Skocz do zawartości
m@rcinpl

Jaki Blok Wodny Na Chipset Asus A8n Sli Deluxe?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Składam sobie WC i stanąłem przy wyborze bloku na chipset. Narazie mam chłodnicę Alphacool Nexxos Extreme III,pompkę Laing DDC 12V 1T,blok na proca to Prison Pro,na grafę wezmę też coś od Kynka ale nie wiem co z chipsetem Czy któryś z forumowiczów mógłby pomóc mi w wyborze do powiedzmy 120-130 zeta?? i czy trzeba kupować takie wynalazki jak to http://mcs.pc.pl/produkt1582.html . Będę korzystał z gwintów 1/4' 8/10 . Dziekuję za pomoc.

Edytowane przez m@rcinpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date='15 sie 2006, 22:23' post='2273694']

Hmm a na chipset to czemu nie Prisona? Albo tani blok Channel od Kyńka? Prison 75 zł, Channel 50 zł(z tego co pamiętam).

Imho te bloki na chipset od Kyńka są brzydkie. Ale to już kwestia gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Składam sobie WC i stanąłem przy wyborze bloku na chipset. Narazie mam chłodnicę Alphacool Nexxos Extreme III,pompkę Laing DDC 12V 1T,blok na proca to Prison Pro,na grafę wezmę też coś od Kynka ale nie wiem co z chipsetem Czy któryś z forumowiczów mógłby pomóc mi w wyborze do powiedzmy 120-130 zeta?? i czy trzeba kupować takie wynalazki jak to http://mcs.pc.pl/produkt1582.html . Będę korzystał z gwintów 1/4' 8/10 . Dziekuję za pomoc.

A na jaka mobo ma byc blok na chipset?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...