Skocz do zawartości
kszonek

I Po Dniu Pierwszym

Rekomendowane odpowiedzi

Wrocilem z dnia pierwszego (wiem wczensie :P ). na obecna chwile powiem ze trocjhe mlo wystawcow bylo i nuie za duzo do ogldania, alemoze dnien drugi sie rozkreci.

 

5:43 na x6800 by demek i ryba, czyli aktualny rekord polski w spi16m, w sam raz na rozgrzewke.

 

+ za darmowe piwo ;)

 

Niestety nie mam fot, ale mam nadzieje ze jak ktos ma to wrzuci (moze w dsie maja net....)

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilem z imprezki integracyjnej :]

niestety tak szybko po padlem na twarz (nie ma to jak wstawanie do pracy przed 5 rano :mur: ).

 

Zalaczma kilka fotek:

 

Dołączona grafika

1. Samhain i hmmmmmmm Zenfistki (ciekawe czy lubi otaczac sie pieknymi kobietami?:>)

 

Dołączona grafika

2. Juz sie chlopakom nudzilo. Ciekawe tylko do chlodzenia jakiej cieczy potrzebny byl suchy lod?:>

 

Dołączona grafika

3. A tu padnie rekord.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie to bk była zmylismy sie o 18:30 bo nudy były,szkoda że nie można swojego sprzętu przywieźć i pobenchowac na suchym lodzie,ogólnie wszyscy spoko,pozytywnie nastawieni,ludu mało,benching celka r0x pozdro dla wszystkich,jutro najlepszy dzień a nie wiem czy będe mógł przyjechać...ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche pusto i nieciekawie

 

a pojechac i popatrzyc jak ktos tam za biurkiem ustawia bios jakos mnie nie przekonuje :[

To byl 1 dzien bylem od godziny 14.30 do 18.00 i powiem szczerze ze malo ludzi bylo. Zaledwie kilka obudow na konkurs, kilka stanowisk. Dzisiaj bedzie lepiej. Sporo ludzi dopiero sie zjezdzalo. Najciekawiej zapowiada sie dzien jutrzejszy :>

 

 

PS wiecej fotek bedzie nie tylko z mojej strony. Dajcie ludziom czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie ktoś taki wspaniały i załatwi mi koszulkę purepc? Plosiem... :) Jeśli znajdzie się jakiś dobry forumowicz, który mi taką koszulkę weźmie, to powiem, że interesuje mnie rozmiar M lub L. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie ktoś taki wspaniały i załatwi mi koszulkę purepc? Plosiem... :) Jeśli znajdzie się jakiś dobry forumowicz, który mi taką koszulkę weźmie, to powiem, że interesuje mnie rozmiar M lub L. ;-)

Mnie by interesował XL, XXL :mrgreeen Fajnie by było miec :-P może się ktos znajdzie :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że trochę koszulek zostanie, a co samhain miał by z nimi robić? No właśnie czyli jak coś to powinny być w posiadaniu romka ;) też mam nadzieję, że można załatwić jakoś takową, ja nie mogę uczestniczyć ze względy na kontuzję (2 tyg. nie chodzę w ogóle) i bardzo żałuję :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszulka fajna rzecz. :P Miałem kiedyś pomysł żeby redakcja otworzyła sklepik z gadżetami kubki, koszulki itp. Mogliby na tym troche zarobić ;)

 

Co do zlotu myśle, że chłopaki się postarają i zrobią jakiś spektakularny wynik w Spi16M i 1M ! Powodzenia :P

Edytowane przez Maciag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to jest okolo 11s na 1M w pi.

Swojego Celka Kszonek podkrecil do cos kolo 6GHz (3,2GHz) ale plyta sie zalala i bedzie walczyl z procekim jeszcze jutro.

 

Chyba padl rekord swiata w GHz (ale tego nie jestem na 100% pewien). Potem wrzuce pare fotek jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może troche inwencji twórczej?? Temat o logach, chwilka w photoshopie, paint shop pro, corelu albo paincie. Wysyłacie obrazek,wpłacacie kase i przychodzi pocztą. Kubek,koszulka, bluza...

http://montownia.pl/

No tak, ale daj format taki który będzie maszyna mogła rozpoznać. Co zrobisz, skopiujesz logo z forum (to nie ten format)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...