Skocz do zawartości
kszonek

I Po Dniu Pierwszym

Rekomendowane odpowiedzi

Dawaj to z autem. Romkowi podniesiemy ciśnienie.

Benito w akcji ;)

 

edit:

[CENZURA]

Zakaz pokazywania tego zdjęcia bo jeszcze mnie z pracy wywalą ;)

 

ROMEK

Edytowane przez romek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się załapałem na zdjęcie ;)

Dla wszystkich zainteresowanych koszulkami:

Witam,

Tak będzie taka możliwość lecz za jakieś 3 tygodnie ze względu na chęć przygotowania kilku wzorów napisów i kolorów koszulek. Na zlot zrobiliśmy tylko 20 sztuk dla redakcji jak skończymy ustalenia co do koszulek na sprzedaż informacja pojawi się na portalu i w dziale o serwisie i forum.

 

Pozdrawiam

Rafał "Romek" Romański

Redaktor Naczelny PurePC.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że zjazd się udał a budy są świetne ,a ta co zajęła 1 miejsce to już w ogóle ROX ;) Więcej zdjęć proszę. Zwłaszcza tych jak balowaliście ;) Interesuje mnie zakup koszulki z logiem PurePC (dużym na przodzie i małym na lewym rękawie) jak to możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za estetyczna niestety - następnym razem będzie trzeba ją polać rozpuszczalnikiem - niech pęka i się deformuje :)

A tak na serio to z estetyką troche przesadziłem - ludzie przechodzili obok i mówili żeby na to nie patrzeć bo to kupione jest :blink:

No ale cóż.

PS gutman1 - byłeś na zjeździe? :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym workloga nie widział, to na 1szy rzut oka też bym powiedział że to jakiś gotowiec, poprostu Grzechu jest pleksa-master ;] Piwne wieczorki roxowały, opowiadania Chaosa ("kto nasrał na kurtki?!" :lol2: ) . O ile w dzień można było powietrze z nudów nożem ciąć, to wieczorami można było się ze śmiechu zwijać :lol2: . Krótko mówiąc - przednia zabawa i tylko czekać na następny zlot :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda - wieczorami było wesoło :lol:

Czyż nie, Janio? :P

 

http://img291.imageshack.us/img291/3231/img2403akz5.jpg

 

No tak, ta fotka mówi sama za siebie :lol2: Ale ja jestem brzydki :P A to na palcu to tylko wosk ze świeczki, żeby czasem jakichś skojarzeń nie było : >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dzien tez bylo smiechowo.

 

Gdyby viod wiedzial co sie z jego plytka dzialo, zamontowalismy na niej njawydajniejszy uklad chlodzenia :P

Dołączona grafika

Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niektorzy brali po 10 sztuk :lol:

Kurcze a ja mam tylko dwa.

 

A jezeli chodzi o Fandery to pewnie sie pojawia za 30 zl na allegro. Nowki tylko troche kleju na nich :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może chce ktoś kilka puścić koledze po kosztach :D ?

A kto ma FDD ?? Bo ja i wiekszosc tych co je dostali nie maja :wink: Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, coraz bardziej zaluje ze mnie tam nie bylo... nie dosc, ze pierwszorzedna impreza, to widze jeszcze co po niektorzy przywiezli sporo stuffu z powrotem :)

 

[prywata]

Jakiej wielkosci te Fandery? Jesli 120mm to sie chetnie pisze na 1 lub 2 sztuki jakby ktos mial opchnac, oraz jeden kabel do FDD.

Jakby ktos sie chcial pozbyc rozsadnym kosztem to prosilbym na PW.

[/prywata]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rozdawali/ał FX120, nawet jakbys pojechał tym expresem to bys dostał wentylka ktory kosztuje 5dych w sklepie ;)

 

Mój od rana sie dociera ;)

Edytowane przez torque8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...