Skocz do zawartości
victor89

Motorola V360 - W Poniedziałek Dostałem ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ja, tylko mamuśka, której się umowa kończyła, jednak ja dzielnie się nią opiekuje.

Ma bardzo ładny ekranik, przyzwoity aparat foto i boski mp3 player smilies/wink.gif

Sprawa powiązana jest z tym ostatnim zagadnieniem.

Otóż, pragnę dokupić do tej motki jakąś karte pamięci (standardowa 64mb jest... mało pojemna).

Oczywiście musi być ona w formacie micro sd.

Teraz pytanie (w instrukcji tego nie ma). O jakiej makxymalnej pojemności moge wsadzić tam karte pamięci? zasadzam się na taką:

http://allegro.pl/item121537073_promocja_m...ja_faktura.html

czy nie będzie żadnych komplikacji po wpięciu jej do telefijonu?

 

Przy kupnie telefonu dstałem kabelek, który umożliwia podłączenie komórki do pcta

1. Czy moge przez niego wgrywać nowe softy, patche i programy?

2. W jaki sposób programowo moge ulepszyć tę motke? (jak sprawdzić jakie wersje oprogramowania mam)

3. Wyświetla mi monit że komórencja się ładuje w tym czasie gdy podpięta jest do pcta? Ona nie kłamie? można ją ładować przez usb? faaajnie smilies/smile.gif

4. Gdzie i jak wgrać jakieś fajne skórki do tego telefonika - aktualnie jest tam zaplikowany styl "techniczny".. ale może gdzieś znajde coś ładniejszego... jak wgrać i gdzie szukać

5. Czy da się podrasować jakoś ten telefonik

6. Czy istnieją jakieś benchmarki które sprawdzały by wydajność całego podsystemu i telefonu? Jak je wgraż i używać?

 

Narazie tyle, jeżeli coś jeszcze wymyśle - z pewnością się o tym dowiecie smilies/wink.gif

Edytowane przez victor89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

użyłem... wgrywałem różne softy... ale żadnego nie wgrałem - walił errorami z reguły tuż przed końcem programowania....

 

cudem udalo mi sie wgrać jakiś soft (oryginalny chyba) i naszczęście motka żyje...

wgrywałem też i-tunesa, jednak na sofcie orange nie działał prawidłowo, na sofcie który jest tam obecnie wpakowany są kłopoty z seemem tzn. skrót do itunesa nie działa :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

użyłem... wgrywałem różne softy... ale żadnego nie wgrałem - walił errorami z reguły tuż przed końcem programowania....

Zrób tak... wgraj to co było od nowości, oddaj telefon do orange, oni ustawią co trzeba, wymienią soft na nowszy i stabilniejszy - słyszałem już o kilku takich przypadkach V360 z Orange i w taki sposób skutecznie pozbywano się zwiech i tego typu problemów :) Po tym zabiegu powinien być szybki i stabilny, wtedy kombinuj z dodatkami i jak chcesz wywal Orange menu :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...