Skocz do zawartości
pusikiller

Crt Czy Warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanko mam zamiar kupic sobie nowy monitor tylko jeszcze nie wiem jaki.

Mysle o kupnie monitora CRT 17 cali kupiłbym LCD ale powiedzmy za 600zyla kupie super wypasiony CRT i tyklo cieniarski LCD. Co się bardziej opłaca kupic zwykły monitor czy CRT a może jedank LCD (ale jakoś nie jestem do tego przekonany) no i oczywiście musi byc dobry do gier http://www.allegro.pl/item119268753_dell_1...n_gw_f_vat.html znalazłem rano coś takiego co o tym sądziecie?? (bo chyba go kupie) chciałem kupic drozszy monitor ale widze ze ten jest wypasiony dosyc (chyba ze macie link do jakiegos lepszego monitora do 300 ewentualnie 400 zyla

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle o kupnie monitora CRT 17 cali kupiłbym LCD ale powiedzmy za 600zyla kupie super wypasiony CRT i tyklo cieniarski LCD. Co się bardziej opłaca kupic zwykły monitor czy CRT a może jedank LCD (ale jakoś nie jestem do tego przekonany) no i oczywiście musi byc dobry do gier

po pierwsze nigdy bym nie kupil monitora uzywanego monitora crt. moze miec wypalony kineskop. a te 1600x1200 mozesz sobie miedzy bajki wsadzic :) na 17 calach taka rozdzielczosc jest nieuzyteczna.

 

za ~400 - 500 zł da się kupić nowy 17'' monitor crt w sklepie

 

BTW: ja bym wolał na Twoim miejscu nawet poczekać kilka miesięcy i uzbierać na jakiś LCD. Za 700-800 zł można już jakiegoś Samsunga 17 '' LCD kupić. Może przy grach czasem widac smugi ale komfort pracy jest nieporównywalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tak małą kase, tylko CRT. Proponował bym jednak 19-ke. Niedawno był podobny wątek, i kolega Kyle podawał konkretne propozycje.

Ok w takim razie sie wstrzymam myslałem o 19 nawet 21 cali ale stwierdzilem że lepiej 17-stke z lepszymi parametrami.

Dzieki za pomoc!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...