie nie wystarcza na high, bo brakuje ramu :o na high res tekstury i modele (mają dużo polygonów). Taki OT.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie produkty symbim chodza tak samo jak rf a czasami nawet lepiej. gram w 1280 max aa4 i mam ~70-130fps.

 

a co do porownania race z etcc to w etcc skopali bmw, jest jakies takie nijakie i bez wyrazu. a jedyne sluszne auto to auto z napedem na tyl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie jestem jakimś tam prosimowcem. Ale w GTR/GTR2 czułem, że te samochody mają prawdziwą masę, czuć moc silnika, ryk wydechów a w tej to jakoś tak wszystko monotonnie przemija, samochody się ślimaczą nie tylko podczas jazdy ale i przy skrętach. Samochody nawet ładne ale reszta trasy jakaś taka skąpa w detale. Dla mnie w tej grze brak dynamiki. Jak już powiedziałem to tylko moje zdanie. W końcu mogę je mieć prawda? Dla tego oceniam tą grę średnio.

 

PS. Chodzi bardzo ładnie. W 1600x1200 wyciągam od 60-100FPS. Zobaczę jak w deszczu bo szczerze mówiąc jeszcze nie jechałem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Ale w GTR/GTR2 czułem, że te samochody mają prawdziwą masę, czuć moc silnika, ryk wydechów a w tej to jakoś tak wszystko monotonnie przemija, samochody się ślimaczą nie tylko podczas jazdy ale i przy skrętach.

Mam podobne zdanie. Gralem w dema (w GTR1 gram na fullu) i powiem , ze faktycznie Race wypada blado. Dzwieki sa ok ale jednak gdy jade na plenym gazie to nie czuje tej mocy silnika , grafa tez na plus ale nie czuje sie niestety samochodow. Jadac Corvetta czy Viperem po prostu mam banana na twarzy...tutaj nie...Ponadto cena tez nie zacheca. Wole czekac na GTR2.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Mi się RACE podoba GTR za szybkie dla mnie :P FWD ma też swoje uroki i nawet daje radochę z jazdy. Przydała by się jakaś darmowa gra to byśmy może pośmigali na kierach :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...